HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Balt Cup Vilnius 2010

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Kees Thijssen GMI 2376   Alg   4 2 2 0 6   2297.75     2376  
2   Igor Kirzner GMI 2294   Alg   4 1 3 0 5   2307.50     2294  
3   Murodullo Amrillaev GMI 2316   Alg   4 1 3 0 5   2304.75     2316  
4   Alexander Baliakin GMI 2384   Alg   4 1 3 0 5   2301.25     2384  
5   Alexander Getmanski GMI 2371   Alg   4 1 3 0 5   2255.00     2371  
6   Ron Heusdens GMI 2344   Alg   4 1 3 0 5   2247.25     2344  
7   Sergei Kalinov MF 2287   Alg   4 1 3 0 5   2231.00     2287  
8   Vitalia Doumesh MIF 2139   Alg   4 2 1 1 5   2228.00     2139  
9   Pim Meurs MI 2335   Alg   4 1 3 0 5   2222.50     2335  
10   Yuriy Anikeev GMI 2325   Alg   4 1 3 0 5   2222.00     2325  
11   Elena Milshina-Djemotskina GMIF 2202   Alg   4 0 4 0 4   2291.75     2202  
12   Raimonds Vipulis GMI 2297   Alg   4 1 2 1 4   2284.25     2297  
13   Wim Bremmer  2204   Alg   4 1 2 1 4   2278.25     2204  
14   Irina Platonova MIF 2198   Alg   4 0 4 0 4   2277.50     2198  
15   Valery Kudriavcev MF 2216   Alg   4 1 2 1 4   2275.00     2216  
16   Nikolai Gulyaev MI 2268   Alg   4 1 2 1 4   2244.00     2268  
17   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2216   Alg   4 1 2 1 4   2223.00     2216  
18   Viacheslav Shchegolev GMI 2272   Alg   4 0 4 0 4   2181.00     2272  
19   Argo Unnuk MF 2206   Alg   4 1 1 2 3   2243.50     2206  
20   Andrey Napreenkov MF 2135   Alg   4 1 1 2 3   2204.00     2135  
21   Vsevolod Teterins  2120   Alg   4 0 2 2 2   2240.25     2120  
22   Olesia Abdullina MIF 2179   Alg   4 1 0 3 2   2182.25     2179  
23   Vaidas Stasytis MF 2196   Alg   4 0 2 2 2   2143.75     2196  
24   Andy Damen  2000   Alg   4 0 1 3 1   2194.50     2000  
Kees ThijssenIgor KirznerMurodullo Amrillaev
Alexander BaliakinAlexander GetmanskiRon Heusdens
Sergei KalinovVitalia DoumeshPim Meurs
Yuriy AnikeevElena Milshina-DjemotskinaRaimonds Vipulis
Wim BremmerIrina PlatonovaValery Kudriavcev
Nikolai GulyaevTamara TansykkuzhinaViacheslav Shchegolev
Argo UnnukAndrey Napreenkov
 Ronde 4 
 di 16-03-2010  Andy Damen (2000) - Andrey Napreenkov (2135) 0-2Partij
 Vsevolod Teterins (2120) - Argo Unnuk (2206) 0-2
 Tamara Tansykkuzhina (2216) - Olesia Abdullina (2179) 2-0
 Vitalia Doumesh (2139) - Vaidas Stasytis (2196) 2-0
 Valery Kudriavcev (2216) - Elena Milshina-Djemotskina (2202) 1-1
 Wim Bremmer (2204) - Viacheslav Shchegolev (2272) 1-1
 Irina Platonova (2198) - Raimonds Vipulis (2297) 1-1
 Pim Meurs (2335) - Nikolai Gulyaev (2268) 2-0
 Yuriy Anikeev (2325) - Sergei Kalinov (2287) 1-1
 Igor Kirzner (2294) - Ron Heusdens (2344) 1-1
 Murodullo Amrillaev (2316) - Alexander Getmanski (2371) 1-1
 Kees Thijssen (2376) - Alexander Baliakin (2384) 1-1