HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde B Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Jan Groenendijk GMI 2350   B   6 2 4 0 8 38 42
2   Alexander Georgiev GMI 2428   B   6 2 4 0 8 36 41
  Artem Ivanov GMI 2367   B   6 2 4 0 8 36 41
  Martijn van IJzendoorn GMI 2395   B   6 2 4 0 8 36 39
5   Guntis Valneris GMI 2374   B   6 2 4 0 8 34 39
6   Murodullo Amrillaev GMI 2351   B   6 1 5 0 7 36 41
7   Ivan Trofimov GMI 2332   B   6 1 5 0 7 35 40
  Leopold Kouogueu Kouomou GMI 2304   B   6 2 3 1 7 35 39
  Erdenebileg Dul GMI 2266   B   6 1 5 0 7 35 36
10   Jean Marc Ndjofang GMI 2333   B   6 1 5 0 7 34 39
  Adonis Joachim Ano MI 2306   B   6 1 5 0 7 34 38
12   Alessio Scaggiante MF 2119   B   6 2 3 1 7 31 36
13   Youssou NDiaye MF 2183   B   6 2 3 1 7 29 34
14   Hein Meijer GMI 2317   B   6 1 4 1 6 35 40
15   Mehmet Yöney  2119   B   6 2 2 2 6 31 35
  Matrena Nogovitsyna GMIF 2228   B   6 1 4 1 6 31 35
17   Oscar Lognon MI 2279   B   6 1 3 2 5 35 40
  Chengcheng Tian MF 2132   B   6 2 1 3 5 35 38
19   Sergei Nosevitch GMI 2262   B   6 1 3 2 5 31 32
20   Kees Romijn MF 2136   B   6 0 5 1 5 29 32
  Andreas Tulva  2021   B   6 1 3 2 5 29 30
22   Argo Unnuk MF 2204   B   6 2 1 3 5 27 28
23   Vasyl Pikiniar MF 2155   B   6 2 0 4 4 30 31
24   Roep Bhawanibhiek MF 2095   B   6 0 4 2 4 28 33
25   Janiston Ramirez  2251   B   6 1 1 4 3 27 28
26   Gerrit Alink  1909   B   6 0 1 5 1 26 29
Jan GroenendijkAlexander GeorgievArtem Ivanov
Martijn van IJzendoornGuntis ValnerisMurodullo Amrillaev
Ivan TrofimovLeopold KouogueuErdenebileg Dul
JeanAdonisAlessio Scaggiante
Youssou NDiayeHein MeijerMehmet Yoney
Matrena NogovitsynaOscar LognonChengcheng Tian
Sergei NosevitchKees Romijn
 Ronde 6 
 wo 04-10-2017  Vasyl Pikiniar (2155) - Janiston Ramirez (2251) 2-0Partij
 Andreas Tulva (2021) - Gerrit Alink (1909) 1-1Partij
 Roep Bhawanibhiek (2095) - Mehmet Yöney (2119) 0-2Partij
 Sergei Nosevitch (2262) - Kees Romijn (2136) 1-1Partij
 Argo Unnuk (2204) - Alessio Scaggiante (2119) 0-2Partij
 Oscar Lognon (2279) - Youssou NDiaye (2183) 0-2Partij
 Leopold Kouogueu Kouomou (2304) - Chengcheng Tian (2132) 2-0Partij
 Hein Meijer (2317) - Matrena Nogovitsyna (2228) 1-1Partij
 Ivan Trofimov (2332) - Adonis Joachim Ano (2306) 1-1Partij
 Jean Marc Ndjofang (2333) - Erdenebileg Dul (2266) 1-1Partij
 Murodullo Amrillaev (2351) - Alexander Georgiev (2428) 1-1Partij
 Martijn van IJzendoorn (2395) - Jan Groenendijk (2350) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2374) - Artem Ivanov (2367) 1-1Partij