HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde A Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Alexander Baliakin GMI 2394   A   9 3 6 0 12 86 95
2   Alexander Shvartsman GMI 2432   A   9 2 7 0 11 87 97
  Yuriy Anikeev GMI 2379   A   9 2 7 0 11 87 97
  Vadim Virny GMI 2354   A   9 2 7 0 11 87 97
5   NDiaga Samb GMI 2322   A   9 2 7 0 11 86 95
  Aleksej Domchev GMI 2334   A   9 2 7 0 11 86 94
7   Ainur Shaibakov GMI 2349   A   9 3 5 1 11 81 89
  Souleymane Keita MI 2282   A   9 3 5 1 11 81 87
9   Nikolai Gulyaev MI 2299   A   9 1 8 0 10 85 91
10   Ron Heusdens GMI 2331   A   9 3 4 2 10 82 90
11   Frank Teer MI 2228   A   9 2 6 1 10 80 88
12   Manlai Ravjir GMI 2174   A   9 2 6 1 10 78 84
13   Alexander Verkhovykh MI 2227   A   9 2 6 1 10 77 83
14   Arnaud Cordier GMI 2358   A   9 3 4 2 10 76 84
15   Guno Burleson MI 2254   A   9 2 6 1 10 75 81
16   Derby Martes  2259   A   9 2 6 1 10 71 73
17   Martijn van Gortel MF 2117   A   9 4 2 3 10 65 65
18   Jitse Slump MI 2273   A   9 1 7 1 9 83 83
19   Raimonds Vipulis GMI 2310   A   9 2 5 2 9 81 83
20   Arjan van den Berg  2178   A   9 3 3 3 9 78 78
21   Raivo Rist MF 2149   A   9 2 4 3 8 79 81
22   Vaclav Krista MI 2092   A   9 3 2 4 8 72 72
23   Piotr Paluch MF 2119   A   9 3 2 4 8 62 62
24   Bryan Wollaert MF 2127   A   9 3 2 4 8 61 61
25   Uno Plakk  2024   A   9 2 2 5 6 64 64
26   Priit Lokotar  1902   A   9 3 0 6 6 63 63
27   Behcet Celebi    A   9 1 0 8 2 65 65
28   Epherem Demessie  1901   A   1 0 0 1 0 0 9
29   Dummy    A   8 0 0 8 0 55 57
Alexander BaliakinAlexander ShvartsmanYuriy Anikeev
Vadim VirnyNDiaga SambAleksej Domchev
Ainur ShaibakovSouleymane KeitaNikolai Gulyaev
Ron HeusdensFrank TeerManlai Ravjir
Alexander VerkhovykhArnaud CordierGuno Burleson
Derby MartesMartijn van GortelJitse Slump
Raimonds VipulisArjan van den Berg
 Ronde 9 
 vr 06-10-2017  Behcet Celebi  - Martijn van Gortel (2117) 0-2Partij
 Derby Martes (2259) - Uno Plakk (2024) 2-0Partij
 Ainur Shaibakov (2349) - Yuriy Anikeev (2379) 1-1Partij
 Souleymane Keita (2282) - NDiaga Samb (2322) 1-1Partij
 Nikolai Gulyaev (2299) - Alexander Verkhovykh (2227) 1-1Partij
 Manlai Ravjir (2174) - Jitse Slump (2273) 1-1Partij
 Piotr Paluch (2119) - Arnaud Cordier (2358) 0-2Partij
 Ron Heusdens (2331) - Raivo Rist (2149) 2-0Partij
 Vaclav Krista (2092) - Frank Teer (2228) 0-2Partij
 Raimonds Vipulis (2310) - Bryan Wollaert (2127) 1-1Partij
 Alexander Baliakin (2394) - Aleksej Domchev (2334) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2432) - Vadim Virny (2354) 1-1Partij
 Guno Burleson (2254) - Priit Lokotar (1902) 2-0