HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde B Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Erdenebileg Dul GMI 2266   B   1 1 0 0 2 0 0
  Oscar Lognon MI 2279   B   1 1 0 0 2 0 0
  Murodullo Amrillaev GMI 2351   B   1 1 0 0 2 0 0
  Artem Ivanov GMI 2367   B   1 1 0 0 2 0 0
  Ivan Trofimov GMI 2332   B   1 1 0 0 2 0 0
  Martijn van IJzendoorn GMI 2395   B   1 1 0 0 2 0 0
  Leopold Kouogueu Kouomou GMI 2304   B   1 1 0 0 2 0 0
  Jan Groenendijk GMI 2350   B   1 1 0 0 2 0 0
  Alexander Georgiev GMI 2428   B   1 1 0 0 2 0 0
10   Alessio Scaggiante MF 2119   B   1 0 1 0 1 0 1
  Hein Meijer GMI 2317   B   1 0 1 0 1 0 1
  Matrena Nogovitsyna GMIF 2228   B   1 0 1 0 1 0 1
  Mehmet Yöney  2119   B   1 0 1 0 1 0 1
  Jean Marc Ndjofang GMI 2333   B   1 0 1 0 1 0 1
  Kees Romijn MF 2136   B   1 0 1 0 1 0 1
  Adonis Joachim Ano MI 2306   B   1 0 1 0 1 0 1
  Guntis Valneris GMI 2374   B   1 0 1 0 1 0 1
18   Sergei Nosevitch GMI 2262   B   1 0 0 1 0 0 2
  Chengcheng Tian MF 2132   B   1 0 0 1 0 0 2
  Andreas Tulva  2021   B   1 0 0 1 0 0 2
  Roep Bhawanibhiek MF 2095   B   1 0 0 1 0 0 2
  Argo Unnuk MF 2204   B   1 0 0 1 0 0 2
  Janiston Ramirez  2251   B   1 0 0 1 0 0 2
  Gerrit Alink  1909   B   1 0 0 1 0 0 2
  Vasyl Pikiniar MF 2155   B   1 0 0 1 0 0 2
  Youssou NDiaye MF 2183   B   1 0 0 1 0 0 2
Erdenebileg DulOscar LognonMurodullo Amrillaev
Artem IvanovIvan TrofimovMartijn van IJzendoorn
Leopold KouogueuJan GroenendijkAlexander Georgiev
Alessio ScaggianteHein MeijerMatrena Nogovitsyna
Mehmet YoneyJeanKees Romijn
AdonisGuntis ValnerisSergei Nosevitch
Chengcheng TianAndreas Tulva
 Ronde 1 
 zo 01-10-2017  Alexander Georgiev (2428) - Sergei Nosevitch (2262) 2-0Partij
 Janiston Ramirez (2251) - Martijn van IJzendoorn (2395) 0-2Partij
 Guntis Valneris (2374) - Matrena Nogovitsyna (2228) 1-1Partij
 Argo Unnuk (2204) - Artem Ivanov (2367) 0-2Partij
 Murodullo Amrillaev (2351) - Youssou NDiaye (2183) 2-0Partij
 Vasyl Pikiniar (2155) - Jan Groenendijk (2350) 0-2Partij
 Jean Marc Ndjofang (2333) - Kees Romijn (2136) 1-1Partij
 Chengcheng Tian (2132) - Ivan Trofimov (2332) 0-2Partij
 Hein Meijer (2317) - Mehmet Yöney (2119) 1-1Partij
 Alessio Scaggiante (2119) - Adonis Joachim Ano (2306) 1-1Partij
 Leopold Kouogueu Kouomou (2304) - Roep Bhawanibhiek (2095) 2-0Partij
 Andreas Tulva (2021) - Oscar Lognon (2279) 0-2Partij
 Erdenebileg Dul (2266) - Gerrit Alink (1909) 2-0Partij