HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde C Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Wouter Wolff MI 1391   C   9 3 6 0 12 80 82
2   Alexey Chizhov GMI 1536   C   9 2 7 0 11 87 95
3   Ncho Joel Atse GMI 1492   C   9 2 7 0 11 86 94
4   Evgeni Vatutin GMI 1481   C   9 2 7 0 11 84 92
5   Alexander Getmanski GMI 1524   C   9 2 7 0 11 82 90
  Roel Boomstra GMI 1588   C   9 2 7 0 11 82 88
7   Kees Thijssen GMI 1458   C   9 2 7 0 11 80 88
8   Macodou NDiaye GMI 1492   C   9 2 7 0 11 79 87
9   Maksim Milshin MF   C   9 3 5 1 11 76 79
10   Wouter Sipma GMI 1492   C   9 2 6 1 10 77 85
11   Daniele Macali MF   C   9 3 4 2 10 71 77
12   Edvard Buzinskij GMI   C   9 2 5 2 9 82 90
13   Christian Niami MF 1461   C   9 2 5 2 9 80 83
14   Miguel Almanzar MF   C   9 1 7 1 9 78 84
15   Evgeni Gurkov MF   C   9 2 5 2 9 77 85
16   Zhiyong Xiong MF   C   9 3 3 3 9 69 71
17   Carlos Lorevil MF   C   9 4 1 4 9 64 66
18   Piotr Chmiel MI   C   9 2 5 2 9 61 63
19   Igor Kirzner GMI   C   9 3 2 4 8 82 90
20   Villem Lüüs MF   C   9 2 4 3 8 79 87
21   Gerelbold Ganbold MF   C   9 2 4 3 8 75 77
22   Frantz Forbin MI   C   9 2 4 3 8 67 69
23   Alexander Rudnitsky MF   C   9 2 4 3 8 66 68
24   Raido Värik MI   C   9 2 2 5 6 71 73
25   Dan Isabirye    C   9 0 3 6 3 69 71
26   Evert Wiskerke  1067   C   9 1 0 8 2 69 72
Wouter WolffAlexey ChizhovNcho
Evgeni VatutinAlexander GetmanskiRoel Boomstra
Kees ThijssenMacodou NDiayeMaksim Milshin
Wouter SipmaDaniele MacaliEdvard Buzinskij
Christian NiamiMiguel AlmanzarEvgeni Gurkov
Zhiyong XiongCarlos LorevilPiotr Chmiel
Igor KirznerVillem Luus
 Ronde 9 
 vr 06-10-2017  Evert Wiskerke (1067) - Frantz Forbin  0-2Partij
 Dan Isabirye  - Christian Niami (1461) 0-2Partij
 Carlos Lorevil  - Raido Värik  2-0Partij
 Alexander Rudnitsky  - Villem Lüüs  1-1Partij
 Piotr Chmiel  - Gerelbold Ganbold  1-1Partij
 Igor Kirzner  - Daniele Macali  0-2Partij
 Maksim Milshin  - Evgeni Gurkov  2-0Partij
 Zhiyong Xiong  - Miguel Almanzar  1-1Partij
 Edvard Buzinskij  - Kees Thijssen (1458) 0-2Partij
 Macodou NDiaye (1492) - Wouter Sipma (1492) 1-1Partij
 Evgeni Vatutin (1481) - Ncho Joel Atse (1492) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (1524) - Wouter Wolff (1391) 1-1Partij
 Roel Boomstra (1588) - Alexey Chizhov (1536) 1-1Partij