HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2009 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Groep A-B 
  Groep C-D 
  Groep E-F-G 
  Vrouwen 
  Jeugdklasse 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Alexander Getmanski GMI 2368   A   6 4 2 0 20 87 276
2   Anton Kosior MF 2143   A   6 4 1 1 19 74 226
3   Alexander Baliakin GMI 2377   A   6 4 1 1 18 99 280
4   Jean Marc Ndjofang GMI 2324   A   6 4 1 1 18 91 252
5   Fred Ivens MF 2187   A   6 4 1 1 18 80 216
6   Jasper Daems  2149   A   6 4 1 1 16 85 216
7   Mark Deurloo  2212   A   6 3 2 1 16 80 212
8   Jochem Zweerink  2215   A   6 3 2 1 16 77 182
9   Tjeerd Harmsma  2293   A   6 3 2 1 16 72 180
10   Leopold Sekongo MI 2197   A   6 3 1 2 14 89 172
11   Jan Pieter Drost  2145   A   6 2 3 1 14 76 160
12   Radjes Balkaran  2077   B   6 3 1 2 14 68 104
13   Kees Romijn  2089   B   6 2 2 2 13 70 116
14   Dik de Voogd MF 2248   A   6 2 3 1 13 63 129
15   Waldo Aliar  2155   A   6 2 2 2 13 56 95
16   Ton Burgerhout  2135   A   6 2 2 2 12 88 156
17   Frits Luteijn MF 2273   A   6 3 0 3 12 86 148
18   Paul de Heus    B   6 2 2 2 12 74 116
19   Bert Woolschot  2052   B   6 2 2 2 12 73 104
20   Gert-Jan Hoeve  2031   B   6 2 2 2 12 69 122
21   Martijn van der Klis  2082   B   6 3 0 3 12 53 64
22   Martijn van IJzendoorn  2051   B   6 1 3 2 11 76 139
23   Daouda Soumah  2194   A   6 2 1 3 10 74 80
24   Henk Ruesink  2108   B   6 2 1 3 10 74 78
25   Wouter van Beek  2164   A   6 2 1 3 10 67 66
26   Jelle Groeneveld  2022   B   6 1 3 2 10 64 98
27   Jeroen Stolwijk  2076   B   6 1 3 2 10 57 72
28   Edwin Torn  2019   B   6 2 1 3 10 56 64
29   Peter van der Stap MF 2181   A   6 1 3 2 9 72 93
30   Jan van de Weteringh Azn.  2082   B   6 1 2 3 8 78 94
31   Jan de Koning  1998   B   6 1 2 3 8 53 46
32   Jan Willem Hoeve  2095   B   6 1 2 3 7 69 59
33   Pieter Trapman Sr.  2043   B   6 0 3 3 6 64 56
34   Fabian Snijder  1948   B   6 0 3 3 6 60 50
35   Martijn Rentmeester  2168   A   6 0 2 4 5 56 39
36   John Wilsens    B   6 0 1 5 2 62 12
Alexander GetmanskiAnton KosiorAlexander Baliakin
JeanFred IvensJasper Daems
Mark DeurlooJochem ZweerinkTjeerd Harmsma
Leopold SekongoJanRadjes Balkaran
Kees RomijnDik de VoogdWaldo Aliar
Ton BurgerhoutFrits LuteijnPaul de Heus
Bert WoolschotGert-Jan Hoeve
 Ronde 6 
 za 04-07-2009  John Wilsens  - Fabian Snijder (1948) 2-2
 Martijn van der Klis (2082) - Jan van de Weteringh Azn. (2082) 4-0
 Jan de Koning (1998) - Peter van der Stap (2181) 2-2
 Jan Willem Hoeve (2095) - Jeroen Stolwijk (2076) 0-4
 Martijn Rentmeester (2168) - Jelle Groeneveld (2022) 0-4
 Pieter Trapman Sr. (2043) - Wouter van Beek (2164) 0-4
 Henk Ruesink (2108) - Martijn van IJzendoorn (2051) 2-2
 Jan Pieter Drost (2145) - Edwin Torn (2019) 4-0
 Gert-Jan Hoeve (2031) - Bert Woolschot (2052) 2-2
 Daouda Soumah (2194) - Radjes Balkaran (2077) 0-4
 Dik de Voogd (2248) - Waldo Aliar (2155) 2-2
 Tjeerd Harmsma (2293) - Ton Burgerhout (2135) 4-0
 Paul de Heus  - Jochem Zweerink (2215) 0-4
 Frits Luteijn (2273) - Mark Deurloo (2212) 0-4
 Kees Romijn (2089) - Jasper Daems (2149) 1-3
 Leopold Sekongo (2197) - Fred Ivens (2187) 0-4
 Alexander Getmanski (2368) - Jean Marc Ndjofang (2324) 2-2
 Anton Kosior (2143) - Alexander Baliakin (2377) 4-0