HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde B Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Alexander Georgiev GMI 2428   B   8 3 5 0 11 65 70
2   Guntis Valneris GMI 2374   B   8 3 5 0 11 64 69
3   Martijn van IJzendoorn GMI 2395   B   8 2 6 0 10 68 75
4   Artem Ivanov GMI 2367   B   8 2 6 0 10 66 72
5   Jan Groenendijk GMI 2350   B   8 2 5 1 9 69 76
6   Ivan Trofimov GMI 2332   B   8 2 5 1 9 65 72
  Erdenebileg Dul GMI 2266   B   8 1 7 0 9 65 67
8   Jean Marc Ndjofang GMI 2333   B   8 1 7 0 9 64 71
  Murodullo Amrillaev GMI 2351   B   8 1 7 0 9 64 71
10   Hein Meijer GMI 2317   B   8 2 5 1 9 63 70
  Leopold Kouogueu Kouomou GMI 2304   B   8 2 5 1 9 63 69
12   Adonis Joachim Ano MI 2306   B   8 1 7 0 9 62 69
13   Alessio Scaggiante MF 2119   B   8 2 5 1 9 60 65
14   Chengcheng Tian MF 2132   B   8 4 1 3 9 59 64
15   Matrena Nogovitsyna GMIF 2228   B   8 1 6 1 8 60 67
16   Youssou NDiaye MF 2183   B   8 2 4 2 8 55 60
17   Kees Romijn MF 2136   B   8 1 6 1 8 50 52
18   Mehmet Yöney  2119   B   8 2 3 3 7 60 66
19   Oscar Lognon MI 2279   B   8 2 3 3 7 58 63
20   Vasyl Pikiniar MF 2155   B   8 3 1 4 7 51 53
  Janiston Ramirez  2251   B   8 3 1 4 7 51 53
22   Argo Unnuk MF 2204   B   8 2 2 4 6 52 54
23   Roep Bhawanibhiek MF 2095   B   8 1 4 3 6 47 49
24   Sergei Nosevitch GMI 2262   B   8 1 3 4 5 56 58
25   Andreas Tulva  2021   B   8 1 3 4 5 54 56
26   Gerrit Alink  1909   B   8 0 2 6 2 48 53
Alexander GeorgievGuntis ValnerisMartijn van IJzendoorn
Artem IvanovJan GroenendijkIvan Trofimov
Erdenebileg DulJeanMurodullo Amrillaev
Hein MeijerLeopold KouogueuAdonis
Alessio ScaggianteChengcheng TianMatrena Nogovitsyna
Youssou NDiayeKees RomijnMehmet Yoney
Oscar LognonVasyl Pikiniar
 Ronde 8 
 vr 06-10-2017  Andreas Tulva (2021) - Vasyl Pikiniar (2155) 0-2Partij
 Gerrit Alink (1909) - Roep Bhawanibhiek (2095) 0-2Partij
 Janiston Ramirez (2251) - Sergei Nosevitch (2262) 2-0Partij
 Kees Romijn (2136) - Argo Unnuk (2204) 2-0Partij
 Mehmet Yöney (2119) - Chengcheng Tian (2132) 0-2Partij
 Youssou NDiaye (2183) - Matrena Nogovitsyna (2228) 1-1Partij
 Alessio Scaggiante (2119) - Jean Marc Ndjofang (2333) 1-1Partij
 Oscar Lognon (2279) - Hein Meijer (2317) 0-2Partij
 Jan Groenendijk (2350) - Erdenebileg Dul (2266) 1-1Partij
 Leopold Kouogueu Kouomou (2304) - Murodullo Amrillaev (2351) 1-1Partij
 Alexander Georgiev (2428) - Ivan Trofimov (2332) 2-0Partij
 Artem Ivanov (2367) - Adonis Joachim Ano (2306) 1-1Partij
 Martijn van IJzendoorn (2395) - Guntis Valneris (2374) 1-1Partij