HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2009 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Groep A-B 
  Groep C-D 
  Groep E-F-G 
  Vrouwen 
  Jeugdklasse 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Alexander Getmanski GMI 2368   A   7 5 2 0 24 122 400
2   Alexander Baliakin GMI 2377   A   7 5 1 1 22 130 396
3   Jean Marc Ndjofang GMI 2324   A   7 5 1 1 22 123 356
4   Jasper Daems  2149   A   7 5 1 1 20 111 298
5   Mark Deurloo  2212   A   7 4 2 1 20 103 292
6   Anton Kosior MF 2143   A   7 4 1 2 19 111 264
7   Fred Ivens MF 2187   A   7 4 1 2 18 121 270
8   Leopold Sekongo MI 2197   A   7 4 1 2 18 111 244
9   Dik de Voogd MF 2248   A   7 3 3 1 17 88 204
10   Jochem Zweerink  2215   A   7 3 2 2 16 115 226
11   Tjeerd Harmsma  2293   A   7 3 2 2 16 103 208
12   Gert-Jan Hoeve  2031   B   7 3 2 2 16 93 186
13   Ton Burgerhout  2135   A   7 3 2 2 15 114 228
14   Kees Romijn  2089   B   7 2 3 2 15 99 174
15   Waldo Aliar  2155   A   7 2 3 2 15 89 159
16   Jan Pieter Drost  2145   A   7 2 3 2 14 106 176
17   Henk Ruesink  2108   B   7 3 1 3 14 101 152
18   Radjes Balkaran  2077   B   7 3 1 3 14 100 120
19   Paul de Heus    B   7 2 3 2 14 97 170
20   Bert Woolschot  2052   B   7 2 3 2 14 96 144
21   Daouda Soumah  2194   A   7 3 1 3 14 90 144
22   Frits Luteijn MF 2273   A   7 3 0 4 12 112 156
23   Martijn van IJzendoorn  2051   B   7 1 3 3 12 103 170
24   Wouter van Beek  2164   A   7 2 2 3 12 95 114
25   Jelle Groeneveld  2022   B   7 1 4 2 12 91 152
26   Martijn van der Klis  2082   B   7 3 0 4 12 77 88
27   Jan de Koning  1998   B   7 2 2 3 12 71 78
28   Peter van der Stap MF 2181   A   7 1 4 2 11 96 135
29   Jan van de Weteringh Azn.  2082   B   7 1 3 3 10 95 124
30   Jeroen Stolwijk  2076   B   7 1 3 3 10 83 88
31   Edwin Torn  2019   B   7 2 1 4 10 82 80
32   Fabian Snijder  1948   B   7 1 3 3 10 74 78
33   Martijn Rentmeester  2168   A   7 1 2 4 9 68 51
34   Jan Willem Hoeve  2095   B   7 1 2 4 7 93 83
35   Pieter Trapman Sr.  2043   B   7 0 3 4 6 84 68
36   John Wilsens    B   7 0 1 6 2 81 20
Alexander GetmanskiAlexander BaliakinJean
Jasper DaemsMark DeurlooAnton Kosior
Fred IvensLeopold SekongoDik de Voogd
Jochem ZweerinkTjeerd HarmsmaGert-Jan Hoeve
Ton BurgerhoutKees RomijnWaldo Aliar
JanHenk RuesinkRadjes Balkaran
Paul de HeusBert Woolschot
 Ronde 7 
 za 04-07-2009  Martijn Rentmeester (2168) - John Wilsens  4-0
 Fabian Snijder (1948) - Pieter Trapman Sr. (2043) 4-0
 Jan Willem Hoeve (2095) - Jan de Koning (1998) 0-4
 Peter van der Stap (2181) - Jan van de Weteringh Azn. (2082) 2-2
 Wouter van Beek (2164) - Jelle Groeneveld (2022) 2-2
 Jeroen Stolwijk (2076) - Henk Ruesink (2108) 0-4
 Edwin Torn (2019) - Daouda Soumah (2194) 0-4
 Bert Woolschot (2052) - Paul de Heus  2-2
 Frits Luteijn (2273) - Gert-Jan Hoeve (2031) 0-4
 Ton Burgerhout (2135) - Martijn van IJzendoorn (2051) 3-1
 Martijn van der Klis (2082) - Dik de Voogd (2248) 0-4
 Waldo Aliar (2155) - Kees Romijn (2089) 2-2
 Leopold Sekongo (2197) - Jan Pieter Drost (2145) 4-0
 Jochem Zweerink (2215) - Mark Deurloo (2212) 0-4
 Jasper Daems (2149) - Radjes Balkaran (2077) 4-0
 Jean Marc Ndjofang (2324) - Fred Ivens (2187) 4-0
 Alexander Baliakin (2377) - Tjeerd Harmsma (2293) 4-0
 Alexander Getmanski (2368) - Anton Kosior (2143) 4-0