HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WMSG International Draughts 10x10 men Great Wall 2008

    
    Link   

 Klassen: 
  Int. 10x10 men: 
  Great Wall 
  Forbidden City 
  Play Offs 
  Int. 10x10 women: 
  Summer Palace 
  Play Offs 
  Int. 10x10: 
  Barrages 10x10 
  Braz. 8x8 men: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Games 
  Russ. 8x8 women: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Games 
  An-Am 8x8: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Int. Rapid 10x10: 
  Swiss 
  Play offs: 
  Men 
  Women 
  Veterans 
  Men < 23 
  Women < 23 
  Barrages 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Yuriy Anikeev GMI 2345   A   3 3 0 0 6   2197.00     2345  
2   Alexey Chizhov GMI 2417   A   3 2 1 0 5   2271.33     2417  
3   Auke Scholma GMI 2340   A   3 2 1 0 5   2244.00     2340  
4   Alexander Getmanski GMI 2366   A   3 2 1 0 5   2242.67     2366  
5   Iwan Tokusarov MF 2273   A   3 2 1 0 5   2238.00     2273  
6   Vaidas Stasytis MF 2219   A   3 2 1 0 5   2208.67     2219  
7   Bassirou Ba GMI 2319   A   3 2 1 0 5   2157.33     2319  
8   Pim Meurs MI 2292   A   3 2 1 0 5   2153.67     2292  
9   Andrei Tolchykau MI 2271   A   3 1 2 0 4   2211.67     2271  
10   Leopold Kouogueu Kouomou GMI 2357   A   3 1 2 0 4   2209.00     2357  
11   Kees Thijssen GMI 2357   A   3 2 0 1 4   2199.33     2357  
12   Wouter Ludwig  2230   A   3 2 0 1 4   2193.00     2230  
13   Alexander Shvartsman GMI 2424   A   3 1 2 0 4   2186.33     2424  
14   Laurent Nicault MI 2291   A   3 2 0 1 4   2172.33     2291  
15   Damian Reszka  2062   A   3 2 0 1 4   2171.33     2062  
16   Adama Kone  2029   A   3 2 0 1 4   2142.67     2029  
17   Wieger Wesselink MI 2337   A   3 1 2 0 4   2114.33     2337  
18   Arnaud Cordier GMI 2366   A   3 1 2 0 4   2080.00     2366  
19   Roel Boomstra MI 2237   A   3 1 2 0 4   2052.33     2237  
20   Markiel Fazilov  2257   A   3 1 2 0 4   1946.67     2257  
21   Mateusz Sowizdrzal  2074   A   3 0 3 0 3   2300.67     2074  
22   Alexander Rudnitsky    A   3 1 1 1 3   2284.33     1900  
23   Przemyslaw Kosobudzki  1998   A   3 1 1 1 3   2262.33     1998  
24   Raido Värik MF 2197   A   3 0 3 0 3   2243.67     2197  
25   Arne van Mourik  2142   A   3 1 1 1 3   2227.33     2142  
26   Roberto di Giacomo  1941   A   3 1 1 1 3   2195.67     1941  
27   Nikolai Nikanorov MF 2105   A   3 1 1 1 3   2182.33     2105  
28   Peter van der Stap  2212   A   3 1 1 1 3   2170.33     2212  
  Egidijus Petryla MI 2220   A   3 1 1 1 3   2170.33     2220  
30   Erik van Kampen  2033   A   3 1 1 1 3   2152.67     2033  
31   Aleksej Domchev MI 2285   A   3 1 1 1 3   2150.67     2285  
32   Ron Heusdens GMI 2334   A   3 1 1 1 3   2144.67     2334  
33   Raimonds Vipulis GMI 2302   A   3 1 1 1 3   2119.00     2302  
34   Vitauts Budreika MF 2256   A   3 1 1 1 3   2092.67     2256  
35   Battulga Deleg  2230   A   3 1 1 1 3   1900.00     2230  
36   Bryan Wollaert MF 2143   A   3 0 2 1 2   2267.33     2143  
37   Victor Volosienkin MF 2183   A   3 1 0 2 2   2265.00     2183  
38   Guibrine Sawadogo    A   3 0 2 1 2   2241.33     1900  
39   Jan Zioltkowski  2012   A   3 0 2 1 2   2199.33     2012  
40   Ce Zheng    A   3 0 2 1 2   2195.33     1900  
41   Juri Geisenblas  2079   A   3 1 0 2 2   2177.00     2079  
42   Eric Conrad  2040   A   3 1 0 2 2   2158.67     2040  
43   Lukasz Kosobudzki  2021   A   3 1 0 2 2   2124.67     2021  
44   Germain Sotier  1991   A   3 1 0 2 2   2105.00     1991  
45   Bernard Lemmens MF 2236   A   3 1 0 2 2   2089.67     2236  
46   Wenlong Gao    A   3 1 0 2 2   2087.00     1900  
47   Anvar Amanov    A   3 1 0 2 2   2047.00     1900  
48   Johan Wiering MI 2280   A   3 0 2 1 2   2044.67     2280  
49   Raivo Rist MF 2170   A   3 0 1 2 1   2125.33     2170  
50   Vladimir Rejc MF 2119   A   3 0 1 2 1   2066.00     2119  
51   Albert Poghosyan    A   3 0 0 3 0   2104.33     1900  
52   Bhupinder Singh    A   3 0 0 3 0   2083.67     1900  
53   Jos Kool    A   3 0 0 3 0   2071.67     1900  
54   Mitsuo Omata    A   3 0 0 3 0   2050.67     1900  
Yuriy AnikeevAlexey ChizhovAuke Scholma
Alexander GetmanskiIwan TokusarovVaidas Stasytis
Bassirou BaPim MeursAndrei Tolchykau
Leopold KouogueuKees ThijssenWouter Ludwig
Alexander ShvartsmanLaurent NicaultDamian Reszka
Adama KoneWieger WesselinkArnaud Cordier
Roel BoomstraMarkiel Fazilov
 Ronde 3 
 zo 05-10-2008  Anvar Amanov  - Jos Kool  2-0Partij
 Wenlong Gao  - Mitsuo Omata  2-0Partij
 Vladimir Rejc (2119) - Ce Zheng  1-1Partij
 Jan Zioltkowski (2012) - Bryan Wollaert (2143) 1-1Partij
 Raivo Rist (2170) - Przemyslaw Kosobudzki (1998) 0-2Partij
 Battulga Deleg (2230) - Guibrine Sawadogo  2-0Partij
 Bernard Lemmens (2236) - Adama Kone (2029) 0-2Partij
 Raido Värik (2197) - Roberto di Giacomo (1941) 1-1Partij
 Markiel Fazilov (2257) - Eric Conrad (2040) 2-0Partij
 Erik van Kampen (2033) - Vitauts Budreika (2256) 1-1Partij
 Damian Reszka (2062) - Johan Wiering (2280) 2-0Partij
 Mateusz Sowizdrzal (2074) - Aleksej Domchev (2285) 1-1Partij
 Laurent Nicault (2291) - Juri Geisenblas (2079) 2-0Partij
 Nikolai Nikanorov (2105) - Raimonds Vipulis (2302) 1-1Partij
 Arne van Mourik (2142) - Ron Heusdens (2334) 1-1Partij
 Alexander Rudnitsky  - Arnaud Cordier (2366) 0-2Partij
 Kees Thijssen (2357) - Victor Volosienkin (2183) 2-0Partij
 Bassirou Ba (2319) - Peter van der Stap (2212) 2-0Partij
 Pim Meurs (2292) - Egidijus Petryla (2220) 2-0Partij
 Andrei Tolchykau (2271) - Wieger Wesselink (2337) 1-1Partij
 Roel Boomstra (2237) - Leopold Kouogueu Kouomou (2357) 1-1Partij
 Vaidas Stasytis (2219) - Alexander Shvartsman (2424) 1-1Partij
 Yuriy Anikeev (2345) - Wouter Ludwig (2230) 2-0Partij
 Alexander Getmanski (2366) - Iwan Tokusarov (2273) 1-1Partij
 Auke Scholma (2340) - Alexey Chizhov (2417) 1-1Partij
 Germain Sotier (1991) - Bhupinder Singh  2-0Partij
 Albert Poghosyan  - Lukasz Kosobudzki (2021) 0-2