HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   PC Best Cup Swinoujscie  Polen 2012

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Ron Heusdens GMI 2338   Alg   7 4 3 0 11 45 55
2   Jean Marc Ndjofang GMI 2320   Alg   7 3 4 0 10 45 56
3   Guntis Valneris GMI 2397   Alg   7 3 4 0 10 43 54
4   Dirk van Schaik Jr.  2238   Alg   7 4 2 1 10 41 52
5   Andrew Tjon A Ong MF 2177   Alg   7 4 2 1 10 38 49
6   Edwin Torn  2049   Alg   7 3 2 2 8 40 51
7   Edwin de Jager  2104   Alg   7 3 2 2 8 39 49
8   Piotr Chmiel MF 2138   Alg   7 2 3 2 7 38 49
9   Bartosz Gronowski  2065   Alg   7 2 3 2 7 37 47
10   Przemyslaw Oderkiewicz  2066   Alg   7 1 5 1 7 35 45
11   Guido van den Berg  2075   Alg   7 3 1 3 7 34 44
12   Anna Chylewska-Sroka MFF 1965   Alg   7 3 1 3 7 33 43
  Tomasz Marczuk  1937   Alg   7 2 3 2 7 33 41
14   Mariusz Slezak  2068   Alg   7 2 3 2 7 27 37
15   Shlomo Borohov  2032   Alg   7 1 4 2 6 34 44
16   Marek Horowski  1935   Alg   7 2 2 3 6 32 39
17   Bartosz Socha  2012   Alg   7 2 2 3 6 28 38
18   Janes De Vries  1969   Alg   7 1 3 3 5 32 40
19   Linda Schnieders  2021   Alg   7 1 3 3 5 30 40
20   Marcin Czarnota  2098   Alg   7 1 2 4 4 36 47
21   Grzegorz Matuszewski  1921   Alg   7 2 0 5 4 29 37
22   Vitold Tsydzik    Alg   7 0 2 5 2 29 36
Ron HeusdensJeanGuntis Valneris
Dirk van SchaikAndrew TjonEdwin Torn
Edwin de JagerPiotr ChmielBartosz Gronowski
Przemyslaw OderkiewiczGuido van den BergAnna Chylewska-Sroka
Tomasz MarczukMariusz SlezakShlomo Borohov
Marek HorowskiBartosz SochaJanes De Vries
Linda SchniedersMarcin Czarnota
 Ronde 7 
 zo 18-11-2012  Grzegorz Matuszewski (1921) - Marcin Czarnota (2098) 2-0Partij
 Vitold Tsydzik  - Janes De Vries (1969) 1-1Partij
 Linda Schnieders (2021) - Mariusz Slezak (2068) 0-2Partij
 Guido van den Berg (2075) - Shlomo Borohov (2032) 1-1Partij
 Tomasz Marczuk (1937) - Bartosz Gronowski (2065) 1-1Partij
 Piotr Chmiel (2138) - Edwin de Jager (2104) 1-1Partij
 Dirk van Schaik Jr. (2238) - Anna Chylewska-Sroka (1965) 2-0Partij
 Przemyslaw Oderkiewicz (2066) - Guntis Valneris (2397) 0-2Partij
 Jean Marc Ndjofang (2320) - Edwin Torn (2049) 2-0Partij
 Marek Horowski (1935) - Bartosz Socha (2012) 1-1
 Ron Heusdens (2338) - Andrew Tjon A Ong (2177) 1-1