HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde C Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Wouter Wolff MI 2278   C   8 3 5 0 11 63 65
2   Alexey Chizhov GMI 2409   C   8 2 6 0 10 68 76
3   Ncho Joel Atse GMI 2337   C   8 2 6 0 10 67 75
4   Evgeni Vatutin GMI 2329   C   8 2 6 0 10 66 73
5   Roel Boomstra GMI 2400   C   8 2 6 0 10 64 70
6   Alexander Getmanski GMI 2367   C   8 2 6 0 10 62 69
  Macodou NDiaye GMI 2336   C   8 2 6 0 10 62 68
8   Kees Thijssen GMI 2326   C   8 1 7 0 9 64 71
  Edvard Buzinskij GMI 2314   C   8 2 5 1 9 64 71
10   Wouter Sipma GMI 2352   C   8 2 5 1 9 60 66
11   Maksim Milshin MF 2278   C   8 2 5 1 9 59 62
12   Evgeni Gurkov MF 2178   C   8 2 5 1 9 58 64
13   Igor Kirzner GMI 2259   C   8 3 2 3 8 64 70
14   Miguel Almanzar MF 2372   C   8 1 6 1 8 58 64
15   Daniele Macali MF 2143   C   8 2 4 2 8 55 61
16   Zhiyong Xiong MF 2161   C   8 3 2 3 8 53 55
17   Piotr Chmiel MI 2115   C   8 2 4 2 8 45 47
18   Villem Lüüs MF 2116   C   8 2 3 3 7 64 71
19   Christian Niami MF 2294   C   8 1 5 2 7 63 71
20   Gerelbold Ganbold MF 2124   C   8 2 3 3 7 58 60
21   Carlos Lorevil MF 2120   C   8 3 1 4 7 51 53
  Alexander Rudnitsky MF 2194   C   8 2 3 3 7 51 53
23   Frantz Forbin MI 2230   C   8 1 4 3 6 59 62
24   Raido Värik MI 2247   C   8 2 2 4 6 55 57
25   Dan Isabirye  2000   C   8 0 3 5 3 51 53
26   Evert Wiskerke  1984   C   8 1 0 7 2 54 57
Wouter WolffAlexey ChizhovNcho
Evgeni VatutinRoel BoomstraAlexander Getmanski
Macodou NDiayeKees ThijssenEdvard Buzinskij
Wouter SipmaMaksim MilshinEvgeni Gurkov
Igor KirznerMiguel AlmanzarDaniele Macali
Zhiyong XiongPiotr ChmielVillem Luus
Christian NiamiGerelbold Ganbold
 Ronde 8 
 vr 06-10-2017  Frantz Forbin (2230) - Dan Isabirye (2000) 2-0Partij
 Zhiyong Xiong (2161) - Evert Wiskerke (1984) 2-0Partij
 Villem Lüüs (2116) - Carlos Lorevil (2120) 1-1Partij
 Gerelbold Ganbold (2124) - Alexander Rudnitsky (2194) 1-1Partij
 Daniele Macali (2143) - Christian Niami (2294) 1-1Partij
 Evgeni Gurkov (2178) - Edvard Buzinskij (2314) 1-1Partij
 Miguel Almanzar (2372) - Maksim Milshin (2278) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2326) - Wouter Sipma (2352) 1-1Partij
 Ncho Joel Atse (2337) - Igor Kirzner (2259) 2-0Partij
 Alexey Chizhov (2409) - Macodou NDiaye (2336) 1-1Partij
 Evgeni Vatutin (2329) - Alexander Getmanski (2367) 1-1Partij
 Wouter Wolff (2278) - Roel Boomstra (2400) 1-1Partij
 Raido Värik (2247) - Piotr Chmiel (2115) 0-2R