HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde A Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Alexander Baliakin GMI 1527   A   9 3 6 0 12 86 95
2   Alexander Shvartsman GMI 1586   A   9 2 7 0 11 87 97
  Vadim Virny GMI 1501   A   9 2 7 0 11 87 97
  Yuriy Anikeev GMI 1491   A   9 2 7 0 11 87 97
5   NDiaga Samb GMI 1466   A   9 2 7 0 11 86 95
  Aleksej Domchev GMI 1467   A   9 2 7 0 11 86 94
7   Ainur Shaibakov GMI 1491   A   9 3 5 1 11 81 89
  Souleymane Keita MI   A   9 3 5 1 11 81 87
9   Nikolai Gulyaev MI   A   9 1 8 0 10 85 91
10   Ron Heusdens GMI 1474   A   9 3 4 2 10 82 90
11   Frank Teer MI 1347   A   9 2 6 1 10 80 88
12   Manlai Ravjir GMI   A   9 2 6 1 10 78 84
13   Alexander Verkhovykh MI 1360   A   9 2 6 1 10 77 83
14   Arnaud Cordier GMI 1464   A   9 3 4 2 10 76 84
15   Guno Burleson MI   A   9 2 6 1 10 75 81
16   Derby Martes    A   9 2 6 1 10 71 73
17   Martijn van Gortel MF 1244   A   9 4 2 3 10 65 65
18   Jitse Slump MI 1416   A   9 1 7 1 9 83 83
19   Raimonds Vipulis GMI 1463   A   9 2 5 2 9 81 83
20   Arjan van den Berg    A   9 3 3 3 9 78 78
21   Raivo Rist MF   A   9 2 4 3 8 79 81
22   Vaclav Krista MI 1234   A   9 3 2 4 8 72 72
23   Piotr Paluch MF   A   9 3 2 4 8 62 62
24   Bryan Wollaert MF 1216   A   9 3 2 4 8 61 61
25   Uno Plakk    A   9 2 2 5 6 64 64
26   Priit Lokotar    A   9 3 0 6 6 63 63
27   Behcet Celebi    A   9 1 0 8 2 65 65
28   Epherem Demessie    A   1 0 0 1 0 0 9
29   Dummy    A   8 0 0 8 0 55 57
Alexander BaliakinAlexander ShvartsmanVadim Virny
Yuriy AnikeevNDiaga SambAleksej Domchev
Ainur ShaibakovSouleymane KeitaNikolai Gulyaev
Ron HeusdensFrank TeerManlai Ravjir
Alexander VerkhovykhArnaud CordierGuno Burleson
Derby MartesMartijn van GortelJitse Slump
Raimonds VipulisArjan van den Berg
 Ronde 9 
 vr 06-10-2017  Behcet Celebi  - Martijn van Gortel (1244) 0-2Partij
 Guno Burleson  - Priit Lokotar  2-0Partij
 Derby Martes  - Uno Plakk  2-0Partij
 Ainur Shaibakov (1491) - Yuriy Anikeev (1491) 1-1Partij
 Souleymane Keita  - NDiaga Samb (1466) 1-1Partij
 Nikolai Gulyaev  - Alexander Verkhovykh (1360) 1-1Partij
 Manlai Ravjir  - Jitse Slump (1416) 1-1Partij
 Piotr Paluch  - Arnaud Cordier (1464) 0-2Partij
 Ron Heusdens (1474) - Raivo Rist  2-0Partij
 Vaclav Krista (1234) - Frank Teer (1347) 0-2Partij
 Raimonds Vipulis (1463) - Bryan Wollaert (1216) 1-1Partij
 Alexander Baliakin (1527) - Aleksej Domchev (1467) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (1586) - Vadim Virny (1501) 1-1Partij