HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WMSG International Draughts 10x10 men Great Wall 2008

    
    Link   

 Klassen: 
  Int. 10x10 men: 
  Great Wall 
  Forbidden City 
  Play Offs 
  Int. 10x10 women: 
  Summer Palace 
  Play Offs 
  Int. 10x10: 
  Barrages 10x10 
  Braz. 8x8 men: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Games 
  Russ. 8x8 women: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Games 
  An-Am 8x8: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Int. Rapid 10x10: 
  Swiss 
  Play offs: 
  Men 
  Women 
  Veterans 
  Men < 23 
  Women < 23 
  Barrages 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Alexander Getmanski GMI 2366   A   6 4 2 0 10   2280.67     2366  
2   Iwan Tokusarov MF 2273   A   6 3 3 0 9   2303.83     2273  
3   Yuriy Anikeev GMI 2345   A   6 3 3 0 9   2274.50     2345  
4   Alexey Chizhov GMI 2417   A   6 2 4 0 8   2307.33     2417  
5   Bassirou Ba GMI 2319   A   6 3 2 1 8   2245.67     2319  
6   Auke Scholma GMI 2340   A   6 3 2 1 8   2245.33     2340  
7   Andrei Tolchykau MI 2271   A   6 2 4 0 8   2241.50     2271  
8   Pim Meurs MI 2292   A   6 3 2 1 8   2235.33     2292  
9   Alexander Shvartsman GMI 2424   A   6 2 4 0 8   2231.33     2424  
10   Kees Thijssen GMI 2357   A   6 3 2 1 8   2227.00     2357  
11   Arnaud Cordier GMI 2366   A   6 2 4 0 8   2201.00     2366  
12   Laurent Nicault MI 2291   A   6 3 2 1 8   2106.83     2291  
13   Victor Volosienkin MF 2183   A   6 3 1 2 7   2224.17     2183  
14   Raido Värik MF 2197   A   6 1 5 0 7   2223.83     2197  
15   Adama Kone  2029   A   6 2 3 1 7   2223.00     2029  
16   Leopold Kouogueu Kouomou GMI 2357   A   6 1 5 0 7   2222.17     2357  
17   Vaidas Stasytis MF 2219   A   6 3 1 2 7   2212.83     2219  
18   Roel Boomstra MI 2237   A   6 1 5 0 7   2198.50     2237  
19   Wieger Wesselink MI 2337   A   6 1 5 0 7   2145.33     2337  
20   Egidijus Petryla MI 2220   A   6 2 3 1 7   2134.50     2220  
21   Ron Heusdens GMI 2334   A   6 2 3 1 7   2133.83     2334  
22   Raimonds Vipulis GMI 2302   A   6 2 3 1 7   2124.00     2302  
23   Peter van der Stap  2212   A   6 2 3 1 7   2078.50     2212  
24   Wouter Ludwig  2230   A   6 2 2 2 6   2268.83     2230  
25   Damian Reszka  2062   A   6 2 2 2 6   2240.67     2062  
26   Mateusz Sowizdrzal  2074   A   6 1 4 1 6   2215.67     2074  
27   Erik van Kampen  2033   A   6 2 2 2 6   2208.33     2033  
28   Roberto di Giacomo  1941   A   6 2 2 2 6   2183.00     1941  
29   Vitauts Budreika MF 2256   A   6 2 2 2 6   2177.67     2256  
30   Nikolai Nikanorov MF 2105   A   6 2 2 2 6   2168.67     2105  
31   Aleksej Domchev MI 2285   A   6 2 2 2 6   2168.33     2285  
32   Bernard Lemmens MF 2236   A   6 2 2 2 6   2083.00     2236  
33   Johan Wiering MI 2280   A   6 1 4 1 6   2056.00     2280  
34   Markiel Fazilov  2257   A   6 2 2 2 6   2048.17     2257  
35   Vladimir Rejc MF 2119   A   6 2 2 2 6   2043.17     2119  
36   Przemyslaw Kosobudzki  1998   A   6 1 3 2 5   2236.00     1998  
37   Bryan Wollaert MF 2143   A   6 1 3 2 5   2212.00     2143  
38   Arne van Mourik  2142   A   6 2 1 3 5   2150.83     2142  
39   Eric Conrad  2040   A   6 2 1 3 5   2137.50     2040  
40   Guibrine Sawadogo    A   6 1 3 2 5   2129.50     1900  
41   Lukasz Kosobudzki  2021   A   6 2 1 3 5   2104.67     2021  
42   Anvar Amanov    A   6 2 1 3 5   2098.17     1900  
43   Jos Kool    A   6 2 1 3 5   2059.50     1900  
44   Alexander Rudnitsky    A   6 1 2 3 4   2208.33     1900  
45   Ce Zheng    A   6 0 4 2 4   2141.17     1900  
46   Jan Zioltkowski  2012   A   6 0 4 2 4   2105.67     2012  
47   Germain Sotier  1991   A   6 2 0 4 4   2086.17     1991  
48   Raivo Rist MF 2170   A   6 1 2 3 4   2049.17     2170  
49   Juri Geisenblas  2079   A   6 1 2 3 4   2045.33     2079  
50   Mitsuo Omata    A   6 2 0 4 4   1990.50     1900  
51   Battulga Deleg  2230   A   6 1 1 4 3   1945.50     2230  
52   Wenlong Gao    A   6 1 0 5 2   2070.50     1900  
53   Bhupinder Singh    A   6 1 0 5 2   1991.83     1900  
54   Albert Poghosyan    A   6 0 0 6 0   2047.17     1900  
Alexander GetmanskiIwan TokusarovYuriy Anikeev
Alexey ChizhovBassirou BaAuke Scholma
Andrei TolchykauPim MeursAlexander Shvartsman
Kees ThijssenArnaud CordierLaurent Nicault
Victor VolosienkinRaido VarikAdama Kone
Leopold KouogueuVaidas StasytisRoel Boomstra
Wieger WesselinkEgidijus Petryla
 Ronde 6 
 ma 06-10-2008  Bhupinder Singh  - Mitsuo Omata  0-2Partij
 Albert Poghosyan  - Raivo Rist (2170) 0-2Partij
 Guibrine Sawadogo  - Wenlong Gao  2-0Partij
 Jan Zioltkowski (2012) - Alexander Rudnitsky  1-1Partij
 Arne van Mourik (2142) - Ce Zheng  2-0Partij
 Juri Geisenblas (2079) - Roberto di Giacomo (1941) 0-2Partij
 Germain Sotier (1991) - Vladimir Rejc (2119) 0-2Partij
 Anvar Amanov  - Markiel Fazilov (2257) 0-2Partij
 Raido Värik (2197) - Przemyslaw Kosobudzki (1998) 2-0Partij
 Lukasz Kosobudzki (2021) - Peter van der Stap (2212) 0-2Partij
 Eric Conrad (2040) - Vaidas Stasytis (2219) 0-2Partij
 Mateusz Sowizdrzal (2074) - Bernard Lemmens (2236) 1-1Partij
 Johan Wiering (2280) - Nikolai Nikanorov (2105) 1-1Partij
 Bryan Wollaert (2143) - Ron Heusdens (2334) 0-2Partij
 Adama Kone (2029) - Aleksej Domchev (2285) 1-1Partij
 Andrei Tolchykau (2271) - Erik van Kampen (2033) 2-0Partij
 Laurent Nicault (2291) - Damian Reszka (2062) 2-0Partij
 Raimonds Vipulis (2302) - Victor Volosienkin (2183) 1-1Partij
 Wieger Wesselink (2337) - Roel Boomstra (2237) 1-1Partij
 Wouter Ludwig (2230) - Auke Scholma (2340) 0-2Partij
 Leopold Kouogueu Kouomou (2357) - Egidijus Petryla (2220) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2357) - Vitauts Budreika (2256) 2-0Partij
 Pim Meurs (2292) - Arnaud Cordier (2366) 1-1Partij
 Alexey Chizhov (2417) - Bassirou Ba (2319) 1-1Partij
 Iwan Tokusarov (2273) - Alexander Shvartsman (2424) 1-1Partij
 Yuriy Anikeev (2345) - Alexander Getmanski (2366) 1-1Partij
 Jos Kool  - Battulga Deleg (2230) 2-0R