HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Balt Cup Vilnius 2010

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Ron Heusdens GMI 2344   Alg   9 3 6 0 12   2298.00     2344  
2   Alexander Getmanski GMI 2371   Alg   9 2 7 0 11   2309.33     2371  
3   Murodullo Amrillaev GMI 2316   Alg   9 3 5 1 11   2298.33     2316  
4   Yuriy Anikeev GMI 2325   Alg   9 2 7 0 11   2271.33     2325  
5   Alexander Baliakin GMI 2384   Alg   9 1 8 0 10   2314.00     2384  
6   Igor Kirzner GMI 2294   Alg   9 1 8 0 10   2306.67     2294  
7   Kees Thijssen GMI 2376   Alg   9 2 6 1 10   2302.67     2376  
8   Sergei Kalinov MF 2287   Alg   9 2 6 1 10   2282.33     2287  
9   Raimonds Vipulis GMI 2297   Alg   9 3 4 2 10   2273.67     2297  
10   Pim Meurs MI 2335   Alg   9 1 8 0 10   2268.44     2335  
11   Nikolai Gulyaev MI 2268   Alg   9 2 6 1 10   2251.33     2268  
12   Irina Platonova MIF 2198   Alg   9 2 6 1 10   2239.67     2198  
13   Viacheslav Shchegolev GMI 2272   Alg   9 1 8 0 10   2222.89     2272  
14   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2216   Alg   9 2 5 2 9   2222.44     2216  
15   Valery Kudriavcev MF 2216   Alg   9 2 4 3 8   2252.11     2216  
16   Argo Unnuk MF 2206   Alg   9 2 4 3 8   2233.33     2206  
17   Elena Milshina-Djemotskina GMIF 2202   Alg   9 0 8 1 8   2225.89     2202  
18   Wim Bremmer  2204   Alg   9 1 6 2 8   2212.33     2204  
19   Vitalia Doumesh MIF 2139   Alg   9 2 4 3 8   2202.11     2139  
20   Vaidas Stasytis MF 2196   Alg   9 1 6 2 8   2169.22     2196  
21   Vsevolod Teterins  2120   Alg   9 1 5 3 7   2188.33     2120  
22   Olesia Abdullina MIF 2179   Alg   9 1 5 3 7   2169.22     2179  
23   Andrey Napreenkov MF 2135   Alg   9 1 4 4 6   2184.00     2135  
24   Andy Damen  2000   Alg   9 0 4 5 4   2182.33     2000  
Ron HeusdensAlexander GetmanskiMurodullo Amrillaev
Yuriy AnikeevAlexander BaliakinIgor Kirzner
Kees ThijssenSergei KalinovRaimonds Vipulis
Pim MeursNikolai GulyaevIrina Platonova
Viacheslav ShchegolevTamara TansykkuzhinaValery Kudriavcev
Argo UnnukElena Milshina-DjemotskinaWim Bremmer
Vitalia DoumeshVaidas Stasytis
 Ronde 9 
 vr 19-03-2010  Elena Milshina-Djemotskina (2202) - Andy Damen (2000) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2344) - Alexander Baliakin (2384) 1-1
 Murodullo Amrillaev (2316) - Yuriy Anikeev (2325) 1-1
 Alexander Getmanski (2371) - Pim Meurs (2335) 1-1
 Viacheslav Shchegolev (2272) - Kees Thijssen (2376) 1-1
 Raimonds Vipulis (2297) - Nikolai Gulyaev (2268) 1-1
 Igor Kirzner (2294) - Irina Platonova (2198) 1-1
 Argo Unnuk (2206) - Sergei Kalinov (2287) 0-2
 Vaidas Stasytis (2196) - Valery Kudriavcev (2216) 1-1
 Vsevolod Teterins (2120) - Tamara Tansykkuzhina (2216) 0-2
 Wim Bremmer (2204) - Olesia Abdullina (2179) 1-1
 Andrey Napreenkov (2135) - Vitalia Doumesh (2139) 1-1