HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WMSG International Draughts 10x10 men Great Wall 2008

    
    Link   

 Klassen: 
  Int. 10x10 men: 
  Great Wall 
  Forbidden City 
  Play Offs 
  Int. 10x10 women: 
  Summer Palace 
  Play Offs 
  Int. 10x10: 
  Barrages 10x10 
  Braz. 8x8 men: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Games 
  Russ. 8x8 women: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Games 
  An-Am 8x8: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Int. Rapid 10x10: 
  Swiss 
  Play offs: 
  Men 
  Women 
  Veterans 
  Men < 23 
  Women < 23 
  Barrages 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Alexander Getmanski GMI 2366   A   8 4 4 0 12   2315.62     2366  
2   Iwan Tokusarov MF 2273   A   8 3 5 0 11   2325.75     2273  
3   Yuriy Anikeev GMI 2345   A   8 3 5 0 11   2304.62     2345  
4   Alexey Chizhov GMI 2417   A   8 2 6 0 10   2310.38     2417  
5   Pim Meurs MI 2292   A   8 3 4 1 10   2265.75     2292  
6   Andrei Tolchykau MI 2271   A   8 2 6 0 10   2263.50     2271  
7   Bassirou Ba GMI 2319   A   8 3 4 1 10   2262.75     2319  
8   Alexander Shvartsman GMI 2424   A   8 2 6 0 10   2262.38     2424  
9   Auke Scholma GMI 2340   A   8 3 4 1 10   2254.25     2340  
10   Kees Thijssen GMI 2357   A   8 3 4 1 10   2246.62     2357  
11   Leopold Kouogueu Kouomou GMI 2357   A   8 2 6 0 10   2230.50     2357  
12   Arnaud Cordier GMI 2366   A   8 2 6 0 10   2228.00     2366  
13   Roel Boomstra MI 2237   A   8 2 6 0 10   2209.50     2237  
14   Nikolai Nikanorov MF 2105   A   8 4 2 2 10   2188.12     2105  
15   Laurent Nicault MI 2291   A   8 3 4 1 10   2164.38     2291  
16   Ron Heusdens GMI 2334   A   8 3 4 1 10   2163.25     2334  
17   Raido Värik MF 2197   A   8 1 7 0 9   2247.75     2197  
18   Adama Kone  2029   A   8 2 5 1 9   2234.25     2029  
19   Wouter Ludwig  2230   A   8 3 3 2 9   2218.62     2230  
20   Egidijus Petryla MI 2220   A   8 2 5 1 9   2178.62     2220  
21   Aleksej Domchev MI 2285   A   8 3 3 2 9   2168.62     2285  
22   Wieger Wesselink MI 2337   A   8 1 7 0 9   2161.12     2337  
23   Raimonds Vipulis GMI 2302   A   8 2 5 1 9   2147.25     2302  
24   Peter van der Stap  2212   A   8 3 3 2 9   2109.88     2212  
25   Johan Wiering MI 2280   A   8 2 5 1 9   2068.50     2280  
26   Vaidas Stasytis MF 2219   A   8 3 2 3 8   2196.88     2219  
27   Roberto di Giacomo  1941   A   8 2 4 2 8   2182.50     1941  
28   Erik van Kampen  2033   A   8 3 2 3 8   2173.25     2033  
29   Bryan Wollaert MF 2143   A   8 2 4 2 8   2151.38     2143  
30   Vitauts Budreika MF 2256   A   8 2 4 2 8   2144.62     2256  
31   Bernard Lemmens MF 2236   A   8 3 2 3 8   2079.50     2236  
32   Lukasz Kosobudzki  2021   A   8 3 2 3 8   2064.88     2021  
33   Markiel Fazilov  2257   A   8 3 2 3 8   2050.75     2257  
34   Damian Reszka  2062   A   8 2 3 3 7   2241.25     2062  
35   Victor Volosienkin MF 2183   A   8 3 1 4 7   2232.75     2183  
36   Mateusz Sowizdrzal  2074   A   8 1 5 2 7   2217.00     2074  
37   Alexander Rudnitsky    A   8 2 3 3 7   2195.25     1900  
38   Guibrine Sawadogo    A   8 1 5 2 7   2117.00     1900  
39   Arne van Mourik  2142   A   8 2 3 3 7   2100.38     2142  
40   Eric Conrad  2040   A   8 2 3 3 7   2078.12     2040  
41   Vladimir Rejc MF 2119   A   8 2 3 3 7   2055.50     2119  
42   Jos Kool    A   8 2 3 3 7   2052.25     1900  
43   Przemyslaw Kosobudzki  1998   A   8 1 4 3 6   2212.62     1998  
44   Jan Zioltkowski  2012   A   8 1 4 3 6   2098.88     2012  
45   Ce Zheng    A   8 1 4 3 6   2092.25     1900  
46   Anvar Amanov    A   8 2 2 4 6   2087.62     1900  
47   Germain Sotier  1991   A   8 3 0 5 6   2054.75     1991  
48   Raivo Rist MF 2170   A   8 2 2 4 6   2034.25     2170  
49   Juri Geisenblas  2079   A   8 1 3 4 5   2042.75     2079  
50   Wenlong Gao    A   8 2 1 5 5   2027.88     1900  
51   Bhupinder Singh    A   8 2 0 6 4   2010.12     1900  
52   Mitsuo Omata    A   8 2 0 6 4   1981.88     1900  
53   Albert Poghosyan    A   8 1 1 6 3   2051.62     1900  
54   Battulga Deleg  2230   A   8 1 1 6 3   1934.12     2230  
Alexander GetmanskiIwan TokusarovYuriy Anikeev
Alexey ChizhovPim MeursAndrei Tolchykau
Bassirou BaAlexander ShvartsmanAuke Scholma
Kees ThijssenLeopold KouogueuArnaud Cordier
Roel BoomstraNikolai NikanorovLaurent Nicault
Ron HeusdensRaido VarikAdama Kone
Wouter LudwigEgidijus Petryla
 Ronde 8 
 wo 08-10-2008  Bhupinder Singh  - Wenlong Gao  0-2Partij
 Mitsuo Omata  - Ce Zheng  0-2Partij
 Raivo Rist (2170) - Juri Geisenblas (2079) 2-0Partij
 Germain Sotier (1991) - Lukasz Kosobudzki (2021) 0-2Partij
 Erik van Kampen (2033) - Anvar Amanov  2-0Partij
 Eric Conrad (2040) - Jos Kool  1-1Partij
 Vladimir Rejc (2119) - Guibrine Sawadogo  1-1Partij
 Alexander Rudnitsky  - Arne van Mourik (2142) 1-1Partij
 Bryan Wollaert (2143) - Przemyslaw Kosobudzki (1998) 2-0Partij
 Markiel Fazilov (2257) - Jan Zioltkowski (2012) 2-0Partij
 Peter van der Stap (2212) - Mateusz Sowizdrzal (2074) 2-0Partij
 Roberto di Giacomo (1941) - Vaidas Stasytis (2219) 1-1Partij
 Wouter Ludwig (2230) - Damian Reszka (2062) 2-0Partij
 Victor Volosienkin (2183) - Johan Wiering (2280) 0-2Partij
 Adama Kone (2029) - Vitauts Budreika (2256) 1-1Partij
 Nikolai Nikanorov (2105) - Bernard Lemmens (2236) 2-0Partij
 Egidijus Petryla (2220) - Aleksej Domchev (2285) 1-1Partij
 Wieger Wesselink (2337) - Raido Värik (2197) 1-1Partij
 Roel Boomstra (2237) - Raimonds Vipulis (2302) 1-1Partij
 Laurent Nicault (2291) - Ron Heusdens (2334) 1-1Partij
 Andrei Tolchykau (2271) - Auke Scholma (2340) 1-1Partij
 Leopold Kouogueu Kouomou (2357) - Pim Meurs (2292) 1-1Partij
 Bassirou Ba (2319) - Kees Thijssen (2357) 1-1Partij
 Iwan Tokusarov (2273) - Arnaud Cordier (2366) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2424) - Yuriy Anikeev (2345) 1-1Partij
 Alexey Chizhov (2417) - Alexander Getmanski (2366) 1-1Partij
 Albert Poghosyan  - Battulga Deleg (2230) 2-0R