HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Damfeest Asgar Dordrecht DZHZ 2017 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Jean Marc Ndjofang GMI 2327   A   10 7 2 1 16 129 202
2   Ron Heusdens GMI 2305   A   10 6 3 1 15 129 184
3   Losseni Savané  2063   A   10 7 1 2 15 125 175
4   Arie van de Weteringh Azn.  2204   A   10 4 6 0 14 134 184
5   Edwin de Jager MF 2116   A   10 5 4 1 14 126 171
6   Leopold Sekongo MI 2219   A   10 6 2 2 14 126 164
7   Anton Kosior MF 2185   A   10 4 5 1 13 121 149
8   Harry Kolk  2139   A   10 5 3 2 13 120 144
9   Soelinder Jagram  2007   B   10 6 1 3 13 115 136
10   Roep Bhawanibhiek MF 2079   A   10 6 1 3 13 114 124
11   Steven den Hollander  2158   A   10 5 2 3 12 121 129
12   Radjinder Jharap  2051   A   10 5 2 3 12 112 129
13   Ricardo Bona    B   10 5 2 3 12 109 115
14   Fons Huijbreghts  2021   B   10 5 2 3 12 103 112
15   Daan van Os  2001   B   10 6 0 4 12 100 102
16   Jan Ongolesono    C   10 5 1 4 11 112 117
17   Soender Kalpoe  2032   A   10 5 1 4 11 108 103
18   Hans Tangelder  2019   B   10 5 1 4 11 103 91
19   Gerhard de Graaf  1991   B   10 4 3 3 11 102 106
20   Herman Vroom  1974   B   10 4 3 3 11 100 103
21   Marlon Mangroe    C   10 5 1 4 11 93 96
22   Moenna Banarsi  1930   B   10 5 1 4 11 87 76
23   Frank Teer MI 2229   A   10 4 2 4 10 113 100
24   Erik Maijenburg  2063   B   10 4 2 4 10 110 93
25   Willem Bor    B   10 4 2 4 10 106 94
26   Anthony Keijzer  1946   B   10 5 0 5 10 105 84
27   Radjan Gobardhan    C   10 4 2 4 10 101 87
28   Lucien Farzan    B   10 5 0 5 10 95 84
29   Harry Doomernik  1962   B   10 5 0 5 10 94 72
30   Harold Jagram  1939   B   10 3 4 3 10 93 88
31   Radjendrenath Kalloe  1932   B   10 4 1 5 9 104 79
32   Jimmy Boedhoe    C   10 4 1 5 9 91 61
33   Koos van Savooyen    C   10 4 1 5 9 72 49
34   Ravindrepersad Dihal    C   10 3 2 5 8 102 74
35   Michiel Luiten  1959   B   10 4 0 6 8 98 60
36   Hedwig Callender  1826   C   10 4 0 6 8 94 62
37   Simon Rompa  1824   C   10 3 2 5 8 89 54
38   Robert van Diggele  1884   C   10 3 2 5 8 87 57
39   Moen Lachman  1911   C   10 3 2 5 8 81 52
40   Johan Pronk  1900   B   10 3 2 5 8 75 43
41   Kumar Mangal  1915   B   10 4 0 6 8 75 40
42   Nerin Bisseswar  1831   C   10 2 4 4 8 73 47
43   Bas Baksoellah  1943   B   10 3 1 6 7 88 45
44   Lennart Bolks  1900   C   10 2 3 5 7 87 49
45   Roël Dielingen  1900   C   10 3 1 6 7 85 45
46   Hemant Bhagwanie    C   10 2 3 5 7 79 42
47   Kees Osté  1864   C   10 2 2 6 6 92 53
48   René Nurmohamed  1892   C   10 2 1 7 5 77 18
49   Wynton Meijer    C   10 2 0 8 4 71 18
50   Kries Kalidien  1900   C   10 0 1 9 1 74 8
JeanRon HeusdensLosseni Savane
Arie van de WeteringhEdwin de JagerLeopold Sekongo
Anton KosiorHarry KolkSoelinder Jagram
Roep BhawanibhiekSteven den HollanderRadjinder Jharap
Ricardo BonaFons HuijbreghtsDaan van Os
Jan OngolesonoSoender KalpoeHans Tangelder
Gerhard de GraafHerman Vroom
 Ronde 10 
 za 11-03-2017  Hemant Bhagwanie  - Kries Kalidien (1900) 2-0
 Johan Pronk (1900) - René Nurmohamed (1892) 2-0
 Moen Lachman (1911) - Kees Osté (1864) 2-0
 Wynton Meijer  - Nerin Bisseswar (1831) 0-2
 Robert van Diggele (1884) - Radjan Gobardhan  0-2
 Bas Baksoellah (1943) - Kumar Mangal (1915) 0-2
 Roël Dielingen (1900) - Jimmy Boedhoe  0-2
 Koos van Savooyen  - Lennart Bolks (1900) 2-0
 Moenna Banarsi (1930) - Michiel Luiten (1959) 2-0
 Anthony Keijzer (1946) - Ravindrepersad Dihal  2-0
 Simon Rompa (1824) - Lucien Farzan  0-2
 Hedwig Callender (1826) - Harold Jagram (1939) 0-2
 Hans Tangelder (2019) - Radjendrenath Kalloe (1932) 2-0
 Erik Maijenburg (2063) - Marlon Mangroe  1-1
 Herman Vroom (1974) - Jan Ongolesono  1-1
 Daan van Os (2001) - Willem Bor  2-0
 Steven den Hollander (2158) - Harry Doomernik (1962) 2-0
 Frank Teer (2229) - Soelinder Jagram (2007) 0-2
 Harry Kolk (2139) - Soender Kalpoe (2032) 2-0
 Anton Kosior (2185) - Gerhard de Graaf (1991) 2-0
 Ricardo Bona  - Leopold Sekongo (2219) 0-2
 Losseni Savané (2063) - Fons Huijbreghts (2021) 2-0
 Roep Bhawanibhiek (2079) - Arie van de Weteringh Azn. (2204) 1-1
 Ron Heusdens (2305) - Radjinder Jharap (2051) 2-0
 Edwin de Jager (2116) - Jean Marc Ndjofang (2327) 1-1