HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Balt Cup Vilnius 2010

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Alexander Getmanski GMI 2371   Alg   6 2 4 0 8   2290.00     2371  
2   Ron Heusdens GMI 2344   Alg   6 2 4 0 8   2279.33     2344  
3   Raimonds Vipulis GMI 2297   Alg   6 3 2 1 8   2259.50     2297  
4   Yuriy Anikeev GMI 2325   Alg   6 2 4 0 8   2235.17     2325  
5   Igor Kirzner GMI 2294   Alg   6 1 5 0 7   2324.83     2294  
6   Kees Thijssen GMI 2376   Alg   6 2 3 1 7   2308.17     2376  
7   Alexander Baliakin GMI 2384   Alg   6 1 5 0 7   2304.00     2384  
8   Murodullo Amrillaev GMI 2316   Alg   6 2 3 1 7   2296.50     2316  
9   Sergei Kalinov MF 2287   Alg   6 1 5 0 7   2272.50     2287  
10   Pim Meurs MI 2335   Alg   6 1 5 0 7   2245.17     2335  
11   Nikolai Gulyaev MI 2268   Alg   6 2 3 1 7   2219.50     2268  
12   Elena Milshina-Djemotskina GMIF 2202   Alg   6 0 6 0 6   2273.17     2202  
13   Valery Kudriavcev MF 2216   Alg   6 2 2 2 6   2265.83     2216  
14   Argo Unnuk MF 2206   Alg   6 2 2 2 6   2230.17     2206  
15   Irina Platonova MIF 2198   Alg   6 1 4 1 6   2221.00     2198  
16   Viacheslav Shchegolev GMI 2272   Alg   6 0 6 0 6   2191.00     2272  
17   Wim Bremmer  2204   Alg   6 1 3 2 5   2268.67     2204  
18   Vitalia Doumesh MIF 2139   Alg   6 2 1 3 5   2250.83     2139  
19   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2216   Alg   6 1 3 2 5   2246.67     2216  
20   Vsevolod Teterins  2120   Alg   6 1 3 2 5   2190.00     2120  
21   Vaidas Stasytis MF 2196   Alg   6 1 3 2 5   2148.17     2196  
22   Olesia Abdullina MIF 2179   Alg   6 1 2 3 4   2174.17     2179  
23   Andrey Napreenkov MF 2135   Alg   6 1 1 4 3   2203.00     2135  
24   Andy Damen  2000   Alg   6 0 1 5 1   2182.67     2000  
Alexander GetmanskiRon HeusdensRaimonds Vipulis
Yuriy AnikeevIgor KirznerKees Thijssen
Alexander BaliakinMurodullo AmrillaevSergei Kalinov
Pim MeursNikolai GulyaevElena Milshina-Djemotskina
Valery KudriavcevArgo UnnukIrina Platonova
Viacheslav ShchegolevWim BremmerVitalia Doumesh
Tamara TansykkuzhinaVsevolod Teterins
 Ronde 6 
 wo 17-03-2010  Irina Platonova (2198) - Andy Damen (2000) 2-0Partij
 Ron Heusdens (2344) - Alexander Getmanski (2371) 1-1
 Yuriy Anikeev (2325) - Alexander Baliakin (2384) 1-1
 Kees Thijssen (2376) - Sergei Kalinov (2287) 1-1
 Igor Kirzner (2294) - Pim Meurs (2335) 1-1
 Raimonds Vipulis (2297) - Valery Kudriavcev (2216) 2-0
 Murodullo Amrillaev (2316) - Tamara Tansykkuzhina (2216) 2-0
 Viacheslav Shchegolev (2272) - Argo Unnuk (2206) 1-1
 Nikolai Gulyaev (2268) - Vitalia Doumesh (2139) 2-0
 Elena Milshina-Djemotskina (2202) - Wim Bremmer (2204) 1-1
 Olesia Abdullina (2179) - Vsevolod Teterins (2120) 1-1
 Andrey Napreenkov (2135) - Vaidas Stasytis (2196) 0-2