HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Balt Cup Vilnius 2010

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Ron Heusdens GMI 1479   Alg   9 3 6 0 12   2298.00     2344  
2   Alexander Getmanski GMI 1546   Alg   9 2 7 0 11   2309.33     2371  
3   Murodullo Amrillaev GMI   Alg   9 3 5 1 11   2298.33     2316  
4   Yuriy Anikeev GMI 1486   Alg   9 2 7 0 11   2271.33     2325  
5   Alexander Baliakin GMI 1516   Alg   9 1 8 0 10   2314.00     2384  
6   Igor Kirzner GMI   Alg   9 1 8 0 10   2306.67     2294  
7   Kees Thijssen GMI 1520   Alg   9 2 6 1 10   2302.67     2376  
8   Sergei Kalinov MF   Alg   9 2 6 1 10   2282.33     2287  
9   Raimonds Vipulis GMI   Alg   9 3 4 2 10   2273.67     2297  
10   Pim Meurs MI 1484   Alg   9 1 8 0 10   2268.44     2335  
11   Nikolai Gulyaev MI   Alg   9 2 6 1 10   2251.33     2268  
12   Irina Platonova MIF   Alg   9 2 6 1 10   2239.67     2198  
13   Viacheslav Shchegolev GMI 1426   Alg   9 1 8 0 10   2222.89     2272  
14   Tamara Tansykkuzhina GMIF 1381   Alg   9 2 5 2 9   2222.44     2216  
15   Valery Kudriavcev MF 1337   Alg   9 2 4 3 8   2252.11     2216  
16   Argo Unnuk MF   Alg   9 2 4 3 8   2233.33     2206  
17   Elena Milshina-Djemotskina GMIF   Alg   9 0 8 1 8   2225.89     2202  
18   Wim Bremmer  1368   Alg   9 1 6 2 8   2212.33     2204  
19   Vitalia Doumesh MIF 1237   Alg   9 2 4 3 8   2202.11     2139  
20   Vaidas Stasytis MF 1312   Alg   9 1 6 2 8   2169.22     2196  
21   Vsevolod Teterins    Alg   9 1 5 3 7   2188.33     2120  
22   Olesia Abdullina MIF   Alg   9 1 5 3 7   2169.22     2179  
23   Andrey Napreenkov MF   Alg   9 1 4 4 6   2184.00     2135  
24   Andy Damen  1105   Alg   9 0 4 5 4   2182.33     2000  
Ron HeusdensAlexander GetmanskiMurodullo Amrillaev
Yuriy AnikeevAlexander BaliakinIgor Kirzner
Kees ThijssenSergei KalinovRaimonds Vipulis
Pim MeursNikolai GulyaevIrina Platonova
Viacheslav ShchegolevTamara TansykkuzhinaValery Kudriavcev
Argo UnnukElena Milshina-DjemotskinaWim Bremmer
Vitalia DoumeshVaidas Stasytis
 Ronde 9 
 vr 19-03-2010  Elena Milshina-Djemotskina  - Andy Damen (1105) 1-1Partij
 Ron Heusdens (1479) - Alexander Baliakin (1516) 1-1
 Murodullo Amrillaev  - Yuriy Anikeev (1486) 1-1
 Alexander Getmanski (1546) - Pim Meurs (1484) 1-1
 Viacheslav Shchegolev (1426) - Kees Thijssen (1520) 1-1
 Raimonds Vipulis  - Nikolai Gulyaev  1-1
 Igor Kirzner  - Irina Platonova  1-1
 Argo Unnuk  - Sergei Kalinov  0-2
 Vaidas Stasytis (1312) - Valery Kudriavcev (1337) 1-1
 Vsevolod Teterins  - Tamara Tansykkuzhina (1381) 0-2
 Wim Bremmer (1368) - Olesia Abdullina  1-1
 Andrey Napreenkov  - Vitalia Doumesh (1237) 1-1