HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2009

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Anatoli Gantvarg GMI 2396   Alg   5 3 2 0 8 26 30
  Nikolai Kychkin  2087   Alg   5 3 2 0 8 26 30
3   Roufine Prokupets MF 2129   Alg   5 2 3 0 7 25 28
4   Matrena Nogovitsyna MIF 2273   Alg   5 3 1 1 7 24 26
5   Yuriy Lagoda MI 2258   Alg   5 2 3 0 7 22 25
6   Vaclav Krista MI 2099   Alg   5 1 4 0 6 25 29
7   Jiri Sysel MF 2171   Alg   5 2 2 1 6 24 28
  Mikhaylo Kolobov  2066   Alg   5 1 4 0 6 24 27
  Anton Permyakov  1979   Alg   5 1 4 0 6 24 27
10   Ayyyna Sobakina  2132   Alg   5 2 2 1 6 22 25
11   Zainal Palmans  2174   Alg   5 1 4 0 6 21 26
12   Michel Stempher  2021   Alg   5 1 3 1 5 26 30
13   Martijn van Gortel  2072   Alg   5 1 3 1 5 25 28
14   Jan Pieter Drost  2146   Alg   5 1 3 1 5 23 27
  Erwin Heslinga  2127   Alg   5 1 3 1 5 23 24
16   Thijmen Stobbe  2188   Alg   5 1 3 1 5 22 24
17   Aisen Andreev  1924   Alg   5 1 3 1 5 19 22
18   Vaclav Marek  1930   Alg   5 1 3 1 5 18 21
19   Gertjan Kolsté  2085   Alg   5 0 4 1 4 22 26
20   Akulina Sobakina    Alg   5 1 2 2 4 21 25
21   Pavel Truhlar  1973   Alg   5 0 4 1 4 20 24
  Hylke Dykstra    Alg   5 2 0 3 4 20 22
23   Bert Begeman  1981   Alg   5 1 2 2 4 18 19
24   Lumir Gatnar  1977   Alg   5 1 1 3 3 22 23
25   Jan T. Terpstra  1890   Alg   5 0 3 2 3 21 25
  Hidde Risselada  1829   Alg   5 1 1 3 3 21 22
27   Pavel Kaderabek  2000   Alg   5 0 2 3 2 19 20
28   Ayanika Kychkina    Alg   5 0 1 4 1 15 17
Anatoli GantvargNikolai KychkinRoufine Prokupets
Matrena NogovitsynaYuriy LagodaVaclav Krista
Jiri SyselMikhaylo KolobovAnton Permyakov
Ayyyna SobakinaZainal PalmansMichel Stempher
Martijn van GortelJanErwin Heslinga
Thijmen StobbeAisen AndreevVaclav Marek
Gertjan KolsteAkulina Sobakina
 Ronde 5 
 do 18-06-2009  Bert Begeman (1981) - Ayanika Kychkina  2-0Partij
 Pavel Kaderabek (2000) - Hidde Risselada (1829) 1-1Partij
 Aisen Andreev (1924) - Lumir Gatnar (1977) 2-0Partij
 Pavel Truhlar (1973) - Gertjan Kolsté (2085) 1-1Partij
 Jan T. Terpstra (1890) - Hylke Dykstra  0-2Partij
 Vaclav Marek (1930) - Thijmen Stobbe (2188) 1-1Partij
 Akulina Sobakina  - Erwin Heslinga (2127) 1-1Partij
 Martijn van Gortel (2072) - Yuriy Lagoda (2258) 0-2Partij
 Matrena Nogovitsyna (2273) - Michel Stempher (2021) 2-0Partij
 Mikhaylo Kolobov (2066) - Anton Permyakov (1979) 1-1Partij
 Vaclav Krista (2099) - Jiri Sysel (2171) 1-1Partij
 Zainal Palmans (2174) - Jan Pieter Drost (2146) 1-1Partij
 Roufine Prokupets (2129) - Nikolai Kychkin (2087) 1-1Partij
 Anatoli Gantvarg (2396) - Ayyyna Sobakina (2132) 1-1Partij