HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde B Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Guntis Valneris GMI 2374   B   7 3 4 0 10 47 52
2   Artem Ivanov GMI 2367   B   7 2 5 0 9 51 57
3   Martijn van IJzendoorn GMI 2395   B   7 2 5 0 9 50 55
4   Alexander Georgiev GMI 2428   B   7 2 5 0 9 49 54
5   Ivan Trofimov GMI 2332   B   7 2 5 0 9 47 54
6   Jan Groenendijk GMI 2350   B   7 2 4 1 8 54 59
7   Erdenebileg Dul GMI 2266   B   7 1 6 0 8 50 52
8   Jean Marc Ndjofang GMI 2333   B   7 1 6 0 8 49 55
9   Murodullo Amrillaev GMI 2351   B   7 1 6 0 8 48 55
  Adonis Joachim Ano MI 2306   B   7 1 6 0 8 48 53
11   Leopold Kouogueu Kouomou GMI 2304   B   7 2 4 1 8 46 50
12   Alessio Scaggiante MF 2119   B   7 2 4 1 8 45 50
13   Hein Meijer GMI 2317   B   7 1 5 1 7 49 55
14   Chengcheng Tian MF 2132   B   7 3 1 3 7 46 51
  Matrena Nogovitsyna GMIF 2228   B   7 1 5 1 7 46 51
16   Oscar Lognon MI 2279   B   7 2 3 2 7 45 50
17   Youssou NDiaye MF 2183   B   7 2 3 2 7 43 48
  Mehmet Yöney  2119   B   7 2 3 2 7 43 47
19   Argo Unnuk MF 2204   B   7 2 2 3 6 36 38
  Kees Romijn MF 2136   B   7 0 6 1 6 36 38
21   Vasyl Pikiniar MF 2155   B   7 2 1 4 5 41 43
  Sergei Nosevitch GMI 2262   B   7 1 3 3 5 41 43
  Andreas Tulva  2021   B   7 1 3 3 5 41 43
24   Janiston Ramirez  2251   B   7 2 1 4 5 37 39
25   Roep Bhawanibhiek MF 2095   B   7 0 4 3 4 37 42
26   Gerrit Alink  1909   B   7 0 2 5 2 35 40
Guntis ValnerisArtem IvanovMartijn van IJzendoorn
Alexander GeorgievIvan TrofimovJan Groenendijk
Erdenebileg DulJeanMurodullo Amrillaev
AdonisLeopold KouogueuAlessio Scaggiante
Hein MeijerChengcheng TianMatrena Nogovitsyna
Oscar LognonYoussou NDiayeMehmet Yoney
Argo UnnukKees Romijn
 Ronde 7 
 do 05-10-2017  Janiston Ramirez (2251) - Roep Bhawanibhiek (2095) 2-0Partij
 Kees Romijn (2136) - Gerrit Alink (1909) 1-1Partij
 Argo Unnuk (2204) - Vasyl Pikiniar (2155) 1-1Partij
 Chengcheng Tian (2132) - Andreas Tulva (2021) 2-0Partij
 Sergei Nosevitch (2262) - Oscar Lognon (2279) 0-2Partij
 Matrena Nogovitsyna (2228) - Mehmet Yöney (2119) 1-1Partij
 Hein Meijer (2317) - Leopold Kouogueu Kouomou (2304) 1-1Partij
 Erdenebileg Dul (2266) - Adonis Joachim Ano (2306) 1-1Partij
 Ivan Trofimov (2332) - Youssou NDiaye (2183) 2-0Partij
 Alessio Scaggiante (2119) - Murodullo Amrillaev (2351) 1-1Partij
 Jean Marc Ndjofang (2333) - Martijn van IJzendoorn (2395) 1-1Partij
 Alexander Georgiev (2428) - Artem Ivanov (2367) 1-1Partij
 Jan Groenendijk (2350) - Guntis Valneris (2374) 0-2Partij