HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WMSG International Draughts 10x10 men Great Wall 2008

    
    Link   

 Klassen: 
  Int. 10x10 men: 
  Great Wall 
  Forbidden City 
  Play Offs 
  Int. 10x10 women: 
  Summer Palace 
  Play Offs 
  Int. 10x10: 
  Barrages 10x10 
  Braz. 8x8 men: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Games 
  Russ. 8x8 women: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Games 
  An-Am 8x8: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Int. Rapid 10x10: 
  Swiss 
  Play offs: 
  Men 
  Women 
  Veterans 
  Men < 23 
  Women < 23 
  Barrages 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Alexander Getmanski GMI 2366   A   5 4 1 0 9   2267.80     2366  
2   Iwan Tokusarov MF 2273   A   5 3 2 0 8   2279.80     2273  
3   Yuriy Anikeev GMI 2345   A   5 3 2 0 8   2256.20     2345  
4   Alexey Chizhov GMI 2417   A   5 2 3 0 7   2305.00     2417  
5   Alexander Shvartsman GMI 2424   A   5 2 3 0 7   2223.00     2424  
6   Bassirou Ba GMI 2319   A   5 3 1 1 7   2211.40     2319  
7   Pim Meurs MI 2292   A   5 3 1 1 7   2209.20     2292  
8   Arnaud Cordier GMI 2366   A   5 2 3 0 7   2182.80     2366  
9   Andrei Tolchykau MI 2271   A   5 1 4 0 6   2283.20     2271  
10   Wouter Ludwig  2230   A   5 2 2 1 6   2254.60     2230  
11   Auke Scholma GMI 2340   A   5 2 2 1 6   2248.40     2340  
12   Damian Reszka  2062   A   5 2 2 1 6   2230.60     2062  
13   Leopold Kouogueu Kouomou GMI 2357   A   5 1 4 0 6   2222.60     2357  
14   Kees Thijssen GMI 2357   A   5 2 2 1 6   2221.20     2357  
15   Adama Kone  2029   A   5 2 2 1 6   2210.60     2029  
16   Victor Volosienkin MF 2183   A   5 3 0 2 6   2208.60     2183  
17   Erik van Kampen  2033   A   5 2 2 1 6   2195.80     2033  
18   Roel Boomstra MI 2237   A   5 1 4 0 6   2170.80     2237  
19   Vitauts Budreika MF 2256   A   5 2 2 1 6   2141.80     2256  
20   Wieger Wesselink MI 2337   A   5 1 4 0 6   2127.00     2337  
21   Laurent Nicault MI 2291   A   5 2 2 1 6   2115.80     2291  
22   Raimonds Vipulis GMI 2302   A   5 2 2 1 6   2112.20     2302  
23   Egidijus Petryla MI 2220   A   5 2 2 1 6   2090.00     2220  
24   Raido Värik MF 2197   A   5 0 5 0 5   2269.00     2197  
25   Vaidas Stasytis MF 2219   A   5 2 1 2 5   2247.40     2219  
26   Przemyslaw Kosobudzki  1998   A   5 1 3 1 5   2243.80     1998  
27   Mateusz Sowizdrzal  2074   A   5 1 3 1 5   2211.60     2074  
28   Aleksej Domchev MI 2285   A   5 2 1 2 5   2196.20     2285  
29   Bryan Wollaert MF 2143   A   5 1 3 1 5   2187.60     2143  
30   Nikolai Nikanorov MF 2105   A   5 2 1 2 5   2146.40     2105  
31   Ron Heusdens GMI 2334   A   5 1 3 1 5   2132.00     2334  
32   Eric Conrad  2040   A   5 2 1 2 5   2121.20     2040  
33   Peter van der Stap  2212   A   5 1 3 1 5   2090.00     2212  
34   Bernard Lemmens MF 2236   A   5 2 1 2 5   2084.80     2236  
35   Lukasz Kosobudzki  2021   A   5 2 1 2 5   2083.20     2021  
36   Anvar Amanov    A   5 2 1 2 5   2066.40     1900  
37   Johan Wiering MI 2280   A   5 1 3 1 5   2046.20     2280  
38   Roberto di Giacomo  1941   A   5 1 2 2 4   2203.80     1941  
39   Ce Zheng    A   5 0 4 1 4   2141.00     1900  
40   Germain Sotier  1991   A   5 2 0 3 4   2079.60     1991  
41   Markiel Fazilov  2257   A   5 1 2 2 4   2077.80     2257  
42   Juri Geisenblas  2079   A   5 1 2 2 4   2066.20     2079  
43   Vladimir Rejc MF 2119   A   5 1 2 2 4   2053.60     2119  
44   Alexander Rudnitsky    A   5 1 1 3 3   2247.60     1900  
45   Arne van Mourik  2142   A   5 1 1 3 3   2201.00     2142  
46   Guibrine Sawadogo    A   5 0 3 2 3   2175.40     1900  
47   Jan Zioltkowski  2012   A   5 0 3 2 3   2146.80     2012  
48   Jos Kool    A   5 1 1 3 3   2025.40     1900  
49   Battulga Deleg  2230   A   5 1 1 3 3   1954.60     2230  
50   Wenlong Gao    A   5 1 0 4 2   2104.60     1900  
51   Raivo Rist MF 2170   A   5 0 2 3 2   2079.00     2170  
52   Bhupinder Singh    A   5 1 0 4 2   2010.20     1900  
53   Mitsuo Omata    A   5 1 0 4 2   2008.60     1900  
54   Albert Poghosyan    A   5 0 0 5 0   2022.60     1900  
Alexander GetmanskiIwan TokusarovYuriy Anikeev
Alexey ChizhovAlexander ShvartsmanBassirou Ba
Pim MeursArnaud CordierAndrei Tolchykau
Wouter LudwigAuke ScholmaDamian Reszka
Leopold KouogueuKees ThijssenAdama Kone
Victor VolosienkinErik van KampenRoel Boomstra
Vitauts BudreikaWieger Wesselink
 Ronde 5 
 ma 06-10-2008  Bhupinder Singh  - Albert Poghosyan  2-0RPartij
 Germain Sotier (1991) - Mitsuo Omata  2-0Partij
 Jos Kool  - Jan Zioltkowski (2012) 1-1Partij
 Wenlong Gao  - Vladimir Rejc (2119) 0-2Partij
 Raivo Rist (2170) - Anvar Amanov  0-2Partij
 Mateusz Sowizdrzal (2074) - Guibrine Sawadogo  2-0Partij
 Ce Zheng  - Juri Geisenblas (2079) 1-1Partij
 Alexander Rudnitsky  - Nikolai Nikanorov (2105) 0-2Partij
 Arne van Mourik (2142) - Lukasz Kosobudzki (2021) 0-2Partij
 Przemyslaw Kosobudzki (1998) - Peter van der Stap (2212) 1-1Partij
 Battulga Deleg (2230) - Eric Conrad (2040) 0-2Partij
 Roberto di Giacomo (1941) - Egidijus Petryla (2220) 0-2Partij
 Bernard Lemmens (2236) - Bryan Wollaert (2143) 1-1Partij
 Markiel Fazilov (2257) - Victor Volosienkin (2183) 0-2Partij
 Raido Värik (2197) - Johan Wiering (2280) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2334) - Adama Kone (2029) 1-1Partij
 Laurent Nicault (2291) - Erik van Kampen (2033) 1-1Partij
 Vaidas Stasytis (2219) - Pim Meurs (2292) 0-2Partij
 Damian Reszka (2062) - Raimonds Vipulis (2302) 1-1Partij
 Wouter Ludwig (2230) - Wieger Wesselink (2337) 1-1Partij
 Auke Scholma (2340) - Roel Boomstra (2237) 1-1Partij
 Arnaud Cordier (2366) - Alexey Chizhov (2417) 1-1Partij
 Vitauts Budreika (2256) - Leopold Kouogueu Kouomou (2357) 1-1Partij
 Andrei Tolchykau (2271) - Kees Thijssen (2357) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2424) - Aleksej Domchev (2285) 2-0Partij
 Yuriy Anikeev (2345) - Iwan Tokusarov (2273) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2366) - Bassirou Ba (2319) 2-0Partij