HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde A Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Alexander Baliakin GMI 2394   A   1 1 0 0 2 0 0
  Yuriy Anikeev GMI 2379   A   1 1 0 0 2 0 0
  Aleksej Domchev GMI 2334   A   1 1 0 0 2 0 0
  Nikolai Gulyaev MI 2299   A   1 1 0 0 2 0 0
  Souleymane Keita MI 2282   A   1 1 0 0 2 0 0
  Ron Heusdens GMI 2331   A   1 1 0 0 2 0 0
  Alexander Shvartsman GMI 2432   A   1 1 0 0 2 0 0
  Vadim Virny GMI 2354   A   1 1 0 0 2 0 0
  Jitse Slump MI 2273   A   1 1 0 0 2 0 0
  NDiaga Samb GMI 2322   A   1 1 0 0 2 0 0
  Derby Martes  2259   A   1 1 0 0 2 0 0
  Raimonds Vipulis GMI 2310   A   1 1 0 0 2 0 0
13   Arjan van den Berg  2178   A   1 0 1 0 1 0 1
  Raivo Rist MF 2149   A   1 0 1 0 1 0 1
  Arnaud Cordier GMI 2358   A   1 0 1 0 1 0 1
  Ainur Shaibakov GMI 2349   A   1 0 1 0 1 0 1
17   Martijn van Gortel MF 2117   A   1 0 0 1 0 0 2
  Behcet Celebi    A   1 0 0 1 0 0 2
  Vaclav Krista MI 2092   A   1 0 0 1 0 0 2
  Bryan Wollaert MF 2127   A   1 0 0 1 0 0 2
  Alexander Verkhovykh MI 2227   A   1 0 0 1 0 0 2
  Priit Lokotar  1902   A   1 0 0 1 0 0 2
  Uno Plakk  2024   A   1 0 0 1 0 0 2
  Epherem Demessie  1901   A   1 0 0 1 0 0 2
  Manlai Ravjir GMI 2174   A   1 0 0 1 0 0 2
  Piotr Paluch MF 2119   A   1 0 0 1 0 0 2
  Guno Burleson MI 2254   A   1 0 0 1 0 0 2
  Frank Teer MI 2228   A   1 0 0 1 0 0 2
Alexander BaliakinYuriy AnikeevAleksej Domchev
Nikolai GulyaevSouleymane KeitaRon Heusdens
Alexander ShvartsmanVadim VirnyJitse Slump
NDiaga SambDerby MartesRaimonds Vipulis
Arjan van den BergRaivo RistArnaud Cordier
Ainur ShaibakovMartijn van GortelBehcet Celebi
Vaclav KristaBryan Wollaert
 Ronde 1 
 zo 01-10-2017  Alexander Shvartsman (2432) - Guno Burleson (2254) 2-0Partij
 Frank Teer (2228) - Alexander Baliakin (2394) 0-2Partij
 Yuriy Anikeev (2379) - Alexander Verkhovykh (2227) 2-0Partij
 Arjan van den Berg (2178) - Arnaud Cordier (2358) 1-1Partij
 Vadim Virny (2354) - Manlai Ravjir (2174) 2-0Partij
 Raivo Rist (2149) - Ainur Shaibakov (2349) 1-1Partij
 Aleksej Domchev (2334) - Bryan Wollaert (2127) 2-0Partij
 Piotr Paluch (2119) - Ron Heusdens (2331) 0-2Partij
 NDiaga Samb (2322) - Martijn van Gortel (2117) 2-0Partij
 Vaclav Krista (2092) - Raimonds Vipulis (2310) 0-2Partij
 Nikolai Gulyaev (2299) - Uno Plakk (2024) 2-0Partij
 Priit Lokotar (1902) - Souleymane Keita (2282) 0-2Partij
 Behcet Celebi  - Derby Martes (2259) 0-2Partij
 Jitse Slump (2273) - Epherem Demessie (1901) 2-0