HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Balt Cup Vilnius 2010

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Ron Heusdens GMI 2344   Alg   7 3 4 0 10   2281.86     2344  
2   Alexander Getmanski GMI 2371   Alg   7 2 5 0 9   2295.00     2371  
3   Yuriy Anikeev GMI 2325   Alg   7 2 5 0 9   2254.57     2325  
4   Igor Kirzner GMI 2294   Alg   7 1 6 0 8   2323.57     2294  
5   Kees Thijssen GMI 2376   Alg   7 2 4 1 8   2312.00     2376  
6   Alexander Baliakin GMI 2384   Alg   7 1 6 0 8   2301.57     2384  
7   Murodullo Amrillaev GMI 2316   Alg   7 2 4 1 8   2296.14     2316  
8   Sergei Kalinov MF 2287   Alg   7 1 6 0 8   2288.43     2287  
9   Raimonds Vipulis GMI 2297   Alg   7 3 2 2 8   2271.57     2297  
10   Pim Meurs MI 2335   Alg   7 1 6 0 8   2263.86     2335  
11   Nikolai Gulyaev MI 2268   Alg   7 2 4 1 8   2227.00     2268  
12   Irina Platonova MIF 2198   Alg   7 2 4 1 8   2218.29     2198  
13   Valery Kudriavcev MF 2216   Alg   7 2 3 2 7   2257.29     2216  
14   Argo Unnuk MF 2206   Alg   7 2 3 2 7   2228.14     2206  
15   Viacheslav Shchegolev GMI 2272   Alg   7 0 7 0 7   2202.00     2272  
16   Elena Milshina-Djemotskina GMIF 2202   Alg   7 0 6 1 6   2262.43     2202  
17   Wim Bremmer  2204   Alg   7 1 4 2 6   2247.43     2204  
18   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2216   Alg   7 1 4 2 6   2239.43     2216  
19   Vitalia Doumesh MIF 2139   Alg   7 2 2 3 6   2215.00     2139  
20   Vsevolod Teterins  2120   Alg   7 1 4 2 6   2192.00     2120  
21   Vaidas Stasytis MF 2196   Alg   7 1 4 2 6   2157.86     2196  
22   Olesia Abdullina MIF 2179   Alg   7 1 3 3 5   2168.57     2179  
23   Andrey Napreenkov MF 2135   Alg   7 1 2 4 4   2199.57     2135  
24   Andy Damen  2000   Alg   7 0 2 5 2   2176.43     2000  
Ron HeusdensAlexander GetmanskiYuriy Anikeev
Igor KirznerKees ThijssenAlexander Baliakin
Murodullo AmrillaevSergei KalinovRaimonds Vipulis
Pim MeursNikolai GulyaevIrina Platonova
Valery KudriavcevArgo UnnukViacheslav Shchegolev
Elena Milshina-DjemotskinaWim BremmerTamara Tansykkuzhina
Vitalia DoumeshVsevolod Teterins
 Ronde 7 
 do 18-03-2010  Vitalia Doumesh (2139) - Andy Damen (2000) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2371) - Yuriy Anikeev (2325) 1-1
 Ron Heusdens (2344) - Raimonds Vipulis (2297) 2-0
 Alexander Baliakin (2384) - Sergei Kalinov (2287) 1-1
 Pim Meurs (2335) - Kees Thijssen (2376) 1-1
 Igor Kirzner (2294) - Murodullo Amrillaev (2316) 1-1
 Nikolai Gulyaev (2268) - Viacheslav Shchegolev (2272) 1-1
 Argo Unnuk (2206) - Valery Kudriavcev (2216) 1-1
 Elena Milshina-Djemotskina (2202) - Irina Platonova (2198) 0-2
 Tamara Tansykkuzhina (2216) - Vaidas Stasytis (2196) 1-1
 Wim Bremmer (2204) - Vsevolod Teterins (2120) 1-1
 Olesia Abdullina (2179) - Andrey Napreenkov (2135) 1-1