HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde B Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Alexander Georgiev GMI 2428   B   9 3 6 0 12 84 91
2   Guntis Valneris GMI 2374   B   9 3 6 0 12 83 89
3   Artem Ivanov GMI 2367   B   9 2 7 0 11 85 91
4   Martijn van IJzendoorn GMI 2395   B   9 2 7 0 11 83 91
5   Erdenebileg Dul GMI 2266   B   9 2 7 0 11 80 82
6   Leopold Kouogueu Kouomou GMI 2304   B   9 3 5 1 11 78 85
7   Jan Groenendijk GMI 2350   B   9 2 6 1 10 88 96
8   Murodullo Amrillaev GMI 2351   B   9 1 8 0 10 83 92
  Ivan Trofimov GMI 2332   B   9 2 6 1 10 83 92
  Hein Meijer GMI 2317   B   9 2 6 1 10 83 91
11   Adonis Joachim Ano MI 2306   B   9 1 8 0 10 81 89
12   Alessio Scaggiante MF 2119   B   9 2 6 1 10 75 81
13   Jean Marc Ndjofang GMI 2333   B   9 1 7 1 9 83 91
14   Chengcheng Tian MF 2132   B   9 4 1 4 9 78 84
15   Matrena Nogovitsyna GMIF 2228   B   9 1 7 1 9 75 83
16   Youssou NDiaye MF 2183   B   9 2 5 2 9 73 79
17   Oscar Lognon MI 2279   B   9 3 3 3 9 72 74
18   Kees Romijn MF 2136   B   9 1 7 1 9 65 67
19   Mehmet Yöney  2119   B   9 2 4 3 8 74 81
20   Vasyl Pikiniar MF 2155   B   9 3 2 4 8 64 66
21   Janiston Ramirez  2251   B   9 3 2 4 8 63 65
22   Sergei Nosevitch GMI 2262   B   9 2 3 4 7 70 72
23   Roep Bhawanibhiek MF 2095   B   9 1 5 3 7 63 65
24   Andreas Tulva  2021   B   9 1 4 4 6 68 70
25   Argo Unnuk MF 2204   B   9 2 2 5 6 66 68
26   Gerrit Alink  1909   B   9 0 2 7 2 65 71
Alexander GeorgievGuntis ValnerisArtem Ivanov
Martijn van IJzendoornErdenebileg DulLeopold Kouogueu
Jan GroenendijkMurodullo AmrillaevIvan Trofimov
Hein MeijerAdonisAlessio Scaggiante
JeanChengcheng TianMatrena Nogovitsyna
Youssou NDiayeOscar LognonKees Romijn
Mehmet YoneyVasyl Pikiniar
 Ronde 9 
 vr 06-10-2017  Argo Unnuk (2204) - Sergei Nosevitch (2262) 0-2Partij
 Gerrit Alink (1909) - Oscar Lognon (2279) 0-2Partij
 Andreas Tulva (2021) - Janiston Ramirez (2251) 1-1Partij
 Vasyl Pikiniar (2155) - Roep Bhawanibhiek (2095) 1-1Partij
 Youssou NDiaye (2183) - Mehmet Yöney (2119) 1-1Partij
 Matrena Nogovitsyna (2228) - Kees Romijn (2136) 1-1Partij
 Erdenebileg Dul (2266) - Chengcheng Tian (2132) 2-0Partij
 Adonis Joachim Ano (2306) - Hein Meijer (2317) 1-1Partij
 Jean Marc Ndjofang (2333) - Leopold Kouogueu Kouomou (2304) 0-2Partij
 Alessio Scaggiante (2119) - Jan Groenendijk (2350) 1-1Partij
 Ivan Trofimov (2332) - Artem Ivanov (2367) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2374) - Alexander Georgiev (2428) 1-1Partij
 Murodullo Amrillaev (2351) - Martijn van IJzendoorn (2395) 1-1Partij