HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Balt Cup Vilnius 2010

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Kees Thijssen GMI 2376   Alg   1 1 0 0 2   2216.00     2376  
  Alexander Baliakin GMI 2384   Alg   1 1 0 0 2   2216.00     2384  
3   Murodullo Amrillaev GMI 2316   Alg   1 1 0 0 2   2196.00     2316  
4   Raimonds Vipulis GMI 2297   Alg   1 1 0 0 2   2179.00     2297  
5   Igor Kirzner GMI 2294   Alg   1 1 0 0 2   2139.00     2294  
6   Nikolai Gulyaev MI 2268   Alg   1 1 0 0 2   2000.00     2268  
7   Argo Unnuk MF 2206   Alg   1 0 1 0 1   2371.00     2206  
8   Elena Milshina-Djemotskina GMIF 2202   Alg   1 0 1 0 1   2344.00     2202  
9   Wim Bremmer  2204   Alg   1 0 1 0 1   2335.00     2204  
10   Irina Platonova MIF 2198   Alg   1 0 1 0 1   2325.00     2198  
11   Andrey Napreenkov MF 2135   Alg   1 0 1 0 1   2287.00     2135  
12   Vsevolod Teterins  2120   Alg   1 0 1 0 1   2272.00     2120  
13   Alexander Getmanski GMI 2371   Alg   1 0 1 0 1   2206.00     2371  
14   Pim Meurs MI 2335   Alg   1 0 1 0 1   2204.00     2335  
15   Ron Heusdens GMI 2344   Alg   1 0 1 0 1   2202.00     2344  
16   Yuriy Anikeev GMI 2325   Alg   1 0 1 0 1   2198.00     2325  
17   Sergei Kalinov MF 2287   Alg   1 0 1 0 1   2135.00     2287  
18   Viacheslav Shchegolev GMI 2272   Alg   1 0 1 0 1   2120.00     2272  
19   Valery Kudriavcev MF 2216   Alg   1 0 0 1 0   2384.00     2216  
20   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2216   Alg   1 0 0 1 0   2376.00     2216  
21   Vaidas Stasytis MF 2196   Alg   1 0 0 1 0   2316.00     2196  
22   Olesia Abdullina MIF 2179   Alg   1 0 0 1 0   2297.00     2179  
23   Vitalia Doumesh MIF 2139   Alg   1 0 0 1 0   2294.00     2139  
24   Andy Damen  2000   Alg   1 0 0 1 0   2268.00     2000  
Kees ThijssenAlexander BaliakinMurodullo Amrillaev
Raimonds VipulisIgor KirznerNikolai Gulyaev
Argo UnnukElena Milshina-DjemotskinaWim Bremmer
Irina PlatonovaAndrey NapreenkovVsevolod Teterins
Alexander GetmanskiPim MeursRon Heusdens
Yuriy AnikeevSergei KalinovViacheslav Shchegolev
Valery KudriavcevTamara Tansykkuzhina
 Ronde 1 
 zo 14-03-2010  Igor Kirzner (2294) - Vitalia Doumesh (2139) 2-0Partij
 Olesia Abdullina (2179) - Raimonds Vipulis (2297) 0-2Partij
 Murodullo Amrillaev (2316) - Vaidas Stasytis (2196) 2-0Partij
 Andy Damen (2000) - Nikolai Gulyaev (2268) 0-2Partij
 Viacheslav Shchegolev (2272) - Vsevolod Teterins (2120) 1-1Partij
 Andrey Napreenkov (2135) - Sergei Kalinov (2287) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2371) - Argo Unnuk (2206) 1-1Partij
 Tamara Tansykkuzhina (2216) - Kees Thijssen (2376) 0-2Partij
 Alexander Baliakin (2384) - Valery Kudriavcev (2216) 2-0Partij
 Irina Platonova (2198) - Yuriy Anikeev (2325) 1-1Partij
 Pim Meurs (2335) - Wim Bremmer (2204) 1-1Partij
 Elena Milshina-Djemotskina (2202) - Ron Heusdens (2344) 1-1Partij