HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde C Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Maksim Milshin MF 2278   C   1 1 0 0 2 0 0
  Christian Niami MF 2294   C   1 1 0 0 2 0 0
  Alexander Getmanski GMI 2367   C   1 1 0 0 2 0 0
  Ncho Joel Atse GMI 2337   C   1 1 0 0 2 0 0
  Wouter Wolff MI 2278   C   1 1 0 0 2 0 0
  Villem Lüüs MF 2116   C   1 1 0 0 2 0 0
  Kees Thijssen GMI 2326   C   1 1 0 0 2 0 0
  Alexey Chizhov GMI 2409   C   1 1 0 0 2 0 0
  Evgeni Vatutin GMI 2329   C   1 1 0 0 2 0 0
10   Evgeni Gurkov MF 2178   C   1 0 1 0 1 0 1
  Frantz Forbin MI 2230   C   1 0 1 0 1 0 1
  Macodou NDiaye GMI 2336   C   1 0 1 0 1 0 1
  Daniele Macali MF 2143   C   1 0 1 0 1 0 1
  Roel Boomstra GMI 2400   C   1 0 1 0 1 0 1
  Miguel Almanzar MF 2372   C   1 0 1 0 1 0 1
  Wouter Sipma GMI 2352   C   1 0 1 0 1 0 1
  Raido Värik MI 2247   C   1 0 1 0 1 0 1
18   Carlos Lorevil MF 2120   C   1 0 0 1 0 0 2
  Evert Wiskerke  1984   C   1 0 0 1 0 0 2
  Igor Kirzner GMI 2259   C   1 0 0 1 0 0 2
  Gerelbold Ganbold MF 2124   C   1 0 0 1 0 0 2
  Piotr Chmiel MI 2115   C   1 0 0 1 0 0 2
  Edvard Buzinskij GMI 2314   C   1 0 0 1 0 0 2
  Dan Isabirye  2000   C   1 0 0 1 0 0 2
  Zhiyong Xiong MF 2161   C   1 0 0 1 0 0 2
  Alexander Rudnitsky MF 2194   C   1 0 0 1 0 0 2
Maksim MilshinChristian NiamiAlexander Getmanski
NchoWouter WolffVillem Luus
Kees ThijssenAlexey ChizhovEvgeni Vatutin
Evgeni GurkovFrantz ForbinMacodou NDiaye
Daniele MacaliRoel BoomstraMiguel Almanzar
Wouter SipmaRaido VarikCarlos Lorevil
Evert WiskerkeIgor Kirzner
 Ronde 1 
 zo 01-10-2017  Alexey Chizhov (2409) - Igor Kirzner (2259) 2-0Partij
 Raido Värik (2247) - Roel Boomstra (2400) 1-1Partij
 Miguel Almanzar (2372) - Frantz Forbin (2230) 1-1Partij
 Alexander Rudnitsky (2194) - Alexander Getmanski (2367) 0-2Partij
 Wouter Sipma (2352) - Evgeni Gurkov (2178) 1-1Partij
 Zhiyong Xiong (2161) - Ncho Joel Atse (2337) 0-2Partij
 Macodou NDiaye (2336) - Daniele Macali (2143) 1-1Partij
 Gerelbold Ganbold (2124) - Evgeni Vatutin (2329) 0-2Partij
 Kees Thijssen (2326) - Carlos Lorevil (2120) 2-0Partij
 Villem Lüüs (2116) - Edvard Buzinskij (2314) 2-0Partij
 Christian Niami (2294) - Piotr Chmiel (2115) 2-0RPartij
 Dan Isabirye (2000) - Maksim Milshin (2278) 0-2Partij
 Wouter Wolff (2278) - Evert Wiskerke (1984) 2-0Partij