HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde B Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Martijn van IJzendoorn GMI 2395   B   4 2 2 0 6 15 18
  Jan Groenendijk GMI 2350   B   4 2 2 0 6 15 17
  Alexander Georgiev GMI 2428   B   4 2 2 0 6 15 17
4   Artem Ivanov GMI 2367   B   4 2 2 0 6 14 17
5   Ivan Trofimov GMI 2332   B   4 1 3 0 5 16 20
6   Erdenebileg Dul GMI 2266   B   4 1 3 0 5 15 15
7   Murodullo Amrillaev GMI 2351   B   4 1 3 0 5 14 18
  Guntis Valneris GMI 2374   B   4 1 3 0 5 14 17
  Hein Meijer GMI 2317   B   4 1 3 0 5 14 16
10   Jean Marc Ndjofang GMI 2333   B   4 1 3 0 5 12 14
11   Adonis Joachim Ano MI 2306   B   4 1 3 0 5 11 13
12   Leopold Kouogueu Kouomou GMI 2304   B   4 1 2 1 4 16 19
  Oscar Lognon MI 2279   B   4 1 2 1 4 16 19
14   Chengcheng Tian MF 2132   B   4 2 0 2 4 15 18
15   Matrena Nogovitsyna GMIF 2228   B   4 1 2 1 4 14 16
16   Alessio Scaggiante MF 2119   B   4 1 2 1 4 13 15
17   Youssou NDiaye MF 2183   B   4 1 2 1 4 12 14
18   Andreas Tulva  2021   B   4 1 1 2 3 13 16
  Kees Romijn MF 2136   B   4 0 3 1 3 13 16
  Janiston Ramirez  2251   B   4 1 1 2 3 13 13
21   Argo Unnuk MF 2204   B   4 1 1 2 3 12 12
22   Roep Bhawanibhiek MF 2095   B   4 0 3 1 3 10 12
23   Mehmet Yöney  2119   B   4 0 2 2 2 15 19
  Vasyl Pikiniar MF 2155   B   4 1 0 3 2 15 15
25   Sergei Nosevitch GMI 2262   B   4 0 2 2 2 14 17
26   Gerrit Alink  1909   B   4 0 0 4 0 11 13
Martijn van IJzendoornJan GroenendijkAlexander Georgiev
Artem IvanovIvan TrofimovErdenebileg Dul
Murodullo AmrillaevGuntis ValnerisHein Meijer
JeanAdonisLeopold Kouogueu
Oscar LognonChengcheng TianMatrena Nogovitsyna
Alessio ScaggianteYoussou NDiayeAndreas Tulva
Kees RomijnJaniston Ramirez
 Ronde 4 
 di 03-10-2017  Gerrit Alink (1909) - Argo Unnuk (2204) 0-2Partij
 Sergei Nosevitch (2262) - Roep Bhawanibhiek (2095) 1-1Partij
 Vasyl Pikiniar (2155) - Matrena Nogovitsyna (2228) 0-2Partij
 Kees Romijn (2136) - Janiston Ramirez (2251) 1-1Partij
 Mehmet Yöney (2119) - Jean Marc Ndjofang (2333) 0-2Partij
 Leopold Kouogueu Kouomou (2304) - Youssou NDiaye (2183) 1-1Partij
 Andreas Tulva (2021) - Guntis Valneris (2374) 0-2Partij
 Hein Meijer (2317) - Erdenebileg Dul (2266) 1-1Partij
 Adonis Joachim Ano (2306) - Murodullo Amrillaev (2351) 1-1Partij
 Oscar Lognon (2279) - Artem Ivanov (2367) 0-2Partij
 Martijn van IJzendoorn (2395) - Chengcheng Tian (2132) 2-0Partij
 Alessio Scaggiante (2119) - Alexander Georgiev (2428) 0-2Partij
 Jan Groenendijk (2350) - Ivan Trofimov (2332) 1-1Partij