HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Memorial Sranti 2016 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Andere
 jaren
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Martijn van IJzendoorn MI 2319   A   9 5 4 0 14 109 167
2   Anton van Berkel MI 2297   A   9 5 4 0 14 109 164
3   Leopold Sekongo MI 2196   A   9 5 4 0 14 102 151
4   Hein Meijer GMI 2305   A   9 4 5 0 13 102 140
5   Bas Messemaker MI 2247   A   9 4 5 0 13 98 135
6   Jeroen Kos MF 2184   A   9 5 3 1 13 95 128
7   Ron Heusdens GMI 2296   A   9 4 4 1 12 105 132
8   Radjes Balkaran  2126   A   9 5 2 2 12 90 104
9   Radjinder Jharap  2019   A   9 5 2 2 12 88 107
10   Job Arts  2126   A   9 6 0 3 12 88 104
11   Marco de Koning  2122   B   9 6 0 3 12 87 106
12   Ramdew Jahani  2068   A   9 5 1 3 11 100 109
13   Shammie Kasnadi  2187   A   9 5 1 3 11 95 105
14   Edwin de Jager MF 2116   A   9 4 3 2 11 89 96
15   Ramon Sakidin MF 2055   A   9 4 2 3 10 94 92
16   Guido van den Berg  2128   A   9 4 2 3 10 93 90
17   Iwan Fung  1939   A   9 3 4 2 10 92 91
18   Evert Dollekamp MF 2150   A   9 4 2 3 10 89 91
19   Francis Tholel  2098   A   9 3 4 2 10 87 88
20   Ricardo Bona    A   9 4 2 3 10 87 84
21   Paul de Heus  2093   A   9 4 2 3 10 84 80
22   Fons Huijbreghts  2031   A   9 3 4 2 10 79 78
23   Moenna Banarsi  1937   B   9 4 2 3 10 78 74
24   Berke Yiğittürk  2006   A   9 4 2 3 10 72 66
25   Mohammed Aliem Wagid Hosain    B   9 3 4 2 10 70 70
26   Roep Bhawanibhiek  2100   A   9 3 3 3 9 85 67
27   Rolan van der Lugt    B   9 3 3 3 9 81 75
28   Harold Jagram  1916   B   9 3 3 3 9 78 62
29   Lucien Farzan    B   9 4 1 4 9 73 53
30   Soelinder Jagram  2007   A   9 3 2 4 8 88 60
31   Bonne Douma    A   9 3 2 4 8 86 67
32   Boike Mathoera  1913   B   9 3 2 4 8 80 58
33   Radjendrenath Kalloe  1967   A   9 4 0 5 8 74 44
34   Kumar Mangal  1915   B   9 3 2 4 8 73 49
35   Hemant Bhagwanie    B   9 2 4 3 8 71 55
36   Gerard Peroti  1899   B   9 3 2 4 8 70 58
37   Antonio Marquita  2019   A   9 2 4 3 8 70 56
38   Ratan Ganeshie  1890   B   9 3 2 4 8 66 42
39   Mees van den Bosch    B   9 3 2 4 8 57 42
40   Sanjai Dhauntal  1967   B   9 2 3 4 7 81 56
41   Remon Kassels    B   9 2 3 4 7 74 54
42   Oedebhaan Dihal  1884   B   9 3 1 5 7 73 46
43   Simon Rompa  1833   B   9 3 1 5 7 73 31
44   Frans Teijn  1898   B   9 2 3 4 7 65 31
45   Soegrim Boedhram    B   9 2 2 5 6 76 50
46   Glenn Heerenveen    B   9 2 2 5 6 74 44
47   Moen Lachman  1910   B   9 2 2 5 6 73 41
48   Nirandjan Mohabier    B   9 2 2 5 6 73 40
49   Cees van Atten    B   9 2 2 5 6 71 39
50   Arie van Diggele  1859   B   9 2 2 5 6 68 40
51   Ramon Ramkisoen    B   9 2 2 5 6 65 24
52   René Nurmohamed  1900   B   9 2 1 6 5 52 16
53   Wynton Meijer    B   9 2 0 7 4 58 16
54   Amand Keultjes    B   9 0 0 9 0 64 0
Martijn van IJzendoornAnton van BerkelLeopold Sekongo
Hein MeijerBas MessemakerJeroen Kos
Ron HeusdensRadjes BalkaranRadjinder Jharap
Job ArtsMarco de KoningRamdew Jahani
Shammie KasnadiEdwin de JagerRamon Sakidin
Guido van den BergIwan FungEvert Dollekamp
Francis TholelRicardo Bona
 Ronde 9 
 zo 24-04-2016  Wynton Meijer  - René Nurmohamed (1900) 0-2
 Arie van Diggele (1859) - Ramon Ramkisoen  1-1
 Kumar Mangal (1915) - Moen Lachman (1910) 2-0
 Nirandjan Mohabier  - Gerard Peroti (1899) 0-2
 Frans Teijn (1898) - Amand Keultjes  2-0
 Antonio Marquita (2019) - Glenn Heerenveen  2-0
 Hemant Bhagwanie  - Cees van Atten  2-0
 Soegrim Boedhram  - Mees van den Bosch  0-2
 Lucien Farzan  - Oedebhaan Dihal (1884) 2-0
 Harold Jagram (1916) - Remon Kassels  2-0
 Sanjai Dhauntal (1967) - Ratan Ganeshie (1890) 0-2
 Boike Mathoera (1913) - Berke Yiğittürk (2006) 0-2
 Moenna Banarsi (1937) - Soelinder Jagram (2007) 2-0
 Bonne Douma  - Mohammed Aliem Wagid Hosain  0-2
 Francis Tholel (2098) - Simon Rompa (1833) 2-0
 Paul de Heus (2093) - Fons Huijbreghts (2031) 1-1
 Edwin de Jager (2116) - Roep Bhawanibhiek (2100) 2-0
 Ramdew Jahani (2068) - Radjendrenath Kalloe (1967) 2-0
 Marco de Koning (2122) - Iwan Fung (1939) 2-0
 Ramon Sakidin (2055) - Radjinder Jharap (2019) 0-2
 Guido van den Berg (2128) - Job Arts (2126) 0-2
 Radjes Balkaran (2126) - Rolan van der Lugt  2-0
 Ricardo Bona  - Jeroen Kos (2184) 0-2
 Bas Messemaker (2247) - Evert Dollekamp (2150) 2-0
 Martijn van IJzendoorn (2319) - Ron Heusdens (2296) 2-0
 Shammie Kasnadi (2187) - Anton van Berkel (2297) 0-2
 Hein Meijer (2305) - Leopold Sekongo (2196) 1-1