HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde C Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Wouter Wolff MI 2278   C   9 3 6 0 12 80 82
2   Alexey Chizhov GMI 2409   C   9 2 7 0 11 87 95
3   Ncho Joel Atse GMI 2337   C   9 2 7 0 11 86 94
4   Evgeni Vatutin GMI 2329   C   9 2 7 0 11 84 92
5   Alexander Getmanski GMI 2367   C   9 2 7 0 11 82 90
  Roel Boomstra GMI 2400   C   9 2 7 0 11 82 88
7   Kees Thijssen GMI 2326   C   9 2 7 0 11 80 88
8   Macodou NDiaye GMI 2336   C   9 2 7 0 11 79 87
9   Maksim Milshin MF 2278   C   9 3 5 1 11 76 79
10   Wouter Sipma GMI 2352   C   9 2 6 1 10 77 85
11   Daniele Macali MF 2143   C   9 3 4 2 10 71 77
12   Edvard Buzinskij GMI 2314   C   9 2 5 2 9 82 90
13   Christian Niami MF 2294   C   9 2 5 2 9 80 83
14   Miguel Almanzar MF 2372   C   9 1 7 1 9 78 84
15   Evgeni Gurkov MF 2178   C   9 2 5 2 9 77 85
16   Zhiyong Xiong MF 2161   C   9 3 3 3 9 69 71
17   Carlos Lorevil MF 2120   C   9 4 1 4 9 64 66
18   Piotr Chmiel MI 2115   C   9 2 5 2 9 61 63
19   Igor Kirzner GMI 2259   C   9 3 2 4 8 82 90
20   Villem Lüüs MF 2116   C   9 2 4 3 8 79 87
21   Gerelbold Ganbold MF 2124   C   9 2 4 3 8 75 77
22   Frantz Forbin MI 2230   C   9 2 4 3 8 67 69
23   Alexander Rudnitsky MF 2194   C   9 2 4 3 8 66 68
24   Raido Värik MI 2247   C   9 2 2 5 6 71 73
25   Dan Isabirye  2000   C   9 0 3 6 3 69 71
26   Evert Wiskerke  1984   C   9 1 0 8 2 69 72
Wouter WolffAlexey ChizhovNcho
Evgeni VatutinAlexander GetmanskiRoel Boomstra
Kees ThijssenMacodou NDiayeMaksim Milshin
Wouter SipmaDaniele MacaliEdvard Buzinskij
Christian NiamiMiguel AlmanzarEvgeni Gurkov
Zhiyong XiongCarlos LorevilPiotr Chmiel
Igor KirznerVillem Luus
 Ronde 9 
 vr 06-10-2017  Evert Wiskerke (1984) - Frantz Forbin (2230) 0-2Partij
 Dan Isabirye (2000) - Christian Niami (2294) 0-2Partij
 Carlos Lorevil (2120) - Raido Värik (2247) 2-0Partij
 Alexander Rudnitsky (2194) - Villem Lüüs (2116) 1-1Partij
 Piotr Chmiel (2115) - Gerelbold Ganbold (2124) 1-1Partij
 Igor Kirzner (2259) - Daniele Macali (2143) 0-2Partij
 Maksim Milshin (2278) - Evgeni Gurkov (2178) 2-0Partij
 Zhiyong Xiong (2161) - Miguel Almanzar (2372) 1-1Partij
 Edvard Buzinskij (2314) - Kees Thijssen (2326) 0-2Partij
 Macodou NDiaye (2336) - Wouter Sipma (2352) 1-1Partij
 Evgeni Vatutin (2329) - Ncho Joel Atse (2337) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2367) - Wouter Wolff (2278) 1-1Partij
 Roel Boomstra (2400) - Alexey Chizhov (2409) 1-1Partij