HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2009

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Anatoli Gantvarg GMI 1516   Alg   7 5 2 0 12 53 59
2   Nikolai Kychkin    Alg   7 3 4 0 10 54 60
3   Matrena Nogovitsyna MIF   Alg   7 3 3 1 9 54 58
4   Ayyyna Sobakina    Alg   7 3 3 1 9 50 55
5   Yuriy Lagoda MI 1398   Alg   7 3 3 1 9 48 52
6   Jiri Sysel MF   Alg   7 3 3 1 9 47 53
7   Zainal Palmans  1269   Alg   7 2 4 1 8 49 55
8   Vaclav Krista MI   Alg   7 1 6 0 8 47 53
  Martijn van Gortel  1151   Alg   7 2 4 1 8 47 52
10   Jan Pieter Drost  1271   Alg   7 2 4 1 8 46 51
11   Erwin Heslinga  1261   Alg   7 2 4 1 8 45 46
12   Roufine Prokupets MF   Alg   7 2 3 2 7 50 54
13   Anton Permyakov    Alg   7 1 5 1 7 46 51
14   Mikhaylo Kolobov    Alg   7 1 5 1 7 45 50
  Thijmen Stobbe  1167   Alg   7 1 5 1 7 45 49
16   Aisen Andreev    Alg   7 1 5 1 7 42 47
  Vaclav Marek    Alg   7 1 5 1 7 42 46
18   Pavel Truhlar    Alg   7 1 5 1 7 41 42
19   Michel Stempher  1214   Alg   7 1 4 2 6 48 54
  Gertjan Kolsté  1179   Alg   7 1 4 2 6 48 52
21   Akulina Sobakina    Alg   7 1 4 2 6 44 48
22   Hylke Dykstra  1006   Alg   7 2 2 3 6 40 44
  Bert Begeman  1068   Alg   7 1 4 2 6 40 41
24   Jan T. Terpstra  1000   Alg   7 1 3 3 5 43 44
25   Lumir Gatnar    Alg   7 1 3 3 5 39 40
26   Hidde Risselada  833   Alg   7 1 2 4 4 38 39
27   Pavel Kaderabek    Alg   7 0 4 3 4 37 38
28   Ayanika Kychkina    Alg   7 0 1 6 1 35 39
Anatoli GantvargNikolai KychkinMatrena Nogovitsyna
Ayyyna SobakinaYuriy LagodaJiri Sysel
Zainal PalmansVaclav KristaMartijn van Gortel
JanErwin HeslingaRoufine Prokupets
Anton PermyakovMikhaylo KolobovThijmen Stobbe
Aisen AndreevVaclav MarekPavel Truhlar
Michel StempherGertjan Kolste
 Ronde 7 
 za 20-06-2009  Zainal Palmans (1269) - Anatoli Gantvarg (1516) 0-2Partij
 Nikolai Kychkin  - Ayyyna Sobakina  1-1Partij
 Jiri Sysel  - Matrena Nogovitsyna  1-1Partij
 Aisen Andreev  - Vaclav Krista  1-1Partij
 Yuriy Lagoda (1398) - Roufine Prokupets  2-0Partij
 Jan T. Terpstra (1000) - Jan Pieter Drost (1271) 0-2Partij
 Erwin Heslinga (1261) - Michel Stempher (1214) 2-0Partij
 Anton Permyakov  - Vaclav Marek  1-1Partij
 Thijmen Stobbe (1167) - Mikhaylo Kolobov  1-1Partij
 Martijn van Gortel (1151) - Gertjan Kolsté (1179) 2-0Partij
 Pavel Truhlar  - Ayanika Kychkina  2-0Partij
 Akulina Sobakina  - Pavel Kaderabek  1-1Partij
 Hylke Dykstra (1006) - Bert Begeman (1068) 1-1Partij
 Hidde Risselada (833) - Lumir Gatnar  1-1Partij