HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WMSG International Draughts 10x10 men Great Wall 2008

    
    Link   

 Klassen: 
  Int. 10x10 men: 
  Great Wall 
  Forbidden City 
  Play Offs 
  Int. 10x10 women: 
  Summer Palace 
  Play Offs 
  Int. 10x10: 
  Barrages 10x10 
  Braz. 8x8 men: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Games 
  Russ. 8x8 women: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Games 
  An-Am 8x8: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Int. Rapid 10x10: 
  Swiss 
  Play offs: 
  Men 
  Women 
  Veterans 
  Men < 23 
  Women < 23 
  Barrages 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Iwan Tokusarov MF 2273   A   4 3 1 0 7   2263.50     2273  
2   Alexander Getmanski GMI 2366   A   4 3 1 0 7   2255.00     2366  
3   Yuriy Anikeev GMI 2345   A   4 3 1 0 7   2252.00     2345  
4   Bassirou Ba GMI 2319   A   4 3 1 0 7   2172.75     2319  
5   Alexey Chizhov GMI 2417   A   4 2 2 0 6   2289.75     2417  
6   Arnaud Cordier GMI 2366   A   4 2 2 0 6   2124.25     2366  
7   Andrei Tolchykau MI 2271   A   4 1 3 0 5   2264.75     2271  
8   Auke Scholma GMI 2340   A   4 2 1 1 5   2251.25     2340  
9   Vaidas Stasytis MF 2219   A   4 2 1 1 5   2236.25     2219  
10   Wouter Ludwig  2230   A   4 2 1 1 5   2234.00     2230  
11   Leopold Kouogueu Kouomou GMI 2357   A   4 1 3 0 5   2214.25     2357  
12   Damian Reszka  2062   A   4 2 1 1 5   2212.75     2062  
13   Kees Thijssen GMI 2357   A   4 2 1 1 5   2208.75     2357  
14   Alexander Shvartsman GMI 2424   A   4 1 3 0 5   2207.50     2424  
15   Pim Meurs MI 2292   A   4 2 1 1 5   2206.75     2292  
16   Adama Kone  2029   A   4 2 1 1 5   2179.75     2029  
17   Erik van Kampen  2033   A   4 2 1 1 5   2172.00     2033  
18   Aleksej Domchev MI 2285   A   4 2 1 1 5   2139.25     2285  
19   Laurent Nicault MI 2291   A   4 2 1 1 5   2136.50     2291  
20   Roel Boomstra MI 2237   A   4 1 3 0 5   2128.50     2237  
21   Raimonds Vipulis GMI 2302   A   4 2 1 1 5   2124.75     2302  
22   Wieger Wesselink MI 2337   A   4 1 3 0 5   2101.25     2337  
23   Vitauts Budreika MF 2256   A   4 2 1 1 5   2088.00     2256  
24   Raido Värik MF 2197   A   4 0 4 0 4   2266.25     2197  
25   Przemyslaw Kosobudzki  1998   A   4 1 2 1 4   2251.75     1998  
26   Roberto di Giacomo  1941   A   4 1 2 1 4   2199.75     1941  
27   Victor Volosienkin MF 2183   A   4 2 0 2 4   2196.50     2183  
28   Bryan Wollaert MF 2143   A   4 1 2 1 4   2175.50     2143  
29   Ron Heusdens GMI 2334   A   4 1 2 1 4   2157.75     2334  
30   Egidijus Petryla MI 2220   A   4 1 2 1 4   2127.25     2220  
31   Peter van der Stap  2212   A   4 1 2 1 4   2113.00     2212  
32   Bernard Lemmens MF 2236   A   4 2 0 2 4   2070.25     2236  
33   Markiel Fazilov  2257   A   4 1 2 1 4   2051.50     2257  
34   Johan Wiering MI 2280   A   4 1 2 1 4   2008.50     2280  
35   Mateusz Sowizdrzal  2074   A   4 0 3 1 3   2289.50     2074  
36   Alexander Rudnitsky    A   4 1 1 2 3   2283.25     1900  
37   Arne van Mourik  2142   A   4 1 1 2 3   2246.00     2142  
38   Nikolai Nikanorov MF 2105   A   4 1 1 2 3   2208.00     2105  
39   Guibrine Sawadogo    A   4 0 3 1 3   2200.75     1900  
40   Ce Zheng    A   4 0 3 1 3   2156.50     1900  
41   Juri Geisenblas  2079   A   4 1 1 2 3   2107.75     2079  
42   Eric Conrad  2040   A   4 1 1 2 3   2094.00     2040  
43   Lukasz Kosobudzki  2021   A   4 1 1 2 3   2068.50     2021  
44   Anvar Amanov    A   4 1 1 2 3   2040.50     1900  
45   Battulga Deleg  2230   A   4 1 1 2 3   1933.25     2230  
46   Jan Zioltkowski  2012   A   4 0 2 2 2   2208.50     2012  
47   Germain Sotier  1991   A   4 1 0 3 2   2124.50     1991  
48   Raivo Rist MF 2170   A   4 0 2 2 2   2123.75     2170  
49   Wenlong Gao    A   4 1 0 3 2   2101.00     1900  
50   Vladimir Rejc MF 2119   A   4 0 2 2 2   2092.00     2119  
51   Jos Kool    A   4 1 0 3 2   2028.75     1900  
52   Mitsuo Omata    A   4 1 0 3 2   2013.00     1900  
53   Albert Poghosyan    A   4 0 0 4 0   2053.25     1900  
54   Bhupinder Singh    A   4 0 0 4 0   2037.75     1900  
Iwan TokusarovAlexander GetmanskiYuriy Anikeev
Bassirou BaAlexey ChizhovArnaud Cordier
Andrei TolchykauAuke ScholmaVaidas Stasytis
Wouter LudwigLeopold KouogueuDamian Reszka
Kees ThijssenAlexander ShvartsmanPim Meurs
Adama KoneErik van KampenAleksej Domchev
Laurent NicaultRoel Boomstra
 Ronde 4 
 zo 05-10-2008  Bryan Wollaert (2143) - Wenlong Gao  2-0Partij
 Victor Volosienkin (2183) - Germain Sotier (1991) 2-0Partij
 Johan Wiering (2280) - Alexander Rudnitsky  2-0Partij
 Erik van Kampen (2033) - Battulga Deleg (2230) 2-0Partij
 Vitauts Budreika (2256) - Mateusz Sowizdrzal (2074) 2-0Partij
 Aleksej Domchev (2285) - Nikolai Nikanorov (2105) 2-0Partij
 Raimonds Vipulis (2302) - Arne van Mourik (2142) 2-0Partij
 Arnaud Cordier (2366) - Markiel Fazilov (2257) 2-0Partij
 Iwan Tokusarov (2273) - Auke Scholma (2340) 2-0Partij
 Mitsuo Omata  - Albert Poghosyan  2-0R
 ma 06-10-2008  Vladimir Rejc (2119) - Raivo Rist (2170) 1-1Partij
 Anvar Amanov  - Lukasz Kosobudzki (2021) 1-1Partij
 Eric Conrad (2040) - Ce Zheng  1-1Partij
 Juri Geisenblas (2079) - Guibrine Sawadogo  1-1Partij
 Jan Zioltkowski (2012) - Bernard Lemmens (2236) 0-2Partij
 Peter van der Stap (2212) - Roberto di Giacomo (1941) 1-1Partij
 Egidijus Petryla (2220) - Przemyslaw Kosobudzki (1998) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2334) - Raido Värik (2197) 1-1Partij
 Adama Kone (2029) - Laurent Nicault (2291) 1-1Partij
 Wieger Wesselink (2337) - Damian Reszka (2062) 1-1Partij
 Leopold Kouogueu Kouomou (2357) - Wouter Ludwig (2230) 1-1Partij
 Roel Boomstra (2237) - Kees Thijssen (2357) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2424) - Andrei Tolchykau (2271) 1-1Partij
 Vaidas Stasytis (2219) - Bassirou Ba (2319) 0-2Partij
 Alexey Chizhov (2417) - Yuriy Anikeev (2345) 1-1Partij
 Pim Meurs (2292) - Alexander Getmanski (2366) 0-2Partij
 Bhupinder Singh  - Jos Kool  0-2Partij