HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2016 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Andere
 jaren
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Leopold Sekongo MI 2196   A   12 9 2 1 20 191 309
2   Jean Marc Ndjofang GMI 2358   A   12 9 2 1 20 184 303
3   Anton van Berkel MI 2297   A   12 6 5 1 17 185 252
4   Jeroen Kos MF 2184   A   12 6 5 1 17 183 247
5   Bas Messemaker MI 2247   A   12 6 4 2 16 184 234
6   Edwin de Jager MF 2116   A   12 5 6 1 16 181 227
7   Shammie Kasnadi  2187   A   12 7 2 3 16 179 215
8   Pim Arts  2000   A   12 5 6 1 16 176 219
9   Radjes Balkaran  2126   A   12 7 2 3 16 175 212
10   Mehmet Yöney  2087   A   12 7 2 3 16 170 206
11   Peter de Hek  2149   A   12 7 2 3 16 164 204
12   Wim Kalis MF 2209   A   12 5 5 2 15 175 203
13   Arie van de Weteringh Azn.  2211   A   12 6 3 3 15 160 184
14   Hans Tangelder  2029   B   12 6 3 3 15 151 169
15   Arie de Bruijn  2106   A   12 6 2 4 14 174 182
16   Job Arts  2126   A   12 6 2 4 14 165 179
17   Jan van den Hooff  2009   A   12 5 4 3 14 163 172
18   Francis Tholel  2098   A   12 6 2 4 14 162 170
19   Guido van den Berg  2128   A   12 6 2 4 14 161 162
20   René van Oosterhout  1983   B   12 5 4 3 14 158 161
21   Soelinder Jagram  2007   B   12 6 2 4 14 155 163
22   Fred Roedolph  2027   B   12 6 2 4 14 154 166
23   Hans Kreder  2054   B   12 5 4 3 14 154 160
24   Cheick Maurice Ndione  2154   A   12 4 5 3 13 175 177
25   Anton Kosior MF 2209   A   12 4 5 3 13 165 167
26   Theo Voorspuij  2129   A   12 5 3 4 13 154 162
27   Nico Knoops  2189   A   12 4 5 3 13 154 159
28   Boike Mathoera  1913   C   12 4 5 3 13 153 156
29   Frans Teijn  1898   B   12 6 1 5 13 140 141
30   Ruben Groenendijk  1909   B   12 5 3 4 13 140 136
31   Gerard Peroti  1899   B   12 5 3 4 13 139 138
32   Eric Dubelaar    C   12 5 3 4 13 134 130
33   Paul Sterrenburg    B   12 4 4 4 12 154 128
34   Ratan Ganeshie  1890   C   12 5 2 5 12 151 130
35   Anthony Keijzer  1946   B   12 5 2 5 12 149 130
36   Nico Stuurstraat  1894   C   12 3 6 3 12 145 127
  Dick de Boer  2003   B   12 4 4 4 12 145 127
38   Arnold Beset    C   12 4 4 4 12 143 127
39   Harold Jagram  1916   C   12 5 2 5 12 138 124
40   Marcel van der Most  1974   B   12 5 2 5 12 136 117
41   Sjaam Biekram    B   12 5 2 5 12 135 107
42   Emre Hageman    C   12 3 5 4 11 149 126
43   Aart Slager    B   12 3 5 4 11 147 123
44   Sanjai Dhauntal  1967   C   12 4 3 5 11 147 122
45   Martin Nederlof  1985   B   12 2 7 3 11 145 121
46   Ravindrepersad Dihal    C   12 4 3 5 11 142 113
47   Simon Rompa  1833   C   12 4 3 5 11 132 95
48   Johan Alidarso    C   12 5 1 6 11 129 104
49   Jan van Beeck  1953   B   12 4 3 5 11 128 102
50   Dirk Alderliesten  1820   C   12 3 5 4 11 127 107
51   Ron Jongejan    C   12 4 3 5 11 120 84
52   Dirk van Schaik Sr.  2019   B   12 3 4 5 10 137 100
53   Bart Wiggemansen    C   12 5 0 7 10 136 96
54   Hemant Bhagwanie    C   12 4 2 6 10 134 92
55   Johan van de Velde    C   12 3 4 5 10 128 97
56   Piet Jonkers  1817   C   12 4 2 6 10 125 88
57   Kees Osté  1773   C   12 4 2 6 10 125 78
58   René Runhaar  1900   C   12 3 4 5 10 124 86
59   Nerin Bisseswar  1853   C   12 3 3 6 9 131 77
60   Lauw Dingemans  1945   C   12 4 1 7 9 129 81
61   Kasper Barentsen    Pup   12 3 3 6 9 123 82
62   Remco Korteland  1900   Asp   12 4 1 7 9 112 61
63   Casper Derks    Wel   12 4 1 7 9 111 57
64   Arjen Verburg    Pup   12 4 1 7 9 110 55
65   Gijs Mouthaan    Pup   12 4 0 8 8 105 40
66   Jente Bakker    Wel   12 3 2 7 8 98 47
67   Fien de Jager    C   12 3 1 8 7 123 52
68   Yuri Derks    Wel   12 3 1 8 7 101 39
69   Jan Baars    C   12 3 1 8 7 96 30
70   Daniël den Hertog    Wel   12 2 2 8 6 97 25
71   Andre Bhagaloe    C   12 2 0 10 4 103 16
72   Emilie Schop    Pup   12 0 1 11 1 100 8
Leopold SekongoJeanAnton van Berkel
Jeroen KosBas MessemakerEdwin de Jager
Shammie KasnadiPim ArtsRadjes Balkaran
Mehmet YoneyPeter de HekWim Kalis
Arie van de WeteringhHans TangelderArie de Bruijn
Job ArtsJan van den HooffFrancis Tholel
Guido van den BergRene van Oosterhout
 Ronde 12 
 za 25-06-2016  Jean Marc Ndjofang (2358) - Anton van Berkel (2297) 1-1
 Leopold Sekongo (2196) - Bas Messemaker (2247) 2-0
 Jeroen Kos (2184) - Jan van den Hooff (2009) 2-0
 Pim Arts (2000) - Peter de Hek (2149) 1-1
 Edwin de Jager (2116) - Mehmet Yöney (2087) 1-1
 Nico Knoops (2189) - Shammie Kasnadi (2187) 0-2
 Arie de Bruijn (2106) - Radjes Balkaran (2126) 0-2
 Marcel van der Most (1974) - Wim Kalis (2209) 0-2
 Cheick Maurice Ndione (2154) - Hans Tangelder (2029) 0-2
 Fred Roedolph (2027) - Francis Tholel (2098) 1-1
 Anton Kosior (2209) - Arie van de Weteringh Azn. (2211) 0-2
 Guido van den Berg (2128) - René van Oosterhout (1983) 1-1
 Job Arts (2126) - Simon Rompa (1833) 2-0
 Hans Kreder (2054) - Dick de Boer (2003) 2-0
 Soelinder Jagram (2007) - Anthony Keijzer (1946) 2-0
 Boike Mathoera (1913) - Theo Voorspuij (2129) 1-1
 Paul Sterrenburg  - Ron Jongejan  1-1
 Eric Dubelaar  - Aart Slager  2-0
 Sanjai Dhauntal (1967) - Gerard Peroti (1899) 0-2
 Frans Teijn (1898) - Ravindrepersad Dihal  2-0
 Martin Nederlof (1985) - Ruben Groenendijk (1909) 0-2
 Arnold Beset  - Nico Stuurstraat (1894) 1-1
 Ratan Ganeshie (1890) - René Runhaar (1900) 2-0
 Dirk Alderliesten (1820) - Emre Hageman  1-1
 Hemant Bhagwanie  - Harold Jagram (1916) 0-2
 Bart Wiggemansen  - Sjaam Biekram  0-2
 Piet Jonkers (1817) - Dirk van Schaik Sr. (2019) 1-1
 Jan van Beeck (1953) - Kasper Barentsen  2-0
 Johan Alidarso  - Nerin Bisseswar (1853) 2-0
 Kees Osté (1773) - Emilie Schop  2-0
 Remco Korteland (1900) - Lauw Dingemans (1945) 1-1
 Gijs Mouthaan  - Johan van de Velde  0-2
 Arjen Verburg  - Casper Derks  1-1
 Fien de Jager  - Jan Baars  0-2
 Andre Bhagaloe  - Yuri Derks  2-0
 Jente Bakker  - Daniël den Hertog  1-1