HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Open Sneldamkampioenschap van Constant-Charlois Rotterdam 2016 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Shammie Kasnadi  2187   A   10 6 4 0 16 130 209
2   Losseni Savané  2064   A   10 6 3 1 15 120 171
3   Andrew Tjon A Ong MF 2159   A   10 6 3 1 15 118 165
4   Radjes Balkaran  2126   A   10 6 2 2 14 127 167
5   Waldo Aliar  2187   A   10 6 2 2 14 125 165
6   Leopold Sekongo MI 2196   A   10 6 2 2 14 118 149
7   Job Arts  2126   A   10 6 2 2 14 113 150
8   Jaap Riesenkamp  2075   A   10 5 2 3 12 125 134
9   Pim Arts  2000   A   10 5 2 3 12 116 121
10   Patrick Stork  2117   A   10 5 2 3 12 110 117
11   Hans Kreder  2054   A   10 5 2 3 12 107 115
12   Harold Jagram  1916   B   10 4 3 3 11 115 115
13   Ramon Sakidin MF 2055   A   10 4 3 3 11 113 117
14   Anthony Keijzer  1946   B   10 3 5 2 11 105 107
15   Soelinder Jagram  2007   B   10 5 1 4 11 104 93
16   Sammy Amusah  2014   B   10 4 3 3 11 102 96
17   Hans Tangelder  2029   A   10 4 3 3 11 100 94
18   Aart Slager    B   10 5 1 4 11 97 83
19   Radjan Gobardhan    B   10 5 0 5 10 112 92
20   Ramdew Jahani  2068   A   10 4 2 4 10 104 92
21   Vinood Mangroe    B   10 2 6 2 10 84 82
22   Moenna Banarsi  1937   B   10 2 5 3 9 105 84
23   Fons Huijbreghts  2031   A   10 3 3 4 9 99 80
24   Mohammed Aliem Wagid Hosain    B   10 2 5 3 9 98 85
25   Johan van de Velde    B   10 4 1 5 9 96 76
26   Gerard Peroti  1899   B   10 4 1 5 9 95 70
27   Sjaam Biekram    B   10 4 1 5 9 95 67
28   René Runhaar  1900   B   10 4 1 5 9 95 65
29   Marlon Mangroe    B   10 4 1 5 9 93 61
30   René Nurmohamed  1900   B   10 4 1 5 9 88 60
31   Oedebhaan Dihal  1884   B   10 3 3 4 9 82 60
32   Eddy Fuzzally    B   10 3 2 5 8 88 48
33   Harry Bisambhar    B   10 3 2 5 8 85 51
34   Ratan Ganeshie  1890   B   10 2 3 5 7 91 52
35   Luuc Meijer    C   10 3 1 6 7 77 33
36   Ron Jongejan    B   10 3 1 6 7 75 30
37   Nerin Bisseswar  1853   B   10 2 2 6 6 71 26
38   Koos van Savooyen    B   10 1 2 7 4 75 18
39   Yash Bandoe    C   10 0 3 7 3 75 18
40   Wynton Meijer    C   10 1 1 8 3 72 14
Shammie KasnadiLosseni SavaneAndrew Tjon
Radjes BalkaranWaldo AliarLeopold Sekongo
Job ArtsJaap RiesenkampPim Arts
Patrick StorkHans KrederHarold
Ramon SakidinAnthony KeijzerSoelinder Jagram
Sammy AmusahHans TangelderAart Slager
Radjan GobardhanRamdew Jahani
 Ronde 10 
 za 18-06-2016  Koos van Savooyen  - Ron Jongejan  0-2
 Harry Bisambhar  - Nerin Bisseswar (1853) 2-0
 Oedebhaan Dihal (1884) - Ratan Ganeshie (1890) 2-0
 Wynton Meijer  - René Nurmohamed (1900) 0-2
 Sjaam Biekram  - Luuc Meijer  2-0
 René Runhaar (1900) - Yash Bandoe  2-0
 Vinood Mangroe  - Eddy Fuzzally  2-0
 Fons Huijbreghts (2031) - Moenna Banarsi (1937) 1-1
 Johan van de Velde  - Aart Slager  0-2
 Sammy Amusah (2014) - Marlon Mangroe  2-0
 Soelinder Jagram (2007) - Mohammed Aliem Wagid Hosain  2-0
 Gerard Peroti (1899) - Anthony Keijzer (1946) 0-2
 Ramdew Jahani (2068) - Patrick Stork (2117) 0-2
 Ramon Sakidin (2055) - Hans Tangelder (2029) 1-1
 Hans Kreder (2054) - Radjan Gobardhan  2-0
 Jaap Riesenkamp (2075) - Job Arts (2126) 0-2
 Harold Jagram (1916) - Radjes Balkaran (2126) 0-2
 Andrew Tjon A Ong (2159) - Pim Arts (2000) 2-0
 Waldo Aliar (2187) - Losseni Savané (2064) 0-2
 Shammie Kasnadi (2187) - Leopold Sekongo (2196) 2-0