HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Pupillen 
 Welpen 
 Andere
 jaren
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen   Toernooizaal     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Jos Vis    C   8 4 2 2 10 68 73
2   Matthijs Broek  862   C   8 3 3 2 9 71 75
3   Ravindrepersad Dihal  888   C   8 3 3 2 9 69 66
4   Maarten van der Schee  877   C   8 3 2 3 8 64 54
5   Gilles van Winkel  782   C   8 3 2 3 8 63 51
6   Patrick Scheffers  687   C   8 3 2 3 8 61 58
7   Nerin Bisseswar  775   C   8 3 2 3 8 61 48
8   Kees Osté  754   C   8 4 0 4 8 60 46
9   Wynton Meijer  507   C   8 3 0 5 6 58 32
10   John Kolstee  749   C   8 3 0 5 6 57 30
11   Ton van Namen    C   8 3 0 5 6 51 18
12   Leon van der Lans  567   C   8 2 1 5 5 56 25
13   Andries Ottevanger  760   C   8 1 3 4 5 52 29
14   Alex Kruyshoop  749   C   8 1 3 4 5 51 26
15   Chiel Overvoorde  724   C   8 2 1 5 5 46 18
16   Gerard van der Valk  761   C   8 1 2 5 4 53 20
Jos VisMatthijs BroekRavindrepersad Dihal
Maarten van der ScheeGilles van WinkelPatrick Scheffers
Nerin BisseswarKees OsteWynton Meijer
John KolsteeTon van NamenLeon van der Lans
Andries OttevangerAlex KruyshoopChiel Overvoorde
Gerard van der Valk
 Ronde 8 
 za 23-12-2017  Chiel Overvoorde (724) - Jalina Remmerswaal  2-0
 Gerard van der Valk (761) - Hero Remmerswaal  0-2
 Leon van der Lans (567) - Alex Kruyshoop (749) 1-1
 Ton van Namen  - Dewan Remmerswaal  2-0
 Nel Lindhout (683) - Leny van der Gaag-Pronk (644) 1-1
 Casper Derks  - Tanya-Marie Cnossen (722) 1-1
 Nerin Bisseswar (775) - Joke van der Meijden (546) 2-0
 John Kolstee (749) - Edwin Remmerswaal (1041) 0-2
 Wynton Meijer (507) - Patrick Scheffers (687) 0-2
 Gilles van Winkel (782) - Gerda van der Meijden (472) 2-0
 Kees Osté (754) - Andries Ottevanger (760) 2-0
 Maarten van der Schee (877) - Ben de Koning (900) 1-1
 Ravindrepersad Dihal (888) - Hans Kreder (1102) 2-0
 Moenna Banarsi (989) - Simon Rompa (911) 2-0
 Yuri Derks  - Herman Vroom (1099) 0-2
 Jos Vis  - Piet Rozenboom (1000) 2-0
 Peter van der Stap (1300) - Martijn van IJzendoorn (1551) 1-1
 Anton Kosior (1307) - Jeroen Kos (1342) 2-0
 Kees Romijn (1260) - Wiebe Cnossen (970) 2-0
 Bas Messemaker (1428) - Guido van den Berg (1267) 2-0
 Edwin de Jager (1230) - Bas Baksoellah (1028) 2-0
 Arie Stoorvogel (1064) - Jeroen Wit  1-1
 Waldo Aliar (1305) - Dirk van Schaik Sr. (1071) 1-1
 Radjinder Jharap (1128) - Bonne Douma (1086) 0-2
 Jordy van der Lugt (1002) - Jeremy Pauwels (933) 1-1
 Harold Jagram (984) - Matthijs Broek (862) 1-1
 Daniël Boom (902) - Engelbertus Pronk (935) 0-2