HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde C Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Evgeni Vatutin GMI 2329   C   3 2 1 0 5 8 11
2   Wouter Wolff MI 2278   C   3 2 1 0 5 7 7
3   Ncho Joel Atse GMI 2337   C   3 1 2 0 4 8 11
  Alexey Chizhov GMI 2409   C   3 1 2 0 4 8 11
  Roel Boomstra GMI 2400   C   3 1 2 0 4 8 10
  Kees Thijssen GMI 2326   C   3 1 2 0 4 8 10
  Maksim Milshin MF 2278   C   3 1 2 0 4 8 10
8   Villem Lüüs MF 2116   C   3 2 0 1 4 7 9
  Alexander Getmanski GMI 2367   C   3 1 2 0 4 7 9
10   Christian Niami MF 2294   C   3 1 1 1 3 9 10
11   Edvard Buzinskij GMI 2314   C   3 1 1 1 3 7 9
  Igor Kirzner GMI 2259   C   3 1 1 1 3 7 9
  Gerelbold Ganbold MF 2124   C   3 1 1 1 3 7 7
14   Frantz Forbin MI 2230   C   3 0 3 0 3 6 9
  Miguel Almanzar MF 2372   C   3 0 3 0 3 6 8
  Wouter Sipma GMI 2352   C   3 0 3 0 3 6 8
  Zhiyong Xiong MF 2161   C   3 1 1 1 3 6 7
18   Macodou NDiaye GMI 2336   C   3 0 3 0 3 5 7
19   Raido Värik MI 2247   C   3 0 2 1 2 9 12
20   Evgeni Gurkov MF 2178   C   3 0 2 1 2 7 10
  Dan Isabirye  2000   C   3 0 2 1 2 7 9
  Carlos Lorevil MF 2120   C   3 1 0 2 2 7 7
23   Daniele Macali MF 2143   C   3 0 2 1 2 6 9
  Alexander Rudnitsky MF 2194   C   3 0 2 1 2 6 7
25   Piotr Chmiel MI 2115   C   3 0 1 2 1 6 8
26   Evert Wiskerke  1984   C   3 0 0 3 0 8 10
Evgeni VatutinWouter WolffNcho
Alexey ChizhovRoel BoomstraKees Thijssen
Maksim MilshinVillem LuusAlexander Getmanski
Christian NiamiEdvard BuzinskijIgor Kirzner
Gerelbold GanboldFrantz ForbinMiguel Almanzar
Wouter SipmaZhiyong XiongMacodou NDiaye
Raido VarikEvgeni Gurkov
 Ronde 3 
 ma 02-10-2017  Carlos Lorevil (2120) - Evert Wiskerke (1984) 2-0Partij
 Zhiyong Xiong (2161) - Piotr Chmiel (2115) 2-0Partij
 Alexander Rudnitsky (2194) - Dan Isabirye (2000) 1-1Partij
 Gerelbold Ganbold (2124) - Daniele Macali (2143) 1-1Partij
 Villem Lüüs (2116) - Evgeni Gurkov (2178) 2-0Partij
 Frantz Forbin (2230) - Igor Kirzner (2259) 1-1Partij
 Edvard Buzinskij (2314) - Wouter Sipma (2352) 1-1Partij
 Miguel Almanzar (2372) - Macodou NDiaye (2336) 1-1Partij
 Wouter Wolff (2278) - Raido Värik (2247) 2-0Partij
 Christian Niami (2294) - Evgeni Vatutin (2329) 0-2Partij
 Alexander Getmanski (2367) - Kees Thijssen (2326) 1-1Partij
 Maksim Milshin (2278) - Roel Boomstra (2400) 1-1Partij
 Alexey Chizhov (2409) - Ncho Joel Atse (2337) 1-1Partij