HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Balt Cup Vilnius 2010

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Ron Heusdens GMI 2344   Alg   8 3 5 0 11   2287.25     2344  
2   Alexander Getmanski GMI 2371   Alg   8 2 6 0 10   2306.12     2371  
3   Murodullo Amrillaev GMI 2316   Alg   8 3 4 1 10   2295.00     2316  
4   Yuriy Anikeev GMI 2325   Alg   8 2 6 0 10   2265.75     2325  
5   Igor Kirzner GMI 2294   Alg   8 1 7 0 9   2320.25     2294  
6   Alexander Baliakin GMI 2384   Alg   8 1 7 0 9   2310.25     2384  
7   Kees Thijssen GMI 2376   Alg   8 2 5 1 9   2306.50     2376  
8   Raimonds Vipulis GMI 2297   Alg   8 3 3 2 9   2274.38     2297  
9   Pim Meurs MI 2335   Alg   8 1 7 0 9   2255.62     2335  
10   Nikolai Gulyaev MI 2268   Alg   8 2 5 1 9   2245.62     2268  
11   Irina Platonova MIF 2198   Alg   8 2 5 1 9   2232.88     2198  
12   Viacheslav Shchegolev GMI 2272   Alg   8 1 7 0 9   2203.75     2272  
13   Sergei Kalinov MF 2287   Alg   8 1 6 1 8   2291.88     2287  
14   Argo Unnuk MF 2206   Alg   8 2 4 2 8   2226.62     2206  
15   Valery Kudriavcev MF 2216   Alg   8 2 3 3 7   2259.12     2216  
16   Elena Milshina-Djemotskina GMIF 2202   Alg   8 0 7 1 7   2254.12     2202  
17   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2216   Alg   8 1 5 2 7   2235.25     2216  
18   Wim Bremmer  2204   Alg   8 1 5 2 7   2216.50     2204  
19   Vitalia Doumesh MIF 2139   Alg   8 2 3 3 7   2210.50     2139  
20   Vsevolod Teterins  2120   Alg   8 1 5 2 7   2184.88     2120  
21   Vaidas Stasytis MF 2196   Alg   8 1 5 2 7   2163.38     2196  
22   Olesia Abdullina MIF 2179   Alg   8 1 4 3 6   2164.88     2179  
23   Andrey Napreenkov MF 2135   Alg   8 1 3 4 5   2189.62     2135  
24   Andy Damen  2000   Alg   8 0 3 5 3   2179.88     2000  
Ron HeusdensAlexander GetmanskiMurodullo Amrillaev
Yuriy AnikeevIgor KirznerAlexander Baliakin
Kees ThijssenRaimonds VipulisPim Meurs
Nikolai GulyaevIrina PlatonovaViacheslav Shchegolev
Sergei KalinovArgo UnnukValery Kudriavcev
Elena Milshina-DjemotskinaTamara TansykkuzhinaWim Bremmer
Vitalia DoumeshVsevolod Teterins
 Ronde 8 
 do 18-03-2010  Andy Damen (2000) - Wim Bremmer (2204) 1-1Partij
 Yuriy Anikeev (2325) - Ron Heusdens (2344) 1-1
 Alexander Baliakin (2384) - Alexander Getmanski (2371) 1-1
 Sergei Kalinov (2287) - Murodullo Amrillaev (2316) 0-2
 Raimonds Vipulis (2297) - Igor Kirzner (2294) 1-1
 Kees Thijssen (2376) - Nikolai Gulyaev (2268) 1-1
 Pim Meurs (2335) - Irina Platonova (2198) 1-1
 Valery Kudriavcev (2216) - Viacheslav Shchegolev (2272) 0-2
 Tamara Tansykkuzhina (2216) - Argo Unnuk (2206) 1-1
 Vaidas Stasytis (2196) - Elena Milshina-Djemotskina (2202) 1-1
 Vitalia Doumesh (2139) - Olesia Abdullina (2179) 1-1
 Vsevolod Teterins (2120) - Andrey Napreenkov (2135) 1-1