HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde B Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Alexander Georgiev GMI 1576   B   9 3 6 0 12 84 91
2   Guntis Valneris GMI 1506   B   9 3 6 0 12 83 89
3   Artem Ivanov GMI 1527   B   9 2 7 0 11 85 91
4   Martijn van IJzendoorn GMI 1551   B   9 2 7 0 11 83 91
5   Erdenebileg Dul GMI   B   9 2 7 0 11 80 82
6   Leopold Kouogueu Kouomou GMI 1462   B   9 3 5 1 11 78 85
7   Jan Groenendijk GMI 1509   B   9 2 6 1 10 88 96
8   Murodullo Amrillaev GMI 1491   B   9 1 8 0 10 83 92
  Ivan Trofimov GMI 1486   B   9 2 6 1 10 83 92
  Hein Meijer GMI 1459   B   9 2 6 1 10 83 91
11   Adonis Joachim Ano MI 1469   B   9 1 8 0 10 81 89
12   Alessio Scaggiante MF   B   9 2 6 1 10 75 81
13   Jean Marc Ndjofang GMI 1476   B   9 1 7 1 9 83 91
14   Chengcheng Tian MF   B   9 4 1 4 9 78 84
15   Matrena Nogovitsyna GMIF 1366   B   9 1 7 1 9 75 83
16   Youssou NDiaye MF   B   9 2 5 2 9 73 79
17   Oscar Lognon MI 1403   B   9 3 3 3 9 72 74
18   Kees Romijn MF 1260   B   9 1 7 1 9 65 67
19   Mehmet Yöney  1226   B   9 2 4 3 8 74 81
20   Vasyl Pikiniar MF   B   9 3 2 4 8 64 66
21   Janiston Ramirez    B   9 3 2 4 8 63 65
22   Sergei Nosevitch GMI 1464   B   9 2 3 4 7 70 72
23   Roep Bhawanibhiek MF 1164   B   9 1 5 3 7 63 65
24   Andreas Tulva    B   9 1 4 4 6 68 70
25   Argo Unnuk MF   B   9 2 2 5 6 66 68
26   Gerrit Alink  901   B   9 0 2 7 2 65 71
Alexander GeorgievGuntis ValnerisArtem Ivanov
Martijn van IJzendoornErdenebileg DulLeopold Kouogueu
Jan GroenendijkMurodullo AmrillaevIvan Trofimov
Hein MeijerAdonisAlessio Scaggiante
JeanChengcheng TianMatrena Nogovitsyna
Youssou NDiayeOscar LognonKees Romijn
Mehmet YoneyVasyl Pikiniar
 Ronde 9 
 vr 06-10-2017  Argo Unnuk  - Sergei Nosevitch (1464) 0-2Partij
 Gerrit Alink (901) - Oscar Lognon (1403) 0-2Partij
 Andreas Tulva  - Janiston Ramirez  1-1Partij
 Vasyl Pikiniar  - Roep Bhawanibhiek (1164) 1-1Partij
 Youssou NDiaye  - Mehmet Yöney (1226) 1-1Partij
 Matrena Nogovitsyna (1366) - Kees Romijn (1260) 1-1Partij
 Erdenebileg Dul  - Chengcheng Tian  2-0Partij
 Adonis Joachim Ano (1469) - Hein Meijer (1459) 1-1Partij
 Jean Marc Ndjofang (1476) - Leopold Kouogueu Kouomou (1462) 0-2Partij
 Alessio Scaggiante  - Jan Groenendijk (1509) 1-1Partij
 Ivan Trofimov (1486) - Artem Ivanov (1527) 1-1Partij
 Guntis Valneris (1506) - Alexander Georgiev (1576) 1-1Partij
 Murodullo Amrillaev (1491) - Martijn van IJzendoorn (1551) 1-1Partij