HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WMSG International Draughts 10x10 men Great Wall 2008

    
    Link   

 Klassen: 
  Int. 10x10 men: 
  Great Wall 
  Forbidden City 
  Play Offs 
  Int. 10x10 women: 
  Summer Palace 
  Play Offs 
  Int. 10x10: 
  Barrages 10x10 
  Braz. 8x8 men: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Games 
  Russ. 8x8 women: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Games 
  An-Am 8x8: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Int. Rapid 10x10: 
  Swiss 
  Play offs: 
  Men 
  Women 
  Veterans 
  Men < 23 
  Women < 23 
  Barrages 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Alexander Getmanski GMI 2366   A   7 4 3 0 11   2301.14     2366  
2   Iwan Tokusarov MF 2273   A   7 3 4 0 10   2320.00     2273  
3   Yuriy Anikeev GMI 2345   A   7 3 4 0 10   2287.57     2345  
4   Alexey Chizhov GMI 2417   A   7 2 5 0 9   2302.43     2417  
5   Pim Meurs MI 2292   A   7 3 3 1 9   2252.71     2292  
6   Andrei Tolchykau MI 2271   A   7 2 5 0 9   2252.57     2271  
7   Auke Scholma GMI 2340   A   7 3 3 1 9   2251.86     2340  
8   Alexander Shvartsman GMI 2424   A   7 2 5 0 9   2250.57     2424  
9   Bassirou Ba GMI 2319   A   7 3 3 1 9   2249.29     2319  
10   Kees Thijssen GMI 2357   A   7 3 3 1 9   2236.29     2357  
11   Leopold Kouogueu Kouomou GMI 2357   A   7 2 5 0 9   2221.71     2357  
12   Arnaud Cordier GMI 2366   A   7 2 5 0 9   2221.57     2366  
13   Roel Boomstra MI 2237   A   7 2 5 0 9   2196.29     2237  
14   Ron Heusdens GMI 2334   A   7 3 3 1 9   2145.00     2334  
15   Laurent Nicault MI 2291   A   7 3 3 1 9   2140.14     2291  
16   Raido Värik MF 2197   A   7 1 6 0 8   2235.00     2197  
17   Adama Kone  2029   A   7 2 4 1 8   2231.14     2029  
18   Nikolai Nikanorov MF 2105   A   7 3 2 2 8   2181.29     2105  
19   Egidijus Petryla MI 2220   A   7 2 4 1 8   2163.43     2220  
20   Aleksej Domchev MI 2285   A   7 3 2 2 8   2161.29     2285  
21   Wieger Wesselink MI 2337   A   7 1 6 0 8   2156.00     2337  
22   Raimonds Vipulis GMI 2302   A   7 2 4 1 8   2134.43     2302  
23   Bernard Lemmens MF 2236   A   7 3 2 2 8   2075.86     2236  
24   Damian Reszka  2062   A   7 2 3 2 7   2242.86     2062  
25   Wouter Ludwig  2230   A   7 2 3 2 7   2241.00     2230  
26   Vaidas Stasytis MF 2219   A   7 3 1 3 7   2233.43     2219  
27   Victor Volosienkin MF 2183   A   7 3 1 3 7   2226.00     2183  
28   Mateusz Sowizdrzal  2074   A   7 1 5 1 7   2217.71     2074  
29   Roberto di Giacomo  1941   A   7 2 3 2 7   2177.29     1941  
30   Vitauts Budreika MF 2256   A   7 2 3 2 7   2161.14     2256  
31   Peter van der Stap  2212   A   7 2 3 2 7   2115.00     2212  
32   Johan Wiering MI 2280   A   7 1 5 1 7   2052.14     2280  
33   Przemyslaw Kosobudzki  1998   A   7 1 4 2 6   2222.57     1998  
34   Erik van Kampen  2033   A   7 2 2 3 6   2212.29     2033  
35   Alexander Rudnitsky    A   7 2 2 3 6   2202.86     1900  
36   Bryan Wollaert MF 2143   A   7 1 4 2 6   2173.29     2143  
37   Arne van Mourik  2142   A   7 2 2 3 6   2129.00     2142  
38   Guibrine Sawadogo    A   7 1 4 2 6   2116.71     1900  
39   Eric Conrad  2040   A   7 2 2 3 6   2103.57     2040  
40   Anvar Amanov    A   7 2 2 3 6   2095.43     1900  
41   Vladimir Rejc MF 2119   A   7 2 2 3 6   2077.71     2119  
42   Jan Zioltkowski  2012   A   7 1 4 2 6   2076.29     2012  
43   Lukasz Kosobudzki  2021   A   7 2 2 3 6   2075.43     2021  
44   Germain Sotier  1991   A   7 3 0 4 6   2059.57     1991  
45   Markiel Fazilov  2257   A   7 2 2 3 6   2056.29     2257  
46   Jos Kool    A   7 2 2 3 6   2054.00     1900  
47   Juri Geisenblas  2079   A   7 1 3 3 5   2024.57     2079  
48   Ce Zheng    A   7 0 4 3 4   2119.71     1900  
49   Raivo Rist MF 2170   A   7 1 2 4 4   2027.86     2170  
50   Bhupinder Singh    A   7 2 0 5 4   2025.86     1900  
51   Mitsuo Omata    A   7 2 0 5 4   1993.57     1900  
52   Wenlong Gao    A   7 1 1 5 3   2046.14     1900  
53   Battulga Deleg  2230   A   7 1 1 5 3   1939.00     2230  
54   Albert Poghosyan    A   7 0 1 6 1   2026.14     1900  
Alexander GetmanskiIwan TokusarovYuriy Anikeev
Alexey ChizhovPim MeursAndrei Tolchykau
Auke ScholmaAlexander ShvartsmanBassirou Ba
Kees ThijssenLeopold KouogueuArnaud Cordier
Roel BoomstraRon HeusdensLaurent Nicault
Raido VarikAdama KoneNikolai Nikanorov
Egidijus PetrylaAleksej Domchev
 Ronde 7 
 di 07-10-2008  Wenlong Gao  - Albert Poghosyan  1-1Partij
 Ce Zheng  - Germain Sotier (1991) 0-2Partij
 Mitsuo Omata  - Jan Zioltkowski (2012) 0-2Partij
 Alexander Rudnitsky  - Raivo Rist (2170) 2-0Partij
 Juri Geisenblas (2079) - Anvar Amanov  1-1Partij
 Lukasz Kosobudzki (2021) - Jos Kool  1-1Partij
 Guibrine Sawadogo  - Eric Conrad (2040) 1-1Partij
 Przemyslaw Kosobudzki (1998) - Arne van Mourik (2142) 1-1Partij
 Roberto di Giacomo (1941) - Bryan Wollaert (2143) 1-1Partij
 Mateusz Sowizdrzal (2074) - Wouter Ludwig (2230) 1-1Partij
 Bernard Lemmens (2236) - Erik van Kampen (2033) 2-0Partij
 Vitauts Budreika (2256) - Damian Reszka (2062) 1-1Partij
 Nikolai Nikanorov (2105) - Markiel Fazilov (2257) 2-0Partij
 Aleksej Domchev (2285) - Vladimir Rejc (2119) 2-0Partij
 Johan Wiering (2280) - Adama Kone (2029) 1-1Partij
 Victor Volosienkin (2183) - Roel Boomstra (2237) 0-2Partij
 Raido Värik (2197) - Raimonds Vipulis (2302) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2334) - Peter van der Stap (2212) 2-0Partij
 Egidijus Petryla (2220) - Wieger Wesselink (2337) 1-1Partij
 Vaidas Stasytis (2219) - Leopold Kouogueu Kouomou (2357) 0-2Partij
 Bassirou Ba (2319) - Andrei Tolchykau (2271) 1-1Partij
 Auke Scholma (2340) - Laurent Nicault (2291) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2357) - Pim Meurs (2292) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2366) - Alexander Shvartsman (2424) 1-1Partij
 Alexey Chizhov (2417) - Iwan Tokusarov (2273) 1-1Partij
 Arnaud Cordier (2366) - Yuriy Anikeev (2345) 1-1Partij
 Battulga Deleg (2230) - Bhupinder Singh  0-2R