HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Varna Open 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Viacheslav Shchegolev GMI 2267   Alg   7 3 4 0 10 44 54
2   Vitauts Budreika MF 2249   Alg   7 3 4 0 10 43 53
  Olga Baltazhy GMIF 2164   Alg   7 4 2 1 10 43 53
4   Olesia Abdullina    Alg   7 3 4 0 10 40 49
5   Raimonds Vipulis GMI 2321   Alg   7 2 5 0 9 46 56
6   Ainur Shaibakov MF 2200   Alg   7 2 5 0 9 45 55
7   Alexander Getmanski GMI 2386   Alg   7 3 3 1 9 44 54
8   Anton van Berkel MI 2290   Alg   7 3 3 1 9 42 52
9   Erwin Heslinga  2118   Alg   7 3 2 2 8 37 47
  Rima Danileviciene  2040   Alg   7 3 2 2 8 37 47
11   Jan T. Terpstra  1891   Alg   7 3 2 2 8 29 39
12   Jan Nijmeijer  2050   Alg   7 2 3 2 7 41 51
13   Mikhaylo Kolobov  2015   Alg   7 2 3 2 7 39 49
14   Neno Welikov  2069   Alg   7 3 1 3 7 35 45
15   Tom Huizinga  1797   Alg   7 2 3 2 7 34 44
16   Bert Begeman  1990   Alg   7 3 1 3 7 33 43
17   Bogdan Yanev  2045   Alg   7 3 1 3 7 29 39
18   Kees Osté  1891   Alg   7 2 2 3 6 36 46
19   Stephan Hristov  1973   Alg   7 3 0 4 6 27 36
20   Valentin Panbukchian    Alg   7 2 0 5 4 31 39
21   Petar Petkov    Alg   7 2 0 5 4 27 35
22   Christo Ivelinov    Alg   7 1 1 5 3 30 38
23   Magdalena Mazhdrakova    Alg   7 1 0 6 2 24 31
24   Adrian Stefanov    Alg   7 0 1 6 1 27 35
Viacheslav ShchegolevVitauts BudreikaOlga Baltazhy
Olesia AbdullinaRaimonds VipulisAinur Shaibakov
Alexander GetmanskiAnton van BerkelErwin Heslinga
Rima DanilevicieneJanJan Nijmeijer
Mikhaylo KolobovNeno WelikovTom Huizinga
Bert BegemanBogdan YanevKees Oste
Stephan HristovValentin Panbukchian
 Ronde 7 
 vr 12-09-2008  Viacheslav Shchegolev (2267) - Olga Baltazhy (2164) 1-1
 Olesia Abdullina  - Raimonds Vipulis (2321) 1-1
 Ainur Shaibakov (2200) - Alexander Getmanski (2386) 1-1
 Neno Welikov (2069) - Vitauts Budreika (2249) 0-2
 Mikhaylo Kolobov (2015) - Anton van Berkel (2290) 0-2
 Jan Nijmeijer (2050) - Rima Danileviciene (2040) 1-1
 Erwin Heslinga (2118) - Kees Osté (1891) 2-0
 Jan T. Terpstra (1891) - Christo Ivelinov  2-0
 Bogdan Yanev (2045) - Valentin Panbukchian  2-0
 Tom Huizinga (1797) - Petar Petkov  2-0
 Magdalena Mazhdrakova  - Bert Begeman (1990) 0-2
 Stephan Hristov (1973) - Adrian Stefanov  2-0