HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Balt Cup Vilnius 2010

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Kees Thijssen GMI 2376   Alg   3 2 1 0 5   2269.00     2376  
2   Igor Kirzner GMI 2294   Alg   3 1 2 0 4   2295.33     2294  
3   Murodullo Amrillaev GMI 2316   Alg   3 1 2 0 4   2282.67     2316  
4   Alexander Baliakin GMI 2384   Alg   3 1 2 0 4   2276.33     2384  
5   Alexander Getmanski GMI 2371   Alg   3 1 2 0 4   2234.67     2371  
6   Ron Heusdens GMI 2344   Alg   3 1 2 0 4   2231.67     2344  
7   Nikolai Gulyaev MI 2268   Alg   3 1 2 0 4   2213.67     2268  
8   Yuriy Anikeev GMI 2325   Alg   3 1 2 0 4   2200.33     2325  
9   Sergei Kalinov MF 2287   Alg   3 1 2 0 4   2199.67     2287  
10   Elena Milshina-Djemotskina GMIF 2202   Alg   3 0 3 0 3   2317.00     2202  
11   Raimonds Vipulis GMI 2297   Alg   3 1 1 1 3   2313.00     2297  
12   Valery Kudriavcev MF 2216   Alg   3 1 1 1 3   2299.33     2216  
13   Wim Bremmer  2204   Alg   3 1 1 1 3   2280.33     2204  
14   Irina Platonova MIF 2198   Alg   3 0 3 0 3   2271.00     2198  
15   Vitalia Doumesh MIF 2139   Alg   3 1 1 1 3   2238.67     2139  
16   Pim Meurs MI 2335   Alg   3 0 3 0 3   2207.33     2335  
17   Viacheslav Shchegolev GMI 2272   Alg   3 0 3 0 3   2173.33     2272  
18   Vsevolod Teterins  2120   Alg   3 0 2 1 2   2251.67     2120  
19   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2216   Alg   3 0 2 1 2   2237.67     2216  
20   Olesia Abdullina MIF 2179   Alg   3 1 0 2 2   2171.00     2179  
21   Vaidas Stasytis MF 2196   Alg   3 0 2 1 2   2145.33     2196  
22   Argo Unnuk MF 2206   Alg   3 0 1 2 1   2284.67     2206  
23   Andrey Napreenkov MF 2135   Alg   3 0 1 2 1   2272.00     2135  
24   Andy Damen  2000   Alg   3 0 1 2 1   2214.33     2000  
Kees ThijssenIgor KirznerMurodullo Amrillaev
Alexander BaliakinAlexander GetmanskiRon Heusdens
Nikolai GulyaevYuriy AnikeevSergei Kalinov
Elena Milshina-DjemotskinaRaimonds VipulisValery Kudriavcev
Wim BremmerIrina PlatonovaVitalia Doumesh
Pim MeursViacheslav ShchegolevVsevolod Teterins
Tamara TansykkuzhinaOlesia Abdullina
 Ronde 3 
 ma 15-03-2010  Andy Damen (2000) - Olesia Abdullina (2179) 0-2Partij
 Vsevolod Teterins (2120) - Vaidas Stasytis (2196) 1-1
 Andrey Napreenkov (2135) - Wim Bremmer (2204) 0-2
 Pim Meurs (2335) - Valery Kudriavcev (2216) 1-1
 Elena Milshina-Djemotskina (2202) - Viacheslav Shchegolev (2272) 1-1
 Argo Unnuk (2206) - Vitalia Doumesh (2139) 0-2
 Irina Platonova (2198) - Tamara Tansykkuzhina (2216) 1-1
 Nikolai Gulyaev (2268) - Yuriy Anikeev (2325) 1-1
 Sergei Kalinov (2287) - Ron Heusdens (2344) 1-1
 Alexander Getmanski (2371) - Igor Kirzner (2294) 1-1
 Raimonds Vipulis (2297) - Kees Thijssen (2376) 0-2
 Alexander Baliakin (2384) - Murodullo Amrillaev (2316) 1-1