HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2009

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Aleksej Domchev GMI 2317   Alg   4 3 1 0 7 21 35
2   Kees Thijssen GMI 2359   Alg   4 3 1 0 7 19 31
  Jean Marc Ndjofang GMI 2322   Alg   4 3 1 0 7 19 31
4   Alexander Baliakin GMI 2379   Alg   4 3 1 0 7 18 29
5   Valery Kudriavcev MF 2204   Alg   4 3 0 1 6 18 22
6   Ron Heusdens GMI 2351   Alg   4 2 2 0 6 17 24
7   Boudewijn Derkx MI 2297   Alg   4 2 2 0 6 16 22
8   Sven Winkel MI 2322   Alg   4 1 3 0 5 20 23
9   Peter Hoogteijling MF 2229   Alg   4 2 1 1 5 19 20
10   Wouter Sipma MF 2166   Alg   4 1 3 0 5 18 22
11   Edgar Hartman  2192   Alg   4 2 1 1 5 18 18
12   Artem Ivanov MI 2314   Alg   4 2 1 1 5 18 16
13   Mike Koopmanschap  2163   Alg   4 1 3 0 5 17 21
14   Martijn Vissers MF 2243   Alg   4 1 3 0 5 17 19
15   Pieter Steijlen MF 2250   Alg   4 2 1 1 5 15 15
16   Willem Bor    Alg   4 2 1 1 5 15 13
  Andrew Tjon A Ong MF 2181   Alg   4 2 1 1 5 15 13
18   Roep Bhawanibhiek  2016   Alg   4 1 2 1 4 19 16
19   Lars Knol    Alg   4 1 2 1 4 18 17
20   Foeke Tiemensma  2168   Alg   4 2 0 2 4 18 10
21   Edwin de Jager  2048   Alg   4 1 2 1 4 16 12
22   Cees Strooper  2082   Alg   4 1 2 1 4 16 11
23   Jan Lammers    Alg   4 2 0 2 4 15 6
24   Tara Kisouensingh  1881   Alg   4 1 2 1 4 14 12
25   Evert van de Pol  1995   Alg   4 2 0 2 4 13 10
26   Dick de Boer    Alg   4 1 2 1 4 12 9
27   Jan T. Terpstra  1903   Alg   4 1 1 2 3 19 9
28   Wim Martin  2011   Alg   4 1 1 2 3 16 5
29   Laura Timmerman  1921   Alg   4 1 1 2 3 15 7
30   Harry de Waard  2077   Alg   4 1 1 2 3 14 4
31   Frits Stuger  1973   Alg   4 0 3 1 3 13 9
32   Björn Winkel  2089   Alg   4 1 1 2 3 13 5
33   Frenny Malobie  2025   Alg   4 1 1 2 3 13 4
34   Gerrit de Bruijn  2118   Alg   4 1 0 3 2 17 2
35   John Stins  2119   Alg   4 0 2 2 2 16 7
36   Rende Brouwer  2012   Alg   4 0 2 2 2 15 6
37   Roy Coster  1907   Alg   4 0 2 2 2 15 5
38   Marcel Everloo  1925   Alg   4 0 2 2 2 14 3
39   Piet Bottenheft    Alg   4 0 2 2 2 13 6
40   Leo van der Laan  2109   Alg   4 0 1 3 1 15 3
41   Jan van Oosterhout  1926   Alg   4 0 1 3 1 12 2
42   Kees de Jonge  1919   Alg   4 0 1 3 1 11 2
Aleksej DomchevKees ThijssenJean
Alexander BaliakinValery KudriavcevRon Heusdens
Boudewijn DerkxSven WinkelPeter Hoogteijling
Wouter SipmaEdgar HartmanArtem Ivanov
Mike KoopmanschapMartijn VissersPieter Steijlen
Willem BorAndrew TjonRoep Bhawanibhiek
Lars KnolFoeke Tiemensma
 Ronde 4 
 do 22-10-2009  Mike Koopmanschap (2163) - Wouter Sipma (2166) 1-1Partij
 Andrew Tjon A Ong (2181) - Frenny Malobie (2025) 2-0Partij
 Aleksej Domchev (2317) - Kees Thijssen (2359) 1-1
 Peter Hoogteijling (2229) - Boudewijn Derkx (2297) 1-1
 Alexander Baliakin (2379) - Edgar Hartman (2192) 2-0
 Artem Ivanov (2314) - Jean Marc Ndjofang (2322) 0-2
 Valery Kudriavcev (2204) - Foeke Tiemensma (2168) 2-0
 Sven Winkel (2322) - Martijn Vissers (2243) 1-1
 Roep Bhawanibhiek (2016) - Ron Heusdens (2351) 0-2
 Marcel Everloo (1925) - Pieter Steijlen (2250) 0-2
 Lars Knol  - Tara Kisouensingh (1881) 1-1
 Willem Bor  - Jan T. Terpstra (1903) 2-0
 Cees Strooper (2082) - Edwin de Jager (2048) 1-1
 Björn Winkel (2089) - John Stins (2119) 2-0
 Jan Lammers  - Rende Brouwer (2012) 2-0
 Evert van de Pol (1995) - Gerrit de Bruijn (2118) 2-0
 Wim Martin (2011) - Frits Stuger (1973) 1-1
 Piet Bottenheft  - Dick de Boer  0-2
 Kees de Jonge (1919) - Roy Coster (1907) 1-1
 Leo van der Laan (2109) - Laura Timmerman (1921) 0-2
 Jan van Oosterhout (1926) - Harry de Waard (2077) 0-2