HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Shvartsman GMI 2429   Alg   7 4 3 0 11 41 51
2   Pim Meurs GMI 2369   Alg   7 3 4 0 10 43 54
3   Aleksej Domchev GMI 2313   Alg   7 3 4 0 10 41 52
4   Evgeni Gurkov MF 2205   Alg   7 3 4 0 10 38 47
5   Iwan Kostionow MI 2265   Alg   7 2 5 0 9 43 53
6   Viktoriya Motrichko GMIF 2169   Alg   7 3 3 1 9 42 52
  Edwin de Jager MF 2090   Alg   7 2 5 0 9 42 52
8   Bartosz Gronowski  2076   Alg   7 3 3 1 9 40 49
9   Marcel Monteba MF 2176   Alg   7 2 5 0 9 39 48
10   Anton Schotanus MF 2160   Alg   7 3 3 1 9 37 46
  Piotr Chmiel MI 2101   Alg   7 3 3 1 9 37 46
12   Brion Koullen MF 2135   Alg   7 3 2 2 8 44 55
13   Radoslaw Wika MF 2098   Alg   7 3 2 2 8 41 51
14   Iryna Chebukina MFF 2075   Alg   7 2 4 1 8 40 51
  Ruslan Peshcherov    Alg   7 1 6 0 8 40 49
16   Aygul Idrisova MIF 2151   Alg   7 1 6 0 8 38 48
17   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2226   Alg   7 3 2 2 8 37 47
18   Przemyslaw Paleczny  2043   Alg   7 3 2 2 8 36 47
  Jiri Sysel MF 2158   Alg   7 2 4 1 8 36 46
  Przemyslaw Oderkiewicz  2074   Alg   7 2 4 1 8 36 44
21   Vaclav Krista MI 2146   Alg   7 2 4 1 8 32 41
22   Andriy Shcherbatyuk  2011   Alg   7 1 5 1 7 42 52
23   Uladzislau Splendzer MF 2128   Alg   7 1 5 1 7 38 49
  Guido van den Berg  2115   Alg   7 2 3 2 7 38 48
25   Vasyl Pikiniar MF 2124   Alg   7 2 3 2 7 37 48
26   Erwin Heslinga MF 2113   Alg   7 2 3 2 7 36 45
  Jakub Gazda  1941   Alg   7 2 3 2 7 36 44
28   Anna Chylewska-Sroka MFF 2019   Alg   7 1 5 1 7 34 44
  Reinout Sloot  2000   Alg   7 2 3 2 7 34 44
  Oleksandr Zhygalin  2081   Alg   7 1 5 1 7 34 44
31   Ayanika Kychkina  1977   Alg   7 1 5 1 7 33 43
32   Vladimir Tishkin    Alg   7 2 3 2 7 30 38
  Thijmen Stobbe  2138   Alg   7 2 3 2 7 30 38
34   Jaap Vink  1988   Alg   7 3 1 3 7 29 37
35   Valentin Ivanov    Alg   7 3 0 4 6 39 48
36   Hans van Dijk  1913   Alg   7 1 4 2 6 36 45
37   Clemens Crucius  1955   Alg   7 3 0 4 6 30 39
38   Fabian Snijder  1955   Alg   7 2 2 3 6 29 38
39   Grigorii Saienko  1882   Alg   7 3 0 4 6 28 35
40   Janis Mutulis  1900   Alg   7 2 2 3 6 26 35
41   Gerrit Reitsma  1919   Alg   7 1 3 3 5 35 43
42   Ivo Kristek  2009   Alg   7 2 1 4 5 31 39
43   Jan T. Terpstra  1900   Alg   7 1 3 3 5 28 36
44   Vaclav Marek  1962   Alg   7 0 4 3 4 34 44
  Duluskhan Pavlov    Alg   7 0 4 3 4 34 43
46   Petra Duskova  1911   Alg   7 2 0 5 4 29 37
47   Michal Timko    Alg   7 1 2 4 4 26 35
48   Ton Weenink  1698   Alg   7 1 1 5 3 31 39
49   Ivan Zvardon    Alg   7 1 1 5 3 24 32
50   Nicholas Novelle    Alg   7 1 0 6 2 28 37
Alexander ShvartsmanPim MeursAleksej Domchev
Evgeni GurkovIwan KostionowViktoriya Motrichko
Edwin de JagerBartosz GronowskiMarcel Monteba
Anton SchotanusPiotr ChmielBrion Koullen
Radoslaw WikaIryna ChebukinaRuslan Peshcherov
Aygul IdrisovaTamara TansykkuzhinaPrzemyslaw Paleczny
Jiri SyselPrzemyslaw Oderkiewicz
 Ronde 7 
 vr 13-06-2014  Michal Timko  - Nicholas Novelle  2-0Partij
 Ton Weenink (1698) - Ivan Zvardon  0-2Partij
 Vaclav Marek (1962) - Jan T. Terpstra (1900) 1-1Partij
 Fabian Snijder (1955) - Petra Duskova (1911) 2-0Partij
 Duluskhan Pavlov  - Clemens Crucius (1955) 0-2Partij
 Gerrit Reitsma (1919) - Janis Mutulis (1900) 1-1Partij
 Ivo Kristek (2009) - Jaap Vink (1988) 0-2Partij
 Vladimir Tishkin  - Reinout Sloot (2000) 1-1Partij
 Vasyl Pikiniar (2124) - Grigorii Saienko (1882) 2-0Partij
 Ayanika Kychkina (1977) - Anna Chylewska-Sroka (2019) 1-1Partij
 Vaclav Krista (2146) - Valentin Ivanov  2-0Partij
 Thijmen Stobbe (2138) - Erwin Heslinga (2113) 1-1Partij
 Tamara Tansykkuzhina (2226) - Hans van Dijk (1913) 2-0Partij
 Oleksandr Zhygalin (2081) - Uladzislau Splendzer (2128) 1-1Partij
 Jakub Gazda (1941) - Andriy Shcherbatyuk (2011) 1-1Partij
 Guido van den Berg (2115) - Przemyslaw Oderkiewicz (2074) 1-1Partij
 Przemyslaw Paleczny (2043) - Ruslan Peshcherov  1-1Partij
 Radoslaw Wika (2098) - Aygul Idrisova (2151) 1-1Partij
 Jiri Sysel (2158) - Iryna Chebukina (2075) 1-1Partij
 Edwin de Jager (2090) - Anton Schotanus (2160) 1-1Partij
 Marcel Monteba (2176) - Bartosz Gronowski (2076) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2429) - Aleksej Domchev (2313) 1-1Partij
 Pim Meurs (2369) - Iwan Kostionow (2265) 1-1Partij
 Brion Koullen (2135) - Evgeni Gurkov (2205) 0-2Partij
 Viktoriya Motrichko (2169) - Piotr Chmiel (2101) 1-1Partij