HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2009 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Groep A-B 
  Groep C-D 
  Groep E-F-G 
  Vrouwen 
  Jeugdklasse 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Leopold Sekongo MI 2197   A   3 3 0 0 12 16 64
2   Fred Ivens MF 2187   A   3 2 1 0 10 24 76
  Alexander Baliakin GMI 2377   A   3 2 1 0 10 24 76
4   Ton Burgerhout  2135   A   3 2 1 0 10 18 52
5   Alexander Getmanski GMI 2368   A   3 2 1 0 10 15 40
6   Jochem Zweerink  2215   A   3 2 1 0 10 14 40
7   Jasper Daems  2149   A   3 2 1 0 9 16 45
8   Frits Luteijn MF 2273   A   3 2 0 1 8 22 40
9   Kees Romijn  2089   B   3 1 2 0 8 20 48
10   Jean Marc Ndjofang GMI 2324   A   3 2 0 1 8 20 40
11   Bert Woolschot  2052   B   3 2 0 1 8 14 16
12   Anton Kosior MF 2143   A   3 1 1 1 7 18 37
13   Dik de Voogd MF 2248   A   3 1 1 1 6 22 28
14   Tjeerd Harmsma  2293   A   3 1 1 1 6 20 36
15   Paul de Heus    B   3 1 1 1 6 20 28
  Jan Pieter Drost  2145   A   3 1 1 1 6 20 28
  Mark Deurloo  2212   A   3 1 1 1 6 20 28
18   Jelle Groeneveld  2022   B   3 0 3 0 6 19 38
19   Daouda Soumah  2194   A   3 1 1 1 6 19 24
20   Pieter Trapman Sr.  2043   B   3 0 3 0 6 17 34
21   Jeroen Stolwijk  2076   B   3 0 3 0 6 16 32
22   Jan van de Weteringh Azn.  2082   B   3 1 1 1 6 14 20
23   Radjes Balkaran  2077   B   3 1 1 1 6 14 12
24   Peter van der Stap MF 2181   A   3 1 1 1 5 18 19
25   Jan Willem Hoeve  2095   B   3 1 1 1 5 15 19
26   Martijn van IJzendoorn  2051   B   3 0 2 1 4 21 26
27   Fabian Snijder  1948   B   3 0 2 1 4 17 18
28   Henk Ruesink  2108   B   3 1 0 2 4 16 8
29   Martijn van der Klis  2082   B   3 1 0 2 4 14 0
30   Gert-Jan Hoeve  2031   B   3 1 0 2 4 12 0
31   Waldo Aliar  2155   A   3 0 1 2 3 18 13
32   Martijn Rentmeester  2168   A   3 0 1 2 3 17 17
33   Edwin Torn  2019   B   3 0 1 2 2 20 4
34   Jan de Koning  1998   B   3 0 1 2 2 16 4
35   Wouter van Beek  2164   A   3 0 0 3 0 24 0
36   John Wilsens    B   3 0 0 3 0 18 0
Leopold SekongoFred IvensAlexander Baliakin
Ton BurgerhoutAlexander GetmanskiJochem Zweerink
Jasper DaemsFrits LuteijnKees Romijn
JeanBert WoolschotAnton Kosior
Dik de VoogdTjeerd HarmsmaPaul de Heus
JanMark DeurlooJelle Groeneveld
Daouda SoumahPieter Trapman
 Ronde 3 
 za 04-07-2009  Peter van der Stap (2181) - Waldo Aliar (2155) 3-1
 Jan Pieter Drost (2145) - Mark Deurloo (2212) 2-2
 Edwin Torn (2019) - Jan de Koning (1998) 2-2
 John Wilsens  - Martijn van der Klis (2082) 0-4
 Wouter van Beek (2164) - Gert-Jan Hoeve (2031) 0-4
 Jan Willem Hoeve (2095) - Martijn Rentmeester (2168) 3-1
 Martijn van IJzendoorn (2051) - Bert Woolschot (2052) 0-4
 Paul de Heus  - Jelle Groeneveld (2022) 2-2
 Pieter Trapman Sr. (2043) - Jeroen Stolwijk (2076) 2-2
 Fabian Snijder (1948) - Kees Romijn (2089) 0-4
 Jan van de Weteringh Azn. (2082) - Dik de Voogd (2248) 2-2
 Radjes Balkaran (2077) - Tjeerd Harmsma (2293) 2-2
 Henk Ruesink (2108) - Jean Marc Ndjofang (2324) 0-4
 Fred Ivens (2187) - Ton Burgerhout (2135) 2-2
 Jasper Daems (2149) - Anton Kosior (2143) 3-1
 Daouda Soumah (2194) - Jochem Zweerink (2215) 0-4
 Frits Luteijn (2273) - Leopold Sekongo (2197) 0-4
 Alexander Getmanski (2368) - Alexander Baliakin (2377) 2-2