HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2009 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Groep A-B 
  Groep C-D 
  Groep E-F-G 
  Vrouwen 
  Jeugdklasse 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Alexander Baliakin GMI 2377   A   4 3 1 0 14 44 148
2   Alexander Getmanski GMI 2368   A   4 3 1 0 14 35 112
3   Leopold Sekongo MI 2197   A   4 3 1 0 14 34 112
4   Jasper Daems  2149   A   4 3 1 0 13 32 105
5   Jochem Zweerink  2215   A   4 2 2 0 12 36 100
6   Jean Marc Ndjofang GMI 2324   A   4 3 0 1 12 36 88
7   Anton Kosior MF 2143   A   4 2 1 1 11 36 89
8   Fred Ivens MF 2187   A   4 2 1 1 10 42 92
9   Ton Burgerhout  2135   A   4 2 1 1 10 36 68
10   Mark Deurloo  2212   A   4 2 1 1 10 30 64
11   Tjeerd Harmsma  2293   A   4 2 1 1 10 28 68
12   Paul de Heus    B   4 2 1 1 10 28 60
13   Daouda Soumah  2194   A   4 2 1 1 10 27 48
14   Frits Luteijn MF 2273   A   4 2 0 2 8 39 56
15   Dik de Voogd MF 2248   A   4 1 2 1 8 37 62
16   Jan Pieter Drost  2145   A   4 1 2 1 8 36 52
17   Kees Romijn  2089   B   4 1 2 1 8 34 52
18   Jan van de Weteringh Azn.  2082   B   4 1 2 1 8 32 56
19   Bert Woolschot  2052   B   4 2 0 2 8 31 32
20   Martijn van IJzendoorn  2051   B   4 1 2 1 8 29 50
21   Henk Ruesink  2108   B   4 2 0 2 8 26 24
22   Peter van der Stap MF 2181   A   4 1 2 1 7 34 47
23   Jan Willem Hoeve  2095   B   4 1 2 1 7 29 39
24   Waldo Aliar  2155   A   4 1 1 2 7 27 27
25   Jelle Groeneveld  2022   B   4 0 3 1 6 41 62
26   Radjes Balkaran  2077   B   4 1 1 2 6 32 20
27   Gert-Jan Hoeve  2031   B   4 1 1 2 6 31 30
28   Jeroen Stolwijk  2076   B   4 0 3 1 6 30 40
29   Pieter Trapman Sr.  2043   B   4 0 3 1 6 27 34
30   Edwin Torn  2019   B   4 1 1 2 6 24 4
31   Wouter van Beek  2164   A   4 1 0 3 4 34 8
32   Fabian Snijder  1948   B   4 0 2 2 4 29 26
33   Martijn van der Klis  2082   B   4 1 0 3 4 24 0
34   Martijn Rentmeester  2168   A   4 0 1 3 3 30 19
35   Jan de Koning  1998   B   4 0 1 3 2 28 12
36   John Wilsens    B   4 0 0 4 0 24 0
Alexander BaliakinAlexander GetmanskiLeopold Sekongo
Jasper DaemsJochem ZweerinkJean
Anton KosiorFred IvensTon Burgerhout
Mark DeurlooTjeerd HarmsmaPaul de Heus
Daouda SoumahFrits LuteijnDik de Voogd
JanKees RomijnJan van de Weteringh
Bert WoolschotMartijn van IJzendoorn
 Ronde 4 
 za 04-07-2009  Edwin Torn (2019) - John Wilsens  4-0
 Jan de Koning (1998) - Wouter van Beek (2164) 0-4
 Martijn Rentmeester (2168) - Waldo Aliar (2155) 0-4
 Martijn van der Klis (2082) - Martijn van IJzendoorn (2051) 0-4
 Henk Ruesink (2108) - Fabian Snijder (1948) 4-0
 Jelle Groeneveld (2022) - Daouda Soumah (2194) 0-4
 Gert-Jan Hoeve (2031) - Peter van der Stap (2181) 2-2
 Jan Pieter Drost (2145) - Jan van de Weteringh Azn. (2082) 2-2
 Pieter Trapman Sr. (2043) - Paul de Heus  0-4
 Dik de Voogd (2248) - Jan Willem Hoeve (2095) 2-2
 Tjeerd Harmsma (2293) - Jeroen Stolwijk (2076) 4-0
 Mark Deurloo (2212) - Radjes Balkaran (2077) 4-0
 Anton Kosior (2143) - Frits Luteijn (2273) 4-0
 Kees Romijn (2089) - Jean Marc Ndjofang (2324) 0-4
 Fred Ivens (2187) - Alexander Getmanski (2368) 0-4
 Bert Woolschot (2052) - Jasper Daems (2149) 0-4
 Jochem Zweerink (2215) - Leopold Sekongo (2197) 2-2
 Alexander Baliakin (2377) - Ton Burgerhout (2135) 4-0