HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2009

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Anatoli Gantvarg GMI 2396   Alg   6 4 2 0 10 38 44
2   Nikolai Kychkin  2087   Alg   6 3 3 0 9 39 44
3   Matrena Nogovitsyna MIF 2273   Alg   6 3 2 1 8 39 42
4   Ayyyna Sobakina  2132   Alg   6 3 2 1 8 35 39
5   Jiri Sysel MF 2171   Alg   6 3 2 1 8 33 38
6   Zainal Palmans  2174   Alg   6 2 4 0 8 30 36
7   Roufine Prokupets MF 2129   Alg   6 2 3 1 7 36 39
8   Yuriy Lagoda MI 2258   Alg   6 2 3 1 7 35 38
9   Vaclav Krista MI 2099   Alg   6 1 5 0 7 34 39
10   Jan Pieter Drost  2146   Alg   6 1 4 1 6 36 41
11   Michel Stempher  2021   Alg   6 1 4 1 6 35 40
  Anton Permyakov  1979   Alg   6 1 4 1 6 35 40
  Mikhaylo Kolobov  2066   Alg   6 1 4 1 6 35 39
  Martijn van Gortel  2072   Alg   6 1 4 1 6 35 39
15   Erwin Heslinga  2127   Alg   6 1 4 1 6 33 34
16   Gertjan Kolsté  2085   Alg   6 1 4 1 6 32 35
17   Vaclav Marek  1930   Alg   6 1 4 1 6 31 34
  Thijmen Stobbe  2188   Alg   6 1 4 1 6 31 34
19   Aisen Andreev  1924   Alg   6 1 4 1 6 29 33
20   Pavel Truhlar  1973   Alg   6 0 5 1 5 31 36
  Akulina Sobakina    Alg   6 1 3 2 5 31 36
22   Hylke Dykstra    Alg   6 2 1 3 5 30 33
  Jan T. Terpstra  1890   Alg   6 1 3 2 5 30 31
  Bert Begeman  1981   Alg   6 1 3 2 5 30 31
25   Lumir Gatnar  1977   Alg   6 1 2 3 4 29 30
26   Hidde Risselada  1829   Alg   6 1 1 4 3 29 30
27   Pavel Kaderabek  2000   Alg   6 0 3 3 3 26 27
28   Ayanika Kychkina    Alg   6 0 1 5 1 23 26
Anatoli GantvargNikolai KychkinMatrena Nogovitsyna
Ayyyna SobakinaJiri SyselZainal Palmans
Roufine ProkupetsYuriy LagodaVaclav Krista
JanMichel StempherAnton Permyakov
Mikhaylo KolobovMartijn van GortelErwin Heslinga
Gertjan KolsteVaclav MarekThijmen Stobbe
Aisen AndreevPavel Truhlar
 Ronde 6 
 vr 19-06-2009  Lumir Gatnar (1977) - Pavel Kaderabek (2000) 1-1Partij
 Ayanika Kychkina  - Jan T. Terpstra (1890) 0-2Partij
 Hylke Dykstra  - Pavel Truhlar (1973) 1-1Partij
 Bert Begeman (1981) - Akulina Sobakina  1-1Partij
 Gertjan Kolsté (2085) - Hidde Risselada (1829) 2-0Partij
 Jan Pieter Drost (2146) - Thijmen Stobbe (2188) 1-1Partij
 Erwin Heslinga (2127) - Martijn van Gortel (2072) 1-1Partij
 Michel Stempher (2021) - Aisen Andreev (1924) 1-1Partij
 Mikhaylo Kolobov (2066) - Zainal Palmans (2174) 0-2Partij
 Jiri Sysel (2171) - Anton Permyakov (1979) 2-0Partij
 Vaclav Krista (2099) - Vaclav Marek (1930) 1-1Partij
 Roufine Prokupets (2129) - Ayyyna Sobakina (2132) 0-2Partij
 Matrena Nogovitsyna (2273) - Nikolai Kychkin (2087) 1-1Partij
 Yuriy Lagoda (2258) - Anatoli Gantvarg (2396) 0-2Partij