HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde C Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Evgeni Vatutin GMI 2329   C   4 2 2 0 6 15 19
  Wouter Wolff MI 2278   C   4 2 2 0 6 15 15
3   Alexey Chizhov GMI 2409   C   4 1 3 0 5 16 21
  Ncho Joel Atse GMI 2337   C   4 1 3 0 5 16 19
5   Villem Lüüs MF 2116   C   4 2 1 1 5 15 19
  Kees Thijssen GMI 2326   C   4 1 3 0 5 15 19
  Roel Boomstra GMI 2400   C   4 1 3 0 5 15 19
8   Maksim Milshin MF 2278   C   4 1 3 0 5 14 16
  Alexander Getmanski GMI 2367   C   4 1 3 0 5 14 16
10   Igor Kirzner GMI 2259   C   4 2 1 1 5 12 15
11   Macodou NDiaye GMI 2336   C   4 1 3 0 5 11 13
  Edvard Buzinskij GMI 2314   C   4 2 1 1 5 11 13
13   Christian Niami MF 2294   C   4 1 2 1 4 16 19
14   Raido Värik MI 2247   C   4 1 2 1 4 15 17
15   Miguel Almanzar MF 2372   C   4 0 4 0 4 13 16
  Evgeni Gurkov MF 2178   C   4 1 2 1 4 13 15
17   Gerelbold Ganbold MF 2124   C   4 1 2 1 4 12 12
  Carlos Lorevil MF 2120   C   4 2 0 2 4 12 12
19   Wouter Sipma GMI 2352   C   4 0 3 1 3 14 17
  Frantz Forbin MI 2230   C   4 0 3 1 3 14 17
21   Zhiyong Xiong MF 2161   C   4 1 1 2 3 13 15
22   Piotr Chmiel MI 2115   C   4 1 1 2 3 9 9
23   Daniele Macali MF 2143   C   4 0 2 2 2 14 18
24   Dan Isabirye  2000   C   4 0 2 2 2 12 14
  Alexander Rudnitsky MF 2194   C   4 0 2 2 2 12 14
26   Evert Wiskerke  1984   C   4 0 0 4 0 14 17
Evgeni VatutinWouter WolffAlexey Chizhov
NchoVillem LuusKees Thijssen
Roel BoomstraMaksim MilshinAlexander Getmanski
Igor KirznerMacodou NDiayeEdvard Buzinskij
Christian NiamiRaido VarikMiguel Almanzar
Evgeni GurkovGerelbold GanboldCarlos Lorevil
Wouter SipmaFrantz Forbin
 Ronde 4 
 di 03-10-2017  Piotr Chmiel (2115) - Evert Wiskerke (1984) 2-0Partij
 Daniele Macali (2143) - Carlos Lorevil (2120) 0-2Partij
 Evgeni Gurkov (2178) - Alexander Rudnitsky (2194) 2-0Partij
 Dan Isabirye (2000) - Raido Värik (2247) 0-2Partij
 Edvard Buzinskij (2314) - Zhiyong Xiong (2161) 2-0Partij
 Macodou NDiaye (2336) - Frantz Forbin (2230) 2-0Partij
 Wouter Sipma (2352) - Igor Kirzner (2259) 0-2Partij
 Gerelbold Ganbold (2124) - Miguel Almanzar (2372) 1-1Partij
 Maksim Milshin (2278) - Christian Niami (2294) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2326) - Villem Lüüs (2116) 1-1Partij
 Roel Boomstra (2400) - Alexander Getmanski (2367) 1-1Partij
 Ncho Joel Atse (2337) - Wouter Wolff (2278) 1-1Partij
 Evgeni Vatutin (2329) - Alexey Chizhov (2409) 1-1Partij