HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Park Blitz ZHDB 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Roel Boomstra MI 2316   A   7 5 2 0 12   1334.71     1456  
2   Frerik Andriessen MF 2202   A   7 4 3 0 11   1350.71     1324  
3   Guntis Valneris GMI 2409   A   7 4 3 0 11   1337.29     1561  
4   Niek Smeitink  2093   A   7 4 3 0 11   1253.71     1229  
5   Tijs Demasure  2094   B   7 5 1 1 11   1201.29     1220  
6   Murodullo Amrillaev GMI 2338   A   7 4 2 1 10   1341.71     1489  
7   Leopold Sekongo MI 2171   A   7 4 2 1 10   1232.57     1306  
8   Fidele Nimbi MF 2125   A   7 3 3 1 9   1248.29     1244  
9   Wouter Ludwig MF 2265   A   7 4 1 2 9   1244.71     1384  
10   Bé Eggens  2136   A   7 3 3 1 9   1238.57     1239  
11   Maikel Palmans  2208   A   7 4 1 2 9   1228.29     1340  
12   Daouda Diakite MI 2243   A   7 3 3 1 9   1186.86     1389  
13   Agne Bucinskaite  2003   B   7 3 3 1 9   1163.71     1089  
14   Alexander Safonov  2135   A   7 4 1 2 9   1134.71     1258  
15   Aleksej Domchev GMI 2310   A   7 3 3 1 9   1125.71     1446  
16   Wim Bremmer MF 2205   A   7 4 0 3 8   1233.86     1357  
17   Jimmy Depaepe  2053   B   7 2 4 1 8   1223.29     1119  
18   Ali Fthalla  1900   C   7 3 2 2 8   1199.29     739  
19   Nikolai Kychkin  2117   A   7 4 0 3 8   1191.00     1235  
20   Ayyyna Sobakina MFF 2135   B   7 3 2 2 8   1152.57     1217  
21   Klaas Hendrik Leijenaar  2183   A   7 3 2 2 8   1111.57     1295  
22   Martijn van IJzendoorn  2101   B   7 4 0 3 8   1080.71     1204  
23   Matrena Nogovitsyna MIF 2186   A   7 3 2 2 8   1044.00     1298  
24   Ramon Sakidin  2079   B   7 3 1 3 7   1196.00     1191  
25   Joël Palmans  2055   B   7 3 1 3 7   1191.86     1169  
26   Johan Veerman  2060   B   7 3 1 3 7   1182.86     1125  
27   Soender Kalpoe  2022   B   7 3 1 3 7   1107.14     1123  
28   Feroz Amirkhan  2133   B   7 3 1 3 7   1082.43     1191  
29   Lamine Diakite    B   7 3 1 3 7   1081.00     1197  
30   Jaap van Galen  2125   A   7 1 5 1 7   1061.14     1249  
31   Rene Estebe  2077   B   7 3 1 3 7   998.57     1199  
32   Bas Messemaker MI 2247   A   7 3 0 4 6   1266.29     1383  
33   Joris Ketelaars  1988   C   7 2 2 3 6   1209.00     976  
34   Tony Bruyns    B   7 2 2 3 6   1198.86     1108  
35   Wenlong Gao    C   7 2 2 3 6   1081.86     1000  
36   Bouke Bruinsma  1933   B   7 3 0 4 6   1070.43     1019  
37   Qianrang Zeng  1995   B   7 2 2 3 6   1050.14     1079  
38   Koos van Amerongen  1976   B   7 2 2 3 6   1049.14     1086  
39   Zhenyu Li    C   7 2 2 3 6   1035.86     750  
40   Hanqing Zhao    C   7 3 0 4 6   1025.29     990  
41   Jan T. Terpstra  1918   C   7 2 2 3 6   1006.00     991  
42   René Wijpkema  2155   B   7 2 2 3 6   1005.00     1223  
43   Kai Zhang    C   7 3 0 4 6   1001.00     875  
44   Alex Ketelaars  1964   C   7 2 1 4 5   1128.57     927  
45   Sixuan Shi    C   7 1 3 3 5   1103.57     900  
46   Patrick Wielemout  1981   B   7 2 1 4 5   1024.29     1011  
47   Harold Jagram  1936   B   7 1 3 3 5   949.14     1016  
48   Keqing Han    C   7 2 1 4 5   932.14     725  
49   Oedebhaan Dihal  1899   C   7 1 2 4 4   1052.57     878  
50   Bert Deneef  1891   C   7 2 0 5 4   965.86     946  
51   Moen Lachman    C   7 1 2 4 4   956.43     854  
52   Ré Servé    C   7 1 2 4 4   918.00     732  
53   Daniël Boom  1900   C   7 1 2 4 4   917.43     903  
54   Stijn Kindt  1915   C   7 1 2 4 4   912.14     977  
55   Fang Wenxi    C   7 1 1 5 3   1080.43     725  
56   Wouter Kindt    C   7 0 0 7 0   906.43     650  
Roel BoomstraFrerik AndriessenGuntis Valneris
Niek SmeitinkTijs DemasureMurodullo Amrillaev
Leopold SekongoFidele NimbiWouter Ludwig
Be EggensMaikel PalmansDaouda Diakite
Agne BucinskaiteAlexander SafonovAleksej Domchev
Wim BremmerJimmy DepaepeAli Fthalla
Nikolai KychkinAyyyna Sobakina
 Ronde 7 
 zo 18-07-2010  Koos van Amerongen (1976) - Jan T. Terpstra (1918) 1-1
 Johan Veerman (2060) - Alex Ketelaars (1964) 2-0
 Patrick Wielemout (1981) - Jaap van Galen (2125) 0-2
 Joris Ketelaars (1988) - Rene Estebe (2077) 0-2
 Ali Fthalla (1900) - René Wijpkema (2155) 2-0
 Wenlong Gao  - Klaas Hendrik Leijenaar (2183) 0-2
 Matrena Nogovitsyna (2186) - Tony Bruyns  2-0
 Agne Bucinskaite (2003) - Bas Messemaker (2247) 2-0
 Ayyyna Sobakina (2135) - Jimmy Depaepe (2053) 1-1
 Soender Kalpoe (2022) - Bé Eggens (2136) 0-2
 Fidele Nimbi (2125) - Ramon Sakidin (2079) 2-0
 Joël Palmans (2055) - Alexander Safonov (2135) 0-2
 Feroz Amirkhan (2133) - Wouter Ludwig (2265) 0-2
 Lamine Diakite  - Daouda Diakite (2243) 0-2
 Martijn van IJzendoorn (2101) - Aleksej Domchev (2310) 0-2
 Tijs Demasure (2094) - Maikel Palmans (2208) 2-0
 Niek Smeitink (2093) - Wim Bremmer (2205) 2-0
 Leopold Sekongo (2171) - Nikolai Kychkin (2117) 2-0
 Guntis Valneris (2409) - Murodullo Amrillaev (2338) 1-1
 Roel Boomstra (2316) - Frerik Andriessen (2202) 1-1
 Qianrang Zeng (1995) - Zhenyu Li  1-1
 Sixuan Shi  - Bouke Bruinsma (1933) 0-2
 Keqing Han  - Harold Jagram (1936) 1-1
 Oedebhaan Dihal (1899) - Hanqing Zhao  0-2
 Bert Deneef (1891) - Kai Zhang  0-2
 Daniël Boom (1900) - Moen Lachman  1-1
 Fang Wenxi  - Stijn Kindt (1915) 0-2
 Wouter Kindt  - Ralf Harsveld (1921) 0-2