HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WMSG International Draughts 10x10 men Great Wall 2008

    
    Link   

 Klassen: 
  Int. 10x10 men: 
  Great Wall 
  Forbidden City 
  Play Offs 
  Int. 10x10 women: 
  Summer Palace 
  Play Offs 
  Int. 10x10: 
  Barrages 10x10 
  Braz. 8x8 men: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Games 
  Russ. 8x8 women: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Games 
  An-Am 8x8: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Int. Rapid 10x10: 
  Swiss 
  Play offs: 
  Men 
  Women 
  Veterans 
  Men < 23 
  Women < 23 
  Barrages 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Alexey Chizhov GMI 2417   A   2 2 0 0 4   2237.00     2417  
2   Alexander Getmanski GMI 2366   A   2 2 0 0 4   2227.50     2366  
3   Yuriy Anikeev GMI 2345   A   2 2 0 0 4   2180.50     2345  
4   Iwan Tokusarov MF 2273   A   2 2 0 0 4   2174.00     2273  
5   Auke Scholma GMI 2340   A   2 2 0 0 4   2157.50     2340  
6   Wouter Ludwig  2230   A   2 2 0 0 4   2117.00     2230  
7   Vaidas Stasytis MF 2219   A   2 2 0 0 4   2101.00     2219  
8   Alexander Rudnitsky    A   2 1 1 0 3   2243.50     1900  
9   Leopold Kouogueu Kouomou GMI 2357   A   2 1 1 0 3   2195.00     2357  
10   Alexander Shvartsman GMI 2424   A   2 1 1 0 3   2170.00     2424  
11   Andrei Tolchykau MI 2271   A   2 1 1 0 3   2149.00     2271  
12   Bassirou Ba GMI 2319   A   2 1 1 0 3   2130.00     2319  
13   Pim Meurs MI 2292   A   2 1 1 0 3   2120.50     2292  
14   Egidijus Petryla MI 2220   A   2 1 1 0 3   2109.50     2220  
15   Peter van der Stap  2212   A   2 1 1 0 3   2096.00     2212  
16   Wieger Wesselink MI 2337   A   2 1 1 0 3   2036.00     2337  
17   Roel Boomstra MI 2237   A   2 1 1 0 3   1900.00     2237  
18   Raido Värik MF 2197   A   2 0 2 0 2   2395.00     2197  
19   Mateusz Sowizdrzal  2074   A   2 0 2 0 2   2308.50     2074  
20   Guibrine Sawadogo    A   2 0 2 0 2   2247.00     1900  
21   Laurent Nicault MI 2291   A   2 1 0 1 2   2219.00     2291  
  Victor Volosienkin MF 2183   A   2 1 0 1 2   2219.00     2183  
23   Kees Thijssen GMI 2357   A   2 1 0 1 2   2207.50     2357  
24   Roberto di Giacomo  1941   A   2 1 0 1 2   2195.00     1941  
25   Aleksej Domchev MI 2285   A   2 1 0 1 2   2189.00     2285  
26   Arne van Mourik  2142   A   2 1 0 1 2   2174.00     2142  
27   Arnaud Cordier GMI 2366   A   2 0 2 0 2   2170.00     2366  
28   Ron Heusdens GMI 2334   A   2 1 0 1 2   2146.00     2334  
29   Raimonds Vipulis GMI 2302   A   2 1 0 1 2   2126.00     2302  
30   Nikolai Nikanorov MF 2105   A   2 1 0 1 2   2122.50     2105  
  Vitauts Budreika MF 2256   A   2 1 0 1 2   2122.50     2256  
32   Juri Geisenblas  2079   A   2 1 0 1 2   2120.00     2079  
  Bernard Lemmens MF 2236   A   2 1 0 1 2   2120.00     2236  
34   Damian Reszka  2062   A   2 1 0 1 2   2117.00     2062  
35   Eric Conrad  2040   A   2 1 0 1 2   2109.50     2040  
36   Erik van Kampen  2033   A   2 1 0 1 2   2101.00     2033  
37   Adama Kone  2029   A   2 1 0 1 2   2096.00     2029  
38   Johan Wiering MI 2280   A   2 0 2 0 2   2036.00     2280  
39   Markiel Fazilov  2257   A   2 0 2 0 2   1900.00     2257  
40   Bryan Wollaert MF 2143   A   2 0 1 1 1   2395.00     2143  
41   Przemyslaw Kosobudzki  1998   A   2 0 1 1 1   2308.50     1998  
42   Ce Zheng    A   2 0 1 1 1   2233.50     1900  
43   Jan Zioltkowski  2012   A   2 0 1 1 1   2227.50     2012  
44   Raivo Rist MF 2170   A   2 0 1 1 1   2189.00     2170  
45   Battulga Deleg  2230   A   2 0 1 1 1   1900.00     2230  
46   Lukasz Kosobudzki  2021   A   2 0 0 2 0   2237.00     2021  
47   Germain Sotier  1991   A   2 0 0 2 0   2207.50     1991  
48   Wenlong Gao    A   2 0 0 2 0   2180.50     1900  
49   Jos Kool    A   2 0 0 2 0   2157.50     1900  
50   Vladimir Rejc MF 2119   A   2 0 0 2 0   2149.00     2119  
51   Albert Poghosyan    A   2 0 0 2 0   2146.00     1900  
52   Bhupinder Singh    A   2 0 0 2 0   2130.00     1900  
53   Mitsuo Omata    A   2 0 0 2 0   2126.00     1900  
54   Anvar Amanov    A   2 0 0 2 0   2120.50     1900  
Alexey ChizhovAlexander GetmanskiYuriy Anikeev
Iwan TokusarovAuke ScholmaWouter Ludwig
Vaidas StasytisAlexander RudnitskyLeopold Kouogueu
Alexander ShvartsmanAndrei TolchykauBassirou Ba
Pim MeursEgidijus PetrylaPeter van der Stap
Wieger WesselinkRoel BoomstraRaido Varik
Mateusz SowizdrzalGuibrine Sawadogo
 Ronde 2 
 za 04-10-2008  Mitsuo Omata  - Erik van Kampen (2033) 0-2Partij
 Adama Kone (2029) - Anvar Amanov  2-0Partij
 Jos Kool  - Juri Geisenblas (2079) 0-2Partij
 Albert Poghosyan  - Damian Reszka (2062) 0-2Partij
 Lukasz Kosobudzki (2021) - Victor Volosienkin (2183) 0-2Partij
 Raivo Rist (2170) - Jan Zioltkowski (2012) 1-1Partij
 Arne van Mourik (2142) - Germain Sotier (1991) 2-0Partij
 Nikolai Nikanorov (2105) - Wenlong Gao  2-0Partij
 Roberto di Giacomo (1941) - Vladimir Rejc (2119) 2-0Partij
 Battulga Deleg (2230) - Alexander Rudnitsky  0-2Partij
 Ce Zheng  - Roel Boomstra (2237) 0-2Partij
 Guibrine Sawadogo  - Markiel Fazilov (2257) 1-1Partij
 Johan Wiering (2280) - Mateusz Sowizdrzal (2074) 1-1Partij
 Przemyslaw Kosobudzki (1998) - Wieger Wesselink (2337) 0-2Partij
 Arnaud Cordier (2366) - Raido Värik (2197) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2334) - Wouter Ludwig (2230) 0-2Partij
 Bryan Wollaert (2143) - Alexander Shvartsman (2424) 0-2Partij
 Peter van der Stap (2212) - Pim Meurs (2292) 1-1Partij
 Raimonds Vipulis (2302) - Vaidas Stasytis (2219) 0-2Partij
 Egidijus Petryla (2220) - Bassirou Ba (2319) 1-1Partij
 Auke Scholma (2340) - Bernard Lemmens (2236) 2-0Partij
 Vitauts Budreika (2256) - Yuriy Anikeev (2345) 0-2Partij
 Aleksej Domchev (2285) - Alexander Getmanski (2366) 0-2Partij
 Iwan Tokusarov (2273) - Kees Thijssen (2357) 2-0Partij
 Leopold Kouogueu Kouomou (2357) - Andrei Tolchykau (2271) 1-1Partij
 Alexey Chizhov (2417) - Laurent Nicault (2291) 2-0Partij
 Eric Conrad (2040) - Bhupinder Singh  2-0Partij