HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Balt Cup Vilnius 2010

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Alexander Getmanski GMI 2371   Alg   5 2 3 0 7   2279.20     2371  
2   Ron Heusdens GMI 2344   Alg   5 2 3 0 7   2261.00     2344  
3   Yuriy Anikeev GMI 2325   Alg   5 2 3 0 7   2205.40     2325  
4   Igor Kirzner GMI 2294   Alg   5 1 4 0 6   2322.80     2294  
5   Kees Thijssen GMI 2376   Alg   5 2 2 1 6   2312.40     2376  
6   Alexander Baliakin GMI 2384   Alg   5 1 4 0 6   2299.80     2384  
7   Raimonds Vipulis GMI 2297   Alg   5 2 2 1 6   2268.20     2297  
8   Valery Kudriavcev MF 2216   Alg   5 2 2 1 6   2259.60     2216  
9   Sergei Kalinov MF 2287   Alg   5 1 4 0 6   2251.80     2287  
10   Pim Meurs MI 2335   Alg   5 1 4 0 6   2235.40     2335  
11   Murodullo Amrillaev GMI 2316   Alg   5 1 3 1 5   2312.60     2316  
12   Elena Milshina-Djemotskina GMIF 2202   Alg   5 0 5 0 5   2287.00     2202  
13   Vitalia Doumesh MIF 2139   Alg   5 2 1 2 5   2247.40     2139  
14   Nikolai Gulyaev MI 2268   Alg   5 1 3 1 5   2235.60     2268  
15   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2216   Alg   5 1 3 1 5   2232.80     2216  
16   Argo Unnuk MF 2206   Alg   5 2 1 2 5   2221.80     2206  
17   Viacheslav Shchegolev GMI 2272   Alg   5 0 5 0 5   2188.00     2272  
18   Wim Bremmer  2204   Alg   5 1 2 2 4   2282.00     2204  
19   Irina Platonova MIF 2198   Alg   5 0 4 1 4   2265.20     2198  
20   Vsevolod Teterins  2120   Alg   5 1 2 2 4   2192.20     2120  
21   Andrey Napreenkov MF 2135   Alg   5 1 1 3 3   2204.40     2135  
22   Olesia Abdullina MIF 2179   Alg   5 1 1 3 3   2185.00     2179  
23   Vaidas Stasytis MF 2196   Alg   5 0 3 2 3   2150.80     2196  
24   Andy Damen  2000   Alg   5 0 1 4 1   2179.60     2000  
Alexander GetmanskiRon HeusdensYuriy Anikeev
Igor KirznerKees ThijssenAlexander Baliakin
Raimonds VipulisValery KudriavcevSergei Kalinov
Pim MeursMurodullo AmrillaevElena Milshina-Djemotskina
Vitalia DoumeshNikolai GulyaevTamara Tansykkuzhina
Argo UnnukViacheslav ShchegolevWim Bremmer
Irina PlatonovaVsevolod Teterins
 Ronde 5 
 di 16-03-2010  Andy Damen (2000) - Vsevolod Teterins (2120) 0-2Partij
 Alexander Getmanski (2371) - Kees Thijssen (2376) 2-0
 Alexander Baliakin (2384) - Igor Kirzner (2294) 1-1
 Ron Heusdens (2344) - Murodullo Amrillaev (2316) 2-0
 Sergei Kalinov (2287) - Pim Meurs (2335) 1-1
 Vitalia Doumesh (2139) - Yuriy Anikeev (2325) 0-2
 Raimonds Vipulis (2297) - Wim Bremmer (2204) 2-0
 Viacheslav Shchegolev (2272) - Tamara Tansykkuzhina (2216) 1-1
 Nikolai Gulyaev (2268) - Elena Milshina-Djemotskina (2202) 1-1
 Valery Kudriavcev (2216) - Irina Platonova (2198) 2-0
 Argo Unnuk (2206) - Andrey Napreenkov (2135) 2-0
 Vaidas Stasytis (2196) - Olesia Abdullina (2179) 1-1