HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2009

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Nikolai Kychkin  2087   Alg   3 2 1 0 5 9 11
2   Anatoli Gantvarg GMI 2396   Alg   3 2 1 0 5 7 9
  Matrena Nogovitsyna MIF 2273   Alg   3 2 1 0 5 7 7
4   Martijn van Gortel  2072   Alg   3 1 2 0 4 9 12
5   Roufine Prokupets MF 2129   Alg   3 1 2 0 4 8 10
  Vaclav Krista MI 2099   Alg   3 1 2 0 4 8 10
  Erwin Heslinga  2127   Alg   3 1 2 0 4 8 8
  Thijmen Stobbe  2188   Alg   3 1 2 0 4 8 8
9   Jiri Sysel MF 2171   Alg   3 2 0 1 4 7 9
  Mikhaylo Kolobov  2066   Alg   3 1 2 0 4 7 9
11   Yuriy Lagoda MI 2258   Alg   3 1 2 0 4 6 8
  Zainal Palmans  2174   Alg   3 1 2 0 4 6 8
13   Michel Stempher  2021   Alg   3 0 3 0 3 8 11
  Anton Permyakov  1979   Alg   3 0 3 0 3 8 11
  Ayyyna Sobakina  2132   Alg   3 1 1 1 3 8 10
  Lumir Gatnar  1977   Alg   3 1 1 1 3 8 8
17   Jan T. Terpstra  1890   Alg   3 0 3 0 3 5 7
18   Akulina Sobakina    Alg   3 1 0 2 2 8 10
  Hidde Risselada  1829   Alg   3 1 0 2 2 8 8
20   Vaclav Marek  1930   Alg   3 0 2 1 2 7 9
  Gertjan Kolsté  2085   Alg   3 0 2 1 2 7 9
  Bert Begeman  1981   Alg   3 0 2 1 2 7 9
  Jan Pieter Drost  2146   Alg   3 0 2 1 2 7 9
  Hylke Dykstra    Alg   3 1 0 2 2 7 7
25   Aisen Andreev  1924   Alg   3 0 2 1 2 6 8
26   Pavel Truhlar  1973   Alg   3 0 2 1 2 5 7
27   Pavel Kaderabek  2000   Alg   3 0 0 3 0 9 11
28   Ayanika Kychkina    Alg   3 0 0 3 0 7 9
Nikolai KychkinAnatoli GantvargMatrena Nogovitsyna
Martijn van GortelRoufine ProkupetsVaclav Krista
Erwin HeslingaThijmen StobbeJiri Sysel
Mikhaylo KolobovYuriy LagodaZainal Palmans
Michel StempherAnton PermyakovAyyyna Sobakina
Lumir GatnarJanAkulina Sobakina
Hidde RisseladaVaclav Marek
 Ronde 3 
 di 16-06-2009  Pavel Kaderabek (2000) - Hylke Dykstra  0-2Partij
 Gertjan Kolsté (2085) - Jan Pieter Drost (2146) 1-1Partij
 Aisen Andreev (1924) - Pavel Truhlar (1973) 1-1Partij
 Lumir Gatnar (1977) - Ayanika Kychkina  2-0Partij
 Michel Stempher (2021) - Anton Permyakov (1979) 1-1Partij
 Vaclav Marek (1930) - Zainal Palmans (2174) 0-2Partij
 Hidde Risselada (1829) - Yuriy Lagoda (2258) 0-2Partij
 Akulina Sobakina  - Jiri Sysel (2171) 0-2Partij
 Bert Begeman (1981) - Jan T. Terpstra (1890) 1-1Partij
 Ayyyna Sobakina (2132) - Matrena Nogovitsyna (2273) 0-2Partij
 Martijn van Gortel (2072) - Thijmen Stobbe (2188) 1-1Partij
 Erwin Heslinga (2127) - Vaclav Krista (2099) 1-1Partij
 Roufine Prokupets (2129) - Mikhaylo Kolobov (2066) 1-1Partij
 Nikolai Kychkin (2087) - Anatoli Gantvarg (2396) 1-1Partij